Windows 7 driver sorunu yaşayanlar.

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avermedia dan bende sorun yaşıyorum onun yuzunden 64 bit sistemimi 32ye cevirmek zorunda kaldım. Nasıl olur da 64 bit sürücü yayınlamaz bu firma ya bi de büyük firmayım diye geciniyorlar. en cok satan modellerden biri avertv 303 ve hiçbir işletim sistemi için 64 bit sürücü çıkartmamışlar.

bi sorunum oldu 7201 de cozemedim. avermedia 303 tv kartım 7100 da sürücüsünü kurup çalışmasına rağmen 7201 de vista sürücüsünü de xp sürücüsünü de kurdum uyumluluk modlarında kurdum ama bi türlü sürücüyü kabul etmiyo. şöyle bir yazı çıkıyor : Uyumsuzluk nedeniyle sürücü engellendi. Sisteminizde kararlılık sorunlarına neden olan bir sürücü yüklü. Bu sürücü devre dışı bırakılacak. Windowsun bu sürümüyle uyumlu bir güncelleştirme için lütfen sürücü üreticisine başvurun. sorun nedir acaba?

asusbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
orite RN3100 indirdim vista sürücüsü görüntü berbat.başka sürücüde bulamadım.

akademik6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu windows nin sürücü engelleme işinden sıkıldım artık hangi yeni versiyonu kursam avermedia tv kartımın vista sürücüsünü kurarken Uyumsuzluk nedeniyle sürücü engellendi. Sisteminizde kararlılık sorunlarına neden olan bir sürücü yüklü. Bu sürücü devre dışı bırakılacak diyor bu ne ya uyumsuzsa uyumsuz neden engelliyonki sürücünün kurulumunu? 7100 da engelleme yapmadı onnu dışında bir türlü tv kartımı kuramadım ayrıcana yeni aldığım norton 360 antivürüs programı için de aynı şeyi yapıyor kuruyorum ve kurma esnasında Uyumsuzluk nedeniyle sürücü engellendi. Sisteminizde kararlılık sorunlarına neden olan bir sürücü yüklü. Bu sürücü devre dışı bırakılacak diyor ve eksik kurulum yapıyor bilgisayarınız sonar gelişmiş korunma tarafından korunmuyor diyor korumasını engelliyor programın. PC-meraklısı, sivasspor, rise yardımcı olun nasıl iptal edebiliriz windows 7 nin sürücüyü engellemesini.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Benim Toshiba l20-100 XP yüklü notebook'um var. Windows RC 7100'ü Microsoftun sitesinden indirerek kurdum. Kurulum kolay XP gibi daha hoş ancak key istiyor. Önceden iyiki not almışım.

* Windows 7, XP gibi birkaç ayarla XP ye benzetilebiliyor.
* Notepad, paint elden geçmiş.
* Çalışması güzel fakat kopyalama işleminde hataya rastladım. İstediğimi yapmadı.
* Conextant ses sürücüsünü bulamadı, xp sürücüsünüde kabul etmedi

Windows 7 bana elden geçmiş süslü xp gibi geldi. Yani bence albenisi yok.

connery32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bende nvidia ekran kartı var .sunu sormak istiyorum neden acaba yuklu oldugu halde Vga olarak goruyor.ekran kartımı algıla dıyorum buluyor ama uygula butonu cıkmıyor bu seferde

Kimse bilmiyor mu yani o kadar insan var burda

aytaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba.benim sorunum ben bilgisayarıma windows 7 kurdum galiba ses kartımı desteklemiyor.kulaklık jaklarını taktığımda ses sistemimden ses geliyor.bunasıl birşey anlamadım.bana yardmcı olabilirmisiniz.

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Driverleri uyumluluk moduyla çalıştırın :| %99 işe yarıyor..

dmc178

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaslar anakartım asus P5P800 SE ONBOARD SOUND MAX WİN 7 DRİVERİ VARSA

tasans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar avermedia ürünlerini tavsiye etmiyorum çünkü destek yazılımı vermiyorlar vista da çalışan aldığınız ürün windows 7 de çalışmıyor çünkü windows 7 için yazılımını yapmıyorlar aynen çöpe teşekkürler

5LK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel paylaşım ama bilgisayardan anlayan driverları bulabilir

_FeeL_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar windows 7 sistemime kurdum herşey normal tum driverlar kendi buldu ancak nedendir bulamadım cd-rw ve dvd-rw suruculerimi sorunlu gösteriyor aygıt yöneticisi windows7 sisteme takılı iki surucuyude göruyor ancak yukleyemiyor aygıt yöneticisinde yanlarında ünlem işareti çıkıyor ne yaptıysam duzeltemedim sorunu bu konu hakkında bilgisis olan varmı acaba

ibrahimhd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sagol realtek ile benimde sorunum vardı bakalım çözebilecekmiyiz.

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
win 7 ilk cıktıgında camera ve tauchpadde sorun vardı haftaya win 7 yi kuracam bakalım neresinde sorun cıkacak :D

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
bende launch mmanager driver bulamıyorum acer laptop ta medya tuşları çalışmıyo ne yapsam olmadı uyumluluk modunda çalıştırdım olmadı vista driver yükledim olmadı
nerden nasl bulucam bi yardım eden olurmu acaba

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar windows 7 yi yükledim ses kartı dışında hiçbir driver yüklemedim bir tek Bilgisayarım/Yönet/Aygıt Yöneticisi/Ekran kartı/Sürücüyü güncelleştir dedim sadece 5-6 saniye ekran kartını tanıdı. Okadar. Süper birşey Windows7 Kullanmada tereddüt edenlere öneririm...

mutu8401

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
emeğe saygı demek isterdim ama verdiğiniz link çalışmıyor genede sağolun

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
2009-2012 bu sürede linkmi kalır.Sende sağol konuyu hortlattığın için.:sneaky2:

nohackmove

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sürücüye sahip olan varsa aranızda arkadaşlar yeni bir link paylaşabilir misiniz?
Bi arkadaştan aldım windows 7 de kurmak için sürücü arıyorum 1-2 gündür.

Son mesajlar