Yardım Xiaomi Redmi duvar kağıdına göre sistem arayüz rengini değiştiriyor

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf|Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi telefonum, duvar kağıdı değişikliğine bağlı olarak uygulamaların arayüz rengini otomatik olarak değiştiriyor gibi görünüyor (Sanırım tüm Google uygulamaları ve bazı sistem uygulamalarının rengi değişiyor). Duvar kağıdını değiştirmeden bunu kapatmanın bir yolu var mı?
IMG_20230906_192206.jpg

Son düzenleyen moderatör:

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Okuma modunun kapalı olduğuna emin misin? okuma modu gibi gözüküyor. Okuma modu ile Karanlık mod ayrı şeyler

Yusuf|Kaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Okuma modunun kapalı olduğuna emin misin? okuma modu gibi gözüküyor. Okuma modu ile Karanlık mod ayrı şeyler
evet kapalı zaten yukarıda belirttiğim gibi sorunun sebebi duvar kağıdındaki renk yoğunluğuna göre değişiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_2023-09-06-21-23-59-704_com.miui.home.jpg

duvar kağıdını şimdi böyle yaptım ve bu seferde böyle oldu
Screenshot_2023-09-06-21-23-48-276_com.google.android.dialer.jpg

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Monet Engine ile alakalı bir durum. Aosp kullanırken pek sevdiğim bir özellik değildi.

Messsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi telefonum, duvar kağıdı değişikliğine bağlı olarak uygulamaların arayüz rengini otomatik olarak değiştiriyor gibi görünüyor (Sanırım tüm Google uygulamaları ve bazı sistem uygulamalarının rengi değişiyor). Duvar kağıdını değiştirmeden bunu kapatmanın bir yolu var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 185483
Bana da oluyor hatta bu gece oldu ama sorunun önceden çozümünü bulmuştum o da duvar kağıdı değiştirmek ben de başka bi çözüm arıyorum

Bana da oluyor hatta bu gece oldu ama sorunun önceden çozümünü bulmuştum o da duvar kağıdı değiştirmek ben de başka bi çözüm arıyorum
Ayrıca klavye temasını da çok kurcalama bugün öyle yaptım ve arayüzü rengi değişti birbiri ile bağlantılı sanırım klavye ayarları ve arayüz

SySlooP

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

Ayrıca klavye temasını da çok kurcalama bugün öyle yaptım ve arayüzü rengi değişti birbiri ile bağlantılı sanırım klavye ayarları ve arayüz
Root varsa kapatabilirsiniz.