Xiaomi Mi5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

SeksiGenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar,

Az önce Xiaomi Mi5 telefonu kullandım. Barcelona'da kullanılabilecek tek telefon zaten. Birazdan videosunu da eklerim bu mesajın altına. Gerçekten çok iyi olmuş. Yerli üretim böyle olmalı ;)

Türkiye'de satılmıyor ama bir şekilde elde eden kullanacak zaten. Görüşlerinizi siz de paylaşırsanız çok sevinirim. Burası, telefonu almak isteyen kullanıcılara rehberlik etsin.

Hakkı abi!
Şuan hepsiburadaki g5,s7 ithalatçı fiyatları 2000 tl bandına yaklaştı....Sdn mi5 kullandı.sahibinden de mi5 temin edebiliyoruz.mi5 vs s7 vs g5 vb. Karşılaştırmaları yaparsanız aynı fiyat bandındaki en iyi performanslı telefonu seçmemize yardımcı olursunuz.

Mehmeet54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
büyük ihtimal bence temmuz ggibi gelir almanya ya geldi mi,

xvanko

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Merhabalar.
Bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.
Banggood internet sitesinden XOAMİ Mİ 5 almak istiyorum. Fakat aldığımda Türkiyede kullanabilir miyim? Açtırmam mı gerekli? Yardımlarınızı rica ederim.

Alamassın PTT ye takılır telefon ve tablet yurt dışından gelemez !.

Ferit Alperen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliexpress te xiaomi mi5 in satışı yok sanırım. Ben bulamadım. Getirenler kullananlar nasıl satın aldığını söyleyebilir mi?

Ferit Alperen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asıl sormak istediğim atıyorum telefonu getirdik kullanmaya başladık. Sarj soketi kırıldı diyelim. Türkiye'de bunun tamiratını yapabilecek hiçbir kurum yok mu?

SeksiGenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Asıl sormak istediğim atıyorum telefonu getirdik kullanmaya başladık. Sarj soketi kırıldı diyelim. Türkiye'de bunun tamiratını yapabilecek hiçbir kurum yok mu?
Hacı sim kart girişli cihazların yurt dışından gelir ancak gümrükte takılır ve geri iade yapılır! Satıcı sana paranı vermez buyuk ihtimal ve 500 dolar içine oturur...bu tarz cihazları tamir eden şirketlerde var,nette araştır bulursun...

Ferit Alperen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı sim kart girişli cihazların yurt dışından gelir ancak gümrükte takılır ve geri iade yapılır! Satıcı sana paranı vermez buyuk ihtimal ve 500 dolar içine oturur...bu tarz cihazları tamir eden şirketlerde var,nette araştır bulursun...
Teşekkür ederim dostum aklında olan site ismi var mı

SeksiGenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teşekkür ederim dostum aklında olan site ismi var mı

Sahibinden.com da satıyorlar ama hepsi 128 gb için 2000 tl istiyorlar... Ama garantileri güvenilir olmadığı için aynı işlemcili g5 i hepsiburadada güvencesi ile 1950-2000 tl ye alabilirsin...

SeksiGenç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar cihaz şuan sahibimden de 2000 tl( 128gb) ...semers adlı şirket haftaya 1800 tl ye satışa sunacak 128 gb ı(diğer modellerinde) . Daha öncede söylediğim gibi hepsiburada da cihazı getirecek ,şuan tedarik sürecinde ! Tavsiyem biraz daha bekleyin ve hepsiburadadan ithalatçı garantili alın...

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Gelse keşke bir an önce alternatif satınalmayı riskli görüyorum

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kullanan birisi var mı hiç düşüren var mı acaba bir sorun yarattıgı oluyor mu malzeme kalitesi iyi olmadıgını görüyoruz fakat ne kadar kötü

ozgur_akdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 3 aydir kullaniyorum cok basarili bi telefon hizla ilgili hic supheniz olmasin ...

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Satınalma esnasında güvenilir satıcı bulma sıkıntısı var bana göre servis sonrası da cabası ama hız stabil ve sağlamlık konusunda başarılı

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bu arada Xiaomi mi5 satışları n11 de 1500 tl den baslamis arkadaslar haberiniz olsun.

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diğer modeller gibi kırılma vb ihtimali sanırım yok usb girişi yok zaten tyb c var çok rahat takılıyor tersi düzü yok

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanan birisi var mı hiç düşüren var mı acaba bir sorun yarattıgı oluyor mu malzeme kalitesi iyi olmadıgını görüyoruz fakat ne kadar kötü
Ben iki üç aydır kullanıyorum malzeme kalitesi görülmez zaten hissedilir kalitesinde Samsung ve iphoneden bile daha yüksek abartmıyorum öyle sıkıntı yaratan arka kısmı çok kaygan bikacdefa bel seviyesinden sert zemine düşürdün hiç bir şey olmadı bence asıl ve en önemli sıkıntısı çok ısınması helede güneşte filan kullanırsan fena resmen sıcağı çekiyor
İşlemci yazılım akıcılık kamera her şey tasarım da ön numara ama fazla ısınması çok canımı sıkıyor

FFAKO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
şu olay can sıkıcı sanki.

Son mesajlar