Soru Realme GT 2 VS Poco F4

Lypidia084

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkese merhaba arkadaşlar,araştırmalarım sonucu bu iki cihaz arasında kaldım.

Realme GT 2 ye daha çok yanaştım,fakat snapdragon 888 olması ısınır mı düşüncesi oluşturdu.Ancak telefona vapor chamber soğutma sistemi eklenmiş, o zaman oyun oynadığım zaman ısınır mı,beni aydınlatabilir misiniz.
Poco F4e 870 işlemcisi verimli olduğu için yaklaştım.
Ayrıca amoled ekranlarda ekran yanığı olabiliyormuş,her iki cihaz için de böyle bir sorun olur mu?
Poco f4e miui yazılımı yüzünden yakınlaşamadım.
Ve ben alacağım telefonu en az 5 yıl kullanmayı düşünüyorum,sizce hangisi bozulmadan,başımı ağrıtmadan 5 yıl götürür?
Ayrıca oyun oynamayı severim,oynarım fakat gece gündüz oyun oynayan birisi değilim.
Şimdiden teşekkürler.
Sizce hangisi daha iyi?

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Herkese merhaba arkadaşlar,araştırmalarım sonucu bu iki cihaz arasında kaldım.

Realme GT 2 ye daha çok yanaştım,fakat snapdragon 888 olması ısınır mı düşüncesi oluşturdu.Ancak telefona vapor chamber soğutma sistemi eklenmiş, o zaman oyun oynadığım zaman ısınır mı,beni aydınlatabilir misiniz.
Poco F4e 870 işlemcisi verimli olduğu için yaklaştım.
Ayrıca amoled ekranlarda ekran yanığı olabiliyormuş,her iki cihaz için de böyle bir sorun olur mu?
Poco f4e miui yazılımı yüzünden yakınlaşamadım.
Ve ben alacağım telefonu en az 5 yıl kullanmayı düşünüyorum,sizce hangisi bozulmadan,başımı ağrıtmadan 5 yıl götürür?
Ayrıca oyun oynamayı severim,oynarım fakat gece gündüz oyun oynayan birisi değilim.
Şimdiden teşekkürler.
Sizce hangisi daha iyi?
Dostum bütçen ne kadar çünkü gt 2 14 bin poco f4 18 bin