Xperia go mu Ace 2 mi?

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Go alıcam herhalde uzun ömürlü olsun istiyorum.

arka planı 3 indirmeyi nasıl yaptınız acaba ben aradım bulamadımda . Oyun konsuna gelirsek most wanted yada gta vice city çalıştırmyor (playstorede desteklemiyor yazıyor ama gta3 destekliyor yazıyor ) paralı oldukları için denemedim hiç . ama teefonumda 10 dan falza oyun var kasma yaşamadım hiç .
sağol dostum

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
arka planı 3 indirmeyi nasıl yaptınız acaba ben aradım bulamadımda . Oyun konsuna gelirsek most wanted yada gta vice city çalıştırmyor (playstorede desteklemiyor yazıyor ama gta3 destekliyor yazıyor ) paralı oldukları için denemedim hiç . ama teefonumda 10 dan falza oyun var kasma yaşamadım hiç .

Ayarlar --> Geliştirici Seçenekleri --> Arka plan işlem sınırı

aslantepe_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımda ace 2 vardı inceledim bendede xperia ray var arada çok fark göremedim (ace 2 çift çekirdek olmasına rağmen)

heroares

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayarlar --> Geliştirici Seçenekleri --> Arka plan işlem sınırı
teşekkürler dostum 50 den 150e fırladı ancak whatsapp veya facebook dan ileti gelince haber veryiormu acaba kapatmasın uygulamaları ?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Çalışıyor bir sıkıntı yok.

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekran çözünürlüğü mükemmel,xperia tek go modeli ve v modelinde lcd ekran kullanmış buda diğer tft ekranlara göre çok daha parlak ve net,kendimde go kullanıyorum birçok telefonla ekran netliğini karşılaştırdım go bariz bi şekilde net.bence hiç düşünmeden al derim pil kapasitesi olsun,oyun oynama,gerçekten süper..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S3 mini bana pek hitap etmiyor.

Benim gönlümde xperia dan yana ancak ekran çözünürlüğü kafama takılıyor.

ekran çözünürlüğü mükemmel,xperia tek go modeli ve v modelinde lcd ekran kullanmış buda diğer tft ekranlara göre çok daha parlak ve net,kendimde go kullanıyorum birçok telefonla ekran netliğini karşılaştırdım go bariz bi şekilde net.bence hiç düşünmeden al derim pil kapasitesi olsun,oyun oynama,gerçekten süper..

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=107042]tapuli75[/MENTION] sağol :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iksi arasında kaldım. hangisini alsam fiyatlar kampanya olduğu zamanlarda 700tl ye düşüyor.
kullanım durumumu anlatayım: internette gezmek, ebook okumak, uygulama yüklemek, oyunla çok işim olmaz.
ne dersiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de s3 mini ile xperia go arasında kaldım. s3 mininin özellikleri biraz daha iyi sanki ama xperia go dayanıklılık bakımından iyi. uygulama bakımından xperia go nasıl arkadaşlar 512 mb ram yeterli mi sizce? android 4 ics güncellemesinde kasıyor diyorlar doğru mu ? gönlüm xperia go dan yana ancak mantıksal olarak s3 mini daha iyi gibi geliyor