Web sitesi yapmayı düşünüyorum

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar web sitesi yapmayı düşünüyorum projemi yazdım ve onaylattım ama sıra yapacağım sitenin ne kadara patlayacağı ve birazda yatırıma ihtiyacım olduğundan ne yapacağımı bilmiyorum bu konuda akıl ve fikir verirseniz ve yardımcı olursanız sevinirim.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ne hakkında bir web sitesi?
İçerik hazır mı?
Web sitesinin taslağı hazır mı?

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
projenin detaylarını paylaşman gerekli. planlama, yazılımcı, tasarımcı ve barındırma konularına göre maliyet çok değişir.

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya biz işte sitenin içeriği için gerekli olan hammadeyi bulduk. Ama bedava bulduk tabi bedava mal da az olur. Bize fazla içerik lazım olduğundan ve detaylı bir tasarıma ihtiyacımız olduğun ayrıca bu yönelik veri tabanıda lazım. Şimdi konuyu tam açamıyorum konuştuğumuz kişiler olumlu baktı yani olur dediler ama çok para gideceğinden kimse yaklaşmıyor sadece dedikleri projeleştirin sonra notere onaylatın dediler. Yazdık birşeyler ama sadece yazı ile olmuyor biraz tasarımla görselliklede anlatmak lazım. Ayrıca istediğimiz şekilde bir site 25-60 bin arasında maliyeti varmış. Bizim istediğiiz olay adammı gibi bir tasarım-sonra veri tabanı-birde facebook-android-(apple) iphone os-macos-gibi işletim sistemlerine yapılan siteyi uygulama olarak entegere edilecek. Olay budur. Çok söyledim :D farkındayım ama iş garanti :D Yaptığımız piyasa araştırmalarına göre. Biliyoruz herkesin bir fikri var, bizim de var ,:D Ama bizim ki ilk..

patronos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Birşey daha eklemek istiyorum bu konuya ek olarak şimdi böyle fikirleri yapmamız için yani hayata geçirebilmek için ne yapmamız gerekiyor nerelere veya kimlere başvurmamız gerekiyor bu konuda illaki bir bilgi sahibi olan birileri vardır diye düşünüyorum.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=297883]patronos[/MENTION]
Yazıklarından pek anlamadım ama, piyasada web sitesi tasarımcısı kişiler veya şirketler var.
Onlarla temas edeceksin.
Artı, bir web sitesi adı ve yayınlaman için de bir alan satın alacaksın.
Ne sitesidir anlayamadığım için maliyet belirtemem.

asker3457

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşım anladığım kadarı ile bir web sitesi projeniz var ve bu şuana kadar yapılmamış birşey. Maliyetli bir iş gibi birde. ve herkese söylemek istemiyorsunuz noterden onaylatma falan dediiğin için böyle düşündüm. Neyse msn adresim asker3457@hotmail.com projene asla sahiplenme gibi bir şeyimiz asla olmaz merak etme. istersen msn üzerinden daha detaylı bir şekilde konuşabiliriz.