Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dosya virüslü, nortonu sakın kapatmayın. tüm bilgilerinizi çalıyor, özellikle bankacılık işlemleri yapıyorsanız, tüm parasal durumunuz tehlikede demektir.

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin. bu seçeneği telefonumda bulamadım.''telefonum via tech andromeda x6

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu programı indirdikten sonra açtım "adb" dosyasını çalıştırdım ve komut penceresi açıldı. Ama maalesef 5830i de çalışmıyormuş program ben yeniden programı nasıl silerim adb adlı dosyayı 2-3 kere çalıştırdım yani bu dosya 2-3 kere komut penceresinde açıldı ama ben nereye kurulduğunu anlayamadım. Lütfen programı nasıl kaldırabileceğimi bana söyleyebilir misiniz??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abicim tamam işaret geliyoda ama bu seferde sd kart dolu diyor :mellow:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Olmadı. dediklerinizi yaptım fifa 15 ultimate indirir ken yterli alan yok diyor ama sd kartta 3 gb boş alan var lütfen yardım edin oyun indiremiyorum telefonun hafızası 2 gb ztn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum HTC Desire 310 dediklerinizi yaptım sonra fifa 15 ultimate yükelemye çalıştığımda yeterli alan yok diyor halbu ki 3 gb alan var sd kartımda olmadı .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy mini s5570i kullanıyorum ama bu verdiğiniz programda sd karta taşı seçeneğini aktif etmeye yetmedi.. önerilerinizi bekliyo olucam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonuma root attım ve uygulamalrı hala tasıyamıyoru "hafıza kartı os ile aynı bölümü payasşıyor taşımaya gerek yok" diyo ne yapacağım ne yaptıysam yapamadım :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de yaptım, SD karta taşı seçeneği çıktı (twitter ve whatsapp için deniyorum) ama hala yeterli alan yok diye tutturuyor halbuki kartım boş doğru dürüst bişey yüklü değil neden olabilir? bu arada sd bildiğimiz harici kart di mi? acil yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy Trend S7560 bu telenfonda uygulamaları nasıl SD karta taşıyabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende denedim az önce fakat herhangi bir şekilde ayarla yazmıyor değişmiyor o kısım nedendir acaba ? bu arda telefonum samsung young s 5360

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam ben yaptım telefonum rootlu Samsung Galaxy Mini (gt-s5570i) yaptım sdk yolunu buldu sonra hafıza kartının üstüne tıklayıp ayarla dedim ama sonra baktım yüklenen bölümüne duruyor hala 22 mb boş diyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah senden razı olsun kardeş xperıa aldım günlerdir ugrasıyordum sayende bu dertten kurtuldum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cm olmadan olmaz mı çünkü bende de samsung galaxy sm-g355h(galaxy core 2 duos ) var yurtdışından gelme ve cm atınca imeinin gideceginden korkuyorum bir yol ........!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cihazım S4 Mini dediklerinizi uyguladım fakat olmuyor yardımcı olabilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnternette oneclick root diye geciyor daha telefonu alalı 1 ay olmadı bunu yapınca garantisi kesinlikle gitmez dimi? Root yok yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumun markası htc desire 500 adımların hepsini yaptım fakat işe yaramadı galiba benim telefonumda olmuyor telefonu aç kapa filan yapmammı lazımmı bilemedimki şimdi

beko1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok güzel olmuş eline sağlıkkkk

- - - Mesaj Güncellendi - - -

insanların çok işine yarayacak

M

Mustafabey

SDN Okuru
Telefonum lg l fino yazanları aynen yaptım ama yinede işe yaramadı hala sd karta taşıyamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz