Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben indiriyorum fakat çalıştırmıyor uygulama düzgün olarak başlayamadı sonlandırmak için tamamı tıklayın diyor ne yapmam gerek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy y telefonumu root edemiyorum root dosyasınıyükledim denedim olmadı kartı görmedi kartı değiştirdim gene denedimama bu sefer dosyayı görmedi yardımmmm lütfn...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yapamıyorum bir türlü şunu birde videolu anlatsanız bu arada telefonum samsung galaxy ace

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çakma telefonda sd karta nasıl taşınıyor yardımcı olurmusunuz ? sizin dediğinizi denedim ama olmadı ?

kral07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
merhaba ben bunu yaptım ama olmadı telefonum rootsuz root atmakta istemiyorum android 4.3 kullanıyorum telefonum sony xperia m lütfen yardımcı olun telefonumda çok büyük hafıza sorunu yaşıyorum şimdiden teşekkürler ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:biggrin:eek:neclick ' i nereden ındırcem bir lınk verın denıyorum olmuyor vede arşivden cıkar ne demek teşekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah razı olsun çok güzel bir uygulama hem kolay hem root gerektirmiyor olması en iyi özelliği :rolleyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maalesef bende denilenleri yaptım fakat sd karta taşıyamadım sd kart bölümü pasif durumda kalıyor Vodafone smart 875

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnm telefon samsung galaxy trend LİTE bende işe yaramadı yardım edin!....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaksi s5 te çalışıyor mu bu uygulama bilginiz varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
android 4.2.2 tabletimde dahili depolama (internal storage) ve usb depolama (sdcard0) diye 2 bölüm var. usb depolama diye adlandırılmış bölüm sdcard0 olarak görünüyor, hafıza kartı taktığımda ise sdcard1 olarak görünüyor. uyguluma ve oyunları ya dahili depolamaya yada usb depolama bölümüne taşıyor. ama harici hafıza kartına taşımayla ilgili en ufak birşey yok. programlar ve oyunlar hafıza kartına ne taşınıyor ne de varsayılan yükleme yeri olarak seçiliyor. buna bir çare var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş kabloyu telefondan çekince işlem geri düşüyor kablo takılı iken yükleme yapmıyor hata veriyor telefon ilk çıkan dokunmatik htc lerden bir fikir varmı başka

muci61

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl uygulamları taşıyacagız bende z2 var ve taşıma gözüküyor. pc üzerindenmı taşıyacagız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde olmuyor bütün adımları yaptım ama olmadı samsung galaxy young

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yapamıyosanız link2sd programıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Ben denedim %100 çalışıyor. Google Play Store ' da vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy ace kullanıyorum dedıklerınızı yaptım ıse yaramıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telefonda hıcbır degısıklık olmadı hersey aynı lutfen yrdmci olun :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim benim telefon samsung galaxsy s3 mini dediklerini yaptımda nasıl olcak şimdi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy ice 5830 i dediğinizi yaptim ama sd karta taşi aktif olmadi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hacı benim galaxy fame 6810p de denedim olmadı sd karta taşı seçeneği yok.........nasıl yapabilirim yardım lütfen:yes: .....