Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 45 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 40 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

Forumda bu konunun benzerini(Vodafone sınırsız internet) aylar öncesinde açmıştım ve baya ilgi görmüştü. Vodafone abone alımına kapandı ancak eski aboneler hala sınırsız internete devam ediyor. Turkcell sınırsız net kanpanyası başladı. Güven açısından diğer açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.
Kardesim bu bug kapandimi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Turkcell sınırsız internet
Tum sitelerde anlatımı var para vermeyin.

*YURTDISI INTERNET* yazıp *2200* yollayın

*AY100MB* yaz *2200* yolla *25 TL*

*YENI 1GB* yaz *2222* yolla *20 TL*
Kardesim bu bug kapandimi

Son düzenleme:

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bu yontem kapamdimi kullananlar biseyler yazabilirmi

etanyeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaslar bu yontem kapamdimi kullananlar biseyler yazabilirmi
Bende meraktayım, 17 aralık'ta yeniledim benim devam ediyor. 16 ocak'ta bitecek. Önceki mesajlarda hız düşümünden bahsedip kullanamayanlar var. Zannedersem 20 aralık ve sonrası yenileme yapanlarda sıkıntı var...

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende meraktayım, 17 aralık'ta yeniledim benim devam ediyor. 16 ocak'ta bitecek. Önceki mesajlarda hız düşümünden bahsedip kullanamayanlar var. Zannedersem 20 aralık ve sonrası yenileme yapanlarda sıkıntı var...

Eyvallah kardesim bende yaptiracamda emin olamiom yeni bi gelisme olursa soyleyiver be yada baska bi net varsa soylersen efsane olur

Son düzenleme:

Rx115Es2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayi aracılığıyla sizi sınırsız pakete üye yapıyorum. Faturasız hat olduğu için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Sadece 45 Tl karşılığında paketiniz her ay yenilenir. Tek sefere mahsus işlem ücreti olarak 40 tl alıyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

1)İnternet sınırlı mı 1-2 gb kullandıktan sonra hız düşer mi veya kesilir mi?

-Internet gerçek anlamıyla sınırsızdır. Kota yoktur 500 gb indirseniz dahi hız düşmez, kesilmez.

2)Vpn mi? Yoksa başka bir program falan mı?

-Vpn ya da başka bir program değildir. Normal mobil verinizi açarak sınırsız interneti kullanacaksınız.

3)Hızı nasıldır?

4.5g destekleyen hattınız ve cihazınız varsa 4.5g hızında da kullanabilirsiniz. Her operatörün internetinde olduğu gibi bulunduğunuz yere göre hızınız değişebilir.

4)Kapanır mı?

-Hayır kapanmaz yasal paketle yapılıyor.

Forumda bu konunun benzerini(Vodafone sınırsız internet) aylar öncesinde açmıştım ve baya ilgi görmüştü. Vodafone abone alımına kapandı ancak eski aboneler hala sınırsız internete devam ediyor. Turkcell sınırsız net kanpanyası başladı. Güven açısından diğer açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.

Özelinize yazdım iletişime geçebilirmisiniz ?

hhcam1999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla bende 2 aydır kullanıyordum 1 ocaktan sonra girmemeye başladı ne yaptıysam düzeltemedim yeniden paket aldim birsuru paket aldım düzelmedi düzelceğinide sanmam akışına bıraktım boşuna yapıp paranızı harcamayın

AtillaAtilla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sinirsiz pakete uye yapabilen arkadaslar benimde ozelime yazabilir

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
.salla kazan dan hafta içi 1gb kazanırsanız cumartesi ve pazar sınırsız internet kullanırsınız 22 tl ye 2 gün sınırsız internet olur

murat.122a

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu alana bir cevap yazın...salla kazan dan haftalık hafta içi 1gb kazanırsanız yeni 1gb asımsız paketi alıyorsunuz hafta içi 1gb cumartesi ve pazas günleri kullanılmadığın dan dolayı hız düsmüyor hafta içi düşer

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah kardesim bu yeni 1 gb paketini baska hangi yontemlerle sinirsiz yapabiliriz

cetinbal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hafta sonu şimdi bana bedava mı? anlayamadım da

soru.png

.salla kazan dan hafta içi 1gb kazanırsanız cumartesi ve pazar sınırsız internet kullanırsınız 22 tl ye 2 gün sınırsız internet olur
bu nasıl oluyor anlamadım ama cumartesi 00:01 deneyeceğim bakalım çalışacak mı?

Son düzenleme:

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim senin yurt disi 100 mb ve yeni 1 gb ile sinirsiz girebiliomusun suanda sen

Eren47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar şu an yeni 1gb paketini ve
Yurdışı avantaj 100mb paketini alırsak sınırsız oluyormu bide yeni 1gb paket fiyatı 22tl olmus arkadaşlar

cetinbal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık çalışmıyor malesef geçen ay kullandım bu ay yeniledim kota bitti hız 1 e indi siteler açılmıyor sadece ping atarak internetin çalıştığını gözlemleyebiliyorum o yüzden sordum zaten haftasonu nasıl bedava oluyor diye

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah kardesim diyelimki gunluk 500 mb kazandin hizi artip,, 500 mb bitince iniyor degilmi

cetinbal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah krdsmm insallah yeni bisiler vikar bu psiphonla falan hizlandirmayi denedinmi hic millet youtubede twitter paketi ile yapio biisler
openvpn çalışmıyor hız 1 e indiği için bağlantı bile kuramıyor.
telefon üzerinden deneme şansım olmadığı için bir şey diyemiyorum.
openvpn açık port verirseniz denerim kota bitince kendi openvpn hesabımla turkcell vodafone farketmez

recepkarababa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim sende calisan open varsa bana verirmisin bende net paketi yok cok mukemel olur ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...