Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
torrenten indiricem ancak şuan 3g modem kullandığım için 5 gb kotalıyız maalesef :(

valla ilk bölümdeyim geriden gelicem ama sana yetişirim sanıyorum :) sen kaçıncı bölümdesin tabi bunu sormak ayıp ama 2. sezonu bitirmişindir :)
hepsi bitti hepsi
1 haftadir yeni bolum bekliyorum
daha ilk bolumu izleyip bunlari diyebiliyorsan ilerde agzinin suyu akacak :D
3. sezonu ben mi ceksem ne :D

trancelogy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende izlediğim dizileri yazayım

1.Fringe -- Kesinle izlenmesi gereken şuan dünyada yaşıyo olupta bu diziyi izlemeyen çok şey kaçırıyor demektir Dzinin Finali yarın yayınlıyor, Sanki içimden bir parça koparıyorlarmış gibi..

2.Spartacus -- Kan, savaş,diziyi izlerken yerinde oturamama evett onuda parçala gibi davranışlarda bulunabilirsiniz..En iyi dövüş sahnelerinin en iyi kan efeklerinin ve en iyi enrikaların olduğu dizidir ..

3.The Walking Dead -- Zombileri seviyorsanız, onların o paytak paytak yürümeleri hoşunuza gidiyorsa ve bunlar güzel efeklerle birleşiyorsa bu diziyi izleyin, çok güzel hayatta kalma dizisidir..fovorilerimdendir..

4.CSI:New York -- Zaten bu diziyi bilmeyen yoktur cinayetleri araştırmada ve onları çözmede birçok diziye ilham olmuş kült bi yapımdır. Karekterlerin üslendiği roller cinayetleri aydınlatmada kullanılılan o ince zeka harbiden izlenmeye değer yapıyor bu diziyi (ve Gerçekçi).

5.Game Of Thrones -- İmdb'den okdar yüksek puan almasına rağmen benim pek hoşuma gitmediği (çok karışık geldiği içindir belkide) çok fazla ana karekterin bulundugu fantastik bi dizi (kitap'tan uyarlanmıştır) bu diziyi çok fazla beğenmeme rağmen takip etmemin nedeni dizinin ana karekterlerinden biri olan Küçük şeytan denilen cüce bir adam sırf onun için izliyorum diyebilirim. Efektler,mekanlar güzel.

6.Avatar(Legend of Korra) -- Zaten izlediğin en iyi animasyon pokemondan sonra en iyi animasyondur kendisi ..tabi bunun ilk animasyonu olan Avatar last air bender( sonhava bükücü ,sinemada film yapıldı ) izlenmesi gerekir..Gerçi ilk animasyon kadar güzel olmasada baya geçerli bir animasyondur tavsiye ederim ..

Birde izlemek istediğim Breking bad var ama daha başlamak nasip olmadı. Herkes Prison Break 'i tavsiye ediyor ama hiç içimden gelmiyor be usta nedense ..

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@SeveralPsycho ve @android3 Allah sizi bildigi gibi yapsin
Arrowa basladim arka arkaya 7 bolum izledim :D
tabi uykusuzlugun verdigi de birsey ama suclusunuz olm :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Dizi deyince CNBC E den şaşmam :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
arrow bugun bitiyor
bana ne onerirsiniz

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Mrs. Brown's Boys (TV Series 2011– ) komedi (küfürlü) canlı olarak performans

apoxlost

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Lost - brison break - spartacus izledim . Fringe de dün final yaptı . Revolution ve Person of Interest ı listeye aldım .
jj abrams varsa ben o diziyi izlerim .

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Lost - brison break - spartacus izledim . Fringe de dün final yaptı . Revolution ve Person of Interest ı listeye aldım .
jj abrams varsa ben o diziyi izlerim .

Breaking Bad i unutma :)

bir ben izlemedim sanırım şu diziyi :/ @Czmi ne diyorsun indireyim mi şu diziyi? :)

izle izle kaliteli dizi :)

Özellikle ilk sezonun sonunda 1. hapishaneden kaçış bölümünde her aşamasında ben olsam burda kesin yakalanırdım dedirtecek kadar heycanlıydı.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
The Following (2013– )

Şu dizinin ilk bölümünü izleyen var mı nasıl?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
[video=youtube;qFoEFwtaA28]http://www.youtube.com/watch?v=qFoEFwtaA28[/video]

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bana göre Game of Thrones , Dexter ve person of interest en iyileri hele game of thronesi tavsiye edıyorum.. İzlemelisiniz..

meksus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
The walking dead'i bekliyorum onun dışında american horror story izledim ama fazla sarmadı şimdi eğlenceli bana göre eğlenceli olan fakat aile yapımıza uymayan shameless seyrediyorum tavsiye ederim

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@godofnight bugun veye yarin baslicam game of thronese. ilk 3 bolumunu izleyip birakmistim umarim daha iyi durumdadir

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
stargate'i tavsiye ederim. assasins creed'deki yol gösteren elemanların çıkış noktası stargate sanırım. çok benzer bir varlık var orada da.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Blue Mountain State çok iyiydi ya.

Bir amerikan futbol takımı kaptanı bu kadar mı komedi olur arkadaş :D 3 sezon du sanırım öyle çabuk geçti ki film tadı damağında bırakıyo yani :=)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Teen wolf U da takip listeme aldim..

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@android3 @zoki @Jojoba @k3kin @RocKhan @cheleby @XuSeR @N3CAT1 @SeveralPsycho @friendly @byunker @trancelogy @TMac1 @apoxlost @Ben Kenobi @re13el @orcnd ... Sevgili abiler ablalar. Konuya yorum yapip fikir beyan edenleri etiketlemek istedim cunku bircok dizi bitti veya takip ediyorum
Dexter cok ilgimi cekiyor ama anasini satayim almis basini gidiyor. Abi 8. bolum yapmis adamlar. En basindan baslayip yetismek bilmem deger mi diye fikir edinmek istedim
Ne dersiniz baslamali miyim

Bu arada da etiketlemek amma zaman aldi he. Ne kalabalikmissiniz siz :p

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
@android3 @zoki @Jojoba @k3kin @RocKhan @cheleby @XuSeR @N3CAT1 @SeveralPsycho @friendly @byunker @trancelogy @TMac1 @apoxlost @Ben Kenobi @re13el @orcnd ... Sevgili abiler ablalar. Konuya yorum yapip fikir beyan edenleri etiketlemek istedim cunku bircok dizi bitti veya takip ediyorum
Dexter cok ilgimi cekiyor ama anasini satayim almis basini gidiyor. Abi 8. bolum yapmis adamlar. En basindan baslayip yetismek bilmem deger mi diye fikir edinmek istedim
Ne dersiniz baslamali miyim

Bu arada da etiketlemek amma zaman aldi he. Ne kalabalikmissiniz siz :p

kopyala yapıştır yapınca etiketleme olmuyor :D
beni biliyon tatildeyim internete telefondan giriyorum dizilerle aram kötü şuan :)
dexter ı bendemerak ettim 1 bölümünü indirdim ama hem pek ilgimi çekmedi hem de çok uzun abi 8 sezon olmuş :D

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kopyala yapıştır yapınca etiketleme olmuyor :D
beni biliyon tatildeyim internete telefondan giriyorum dizilerle aram kötü şuan :)
dexter ı bendemerak ettim 1 bölümünü indirdim ama hem pek ilgimi çekmedi hem de çok uzun abi 8 sezon olmuş :D
aynen nasil yetisiriz
10-sezona belki
gerci ben gunde 5 bolum izkeyebilyorum en az biliyorsun :p