Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
asımsız yeni 1gb paketin varsa gitmez not hafta içi 1gb tek basına sınırsız olmaz hız kısıtlı paketin varsa olur

Bmaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Suan salla kazandan gelen hafta içi 1GB paketini kullaniyorum sınırsız şekilde

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farkındamısın ? Defalarca sordun önceki mesajları okursan, kullanıcı adlarını takip edersen cevabı yazdım...
Ben yapacam peki ilk başta hangi paketi almalıyım yoksa ikisini birliktemi almalıyım yani 1gb olanı alayım bitsin sonra 100mb yurtdışı paketinimi alayım yoksa öncelik yurtdışı paketimi yanıtlarsan sevinirim teşekkürler...

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ben yapacam peki ilk başta hangi paketi almalıyım yoksa ikisini birliktemi almalıyım yani 1gb olanı alayım bitsin sonra 100mb yurtdışı paketinimi alayım yoksa öncelik yurtdışı paketimi yanıtlarsan sevinirim teşekkürler...

öncelikle belirteyim konuyu açan kişi paketin nasıl yapıldığını ilk mesajda belirtmemiş, bu yüzden konuya gelenler diğer sayfalara bakmadan son mesajları okuyor. Bu sayfadan bir kaç sayfa öncesi (yılbasından evvel) 20 araliktan sonra paketi yenileyenler hız kısıtına girdikleri için kullanamıyor. Bunları göze alıp 22+25 =47 lirayı riske atarım diyorsan yapacagın paketler yurtdısı avantaj100mb ve yenı1gb... Konuya ait ilk sayfalarda yazilan mesajları oku nasıl yapıldığını yazmışlar... salı günü benimki bitiyor yenileneceği belli değil...

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yeni 1gb paketi olup ta hız kısıtına girenler hızları 1kbps ye düşenler 100mb alsın hız kısıtınız kaldırıldı diye mesaj gelirse tatamdır ama 100mb alınca mesaj gelmez se 100mb iade edip 25 tl yi geri alırsınız denemek isteyen arkadaslar denesin ve sonucu paylassın

Reaksiyon puanı
16,118
turkcell çamura yatıyor iptal ettim iade filan yok...
SC20180114-162609.png

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
turkcell çamura yatıyor iptal ettim iade filan yok...
Ekli dosyayı görüntüle 32804
Kardeş yanlıl yapmışsın sen iptalini yapmışsın senin müşteri hizmetleri ile görüşüp iade istiyorum demen gerekiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

öncelikle belirteyim konuyu açan kişi paketin nasıl yapıldığını ilk mesajda belirtmemiş, bu yüzden konuya gelenler diğer sayfalara bakmadan son mesajları okuyor. Bu sayfadan bir kaç sayfa öncesi (yılbasından evvel) 20 araliktan sonra paketi yenileyenler hız kısıtına girdikleri için kullanamıyor. Bunları göze alıp 22+25 =47 lirayı riske atarım diyorsan yapacagın paketler yurtdısı avantaj100mb ve yenı1gb... Konuya ait ilk sayfalarda yazilan mesajları oku nasıl yapıldığını yazmışlar... salı günü benimki bitiyor yenileneceği belli değil...
Peki hangisini ilk başta alayım

Son düzenleme:

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki hangisini
4,5g ihalesinde harcadıkları çıkmamış ondan sinekten yağ çıkartçaklar zengin olan bu fakir olsa ne yapar?
--- Gönderi Güncellendi ---

yeni 2gb sınırsız ve ay100mb olunca da oluyor benim ki.
Kardeş halen devam ediyor mu

Reaksiyon puanı
16,118
ikisini de alıyorsun ilk ay100mb 2200 a gönder sonra yeni2gbinternet 2222 e gönder şeklinde...

Reaksiyon puanı
16,118
parasal sorun oldu iptal ettim kredi ayarlayan kişi 50 Lira yükletmiyor...

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 30447
Suanda full sinirsiz kullaniyorum bugun gidip turkcelden hat aldim sonra paketleri yaptim 114 megabit hiz aliyorum evdn tekirdag merkez tesekkurler paylasim icin bu isin taktigi asımsiz paketlerdeki acıklardan kaynaklariniyor biran once tekrarlanan pakedi alin turcel isin farkinda olmali hazir kart satisini durdurmus
Merhaba kardeş ben paketeri nasıl yapmalıyım ilk önce hangi paketi almalıyım

Me
Paketi yaptım. Bakalım ne olacak :D
Beyler her ay hangi paketi elimle yenilemeliyim ikisini de mi?
4.5G 2 diş ile 2.5 mpbs aldığım odamda (vodafone)
Turkcell 4.5G tek diş ile şu sonucu aldım.
Vodafone pişmanlıktır arkadaşlar.
Ekli dosyayı görüntüle 30566
Merhaba paket halen geçerlimi

Son düzenleme:

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bir soruyu bu şekilde yanıtlamanız yanlış

msbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışı 25 tl paketi ve 1gb aylık 40 tllik paketi alırsak bence sınırsız olur. 65 tl yani. Vodafona geçiş yaptığım için deneme imkanım puan için yok. Bir arkadaş deneyebilirmi

thaar150

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her şey bitti gibi görünüyordu

aemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yapmıştım olmamaya başlamıştı hala oluyor mu ki?

msbra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1gb 40 tllik paket bitiminde hız düşümü olmuyor internet bittiğinde ücretlendirme oluyor. Ama bizim 250mb internetimiz zaten olduğu için muhtemelen bitmeyecek. Diye düşünüyorum.

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba günaydın bugun ayın 17 si sizin paket ayın 16sında bitecekti benim full paketi olduğu için alamıyorum ayın 20sine kadar acaba siz tekrar alackmısınız bu paketi eğer alırsanız sonucu benimle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler...

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
pttcell den aldığım yurtdışı paketinin iadesi yapılmıyordu, ben de thh ne başvurdum ve bugün ptcell tarafıma iadesini istemese de gerçekleştirdi :D hakkınızı arayın, kullanmadığınız veya az kullandığınız paketlerin ücretini iade alabilirsiniz, önceki mesajlarıma bakınız...

thaar150

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben yapmıştım olmamaya başlamıştı hala oluyor mu ki?
çalışmıyor

45tlye Turkcell sınırsız internet yokmu artık 1ay kullandık bitti tekrar yapamıyorum bizim arkadaşlar geçen yıldan yapmış Hale’n kullanıyorlar

Son düzenleme:

Efsane6842

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yokmu artik 45 TL ye sınırsız internet kullanan arkadaşlar

kadirasln63

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...