Toshiba laptop da sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
ekran kartı sürücüsü durunca hatayı veriyor sürücü olmadan ekran kartı çalışmaz...

---- Mesajlar birleştirildi ----

o ısılara gelmeden kapanır... sıfır risk...
kapanmıyor işte. işlemcide kapanır GPU'da kapanmaz.

Reaksiyon puanı
16,118
Hocam bunun bana ne faydasi olacak acaba benim ekranima görüntü geliyor açıklarsanız sevinirim .
Öneriniz içinde saolun .
gpunun lehimleri bozulmuş ısınırsa düzelebilir belki gpu görüntü versede nokta ve çubuklar oluyor mu? renkler karışıyor mu? bunlar harici gpunun sorunları.
cpu aynı ısı borusunda olduğu için kapatan cpu olur...

Onuoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bunun bana ne faydasi olacak acaba benim ekranima görüntü geliyor açıklarsanız sevinirim .
Öneriniz içinde saolun .
gpunun lehimleri bozulmuş ısınırsa düzelebilir belki gpu görüntü versede nokta ve çubuklar oluyor mu? renkler karışıyor mu? bunlar harici gpunun sorunları.
cpu aynı ısı borusunda olduğu için kapatan cpu olur...
Kenar ve köşeler de ekran titremesi oluyor hocam baska bir sorun yok çok sıkda kapanmiyor pc 1 2 kere anca başıma geldi arza basladigindan beri

Onuoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler 0 ,120 gb ssd almaya karar verdim ama herhangi bir ssd benim laptopa uyarmi bilgisi olan var mi hepsiburadadan sipariş versem bunun 2.3. Serisi mi ne varmış sata falan varmış tam mevzuya hakim değilim bilgisi olan ve tavsiyesi olan linkle beraber paylasirsa sevinirim benim laptopa uyacak bir ssd

Reaksiyon puanı
16,118
Cd dvd oynaticidan mi bahsediyorsunuz
evet eskilerde 12,7mm yenilerde 9,5mm kalınlıkta ide olanlar da oluyordu senin ki kaç yılından? 9,5mm ise sata cady de sata 9,5mm olur hdd'yi ona takıp ssdyi hdd yerine takıyorsun.

Onuoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Son mesajlar