The Witcher 3 Türkçe Yama Çalışması Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fenerdonets

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi ben çoğunuzdan küçüğüm daha 14 yaşındayım ingilizcem yeterince iyi değil. Yamanın ne zaman çıkacağı hakkında bilgi verebilir misin Melih abi ? Az kalmış gibi duruo ama tahmini süre söylerseniz sevinirim. Şubata - Marta çıkar mı bi aksilik olmassa. Bide yama korsanada çıkacak mı

AnatoliaTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

q1rx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam adamsınız be en kısa zamanda bekliyoruz dört gözle...

berat605

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
haftada bir bu siteye sırf yamanın durumunu kontrol etmek için girerim biliyorumki buraya üye olmayan fakat yamanın durumunu takip etmek için buraya cok insan giriyor Haydi bismillah inşAllah en kısa sürede yayınlanır iyi çalışmalar

AnatoliaTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burda heycanla bekleyen bi kitle var hocam resim attıkca, ilerleme %'si koydukca heycanlanıyoruz .Oyunun son durumuyla alakalı bilgileri kaç günde bir güncelliyorsunuz ?

Mstygt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Steam'da şu an 45 TL. Aldım kenara koydum Türkçeyi bekliyorum. Umarım en kısa zamanda çıkar merakla bekliyorum. Kolay gelsin harbiden zor iş.

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Burda heycanla bekleyen bi kitle var hocam resim attıkca, ilerleme %'si koydukca heycanlanıyoruz .Oyunun son durumuyla alakalı bilgileri kaç günde bir güncelliyorsunuz ?
Her cumartesi günü güncelliyoruz. İnsanları aylarca bekletmenin bir manası yok. Kimi zaman az çevirmiş olsak bile bu iş üzerinde çalıştığımızı ve önem verdiğimizi hissetsinler yeterli :)

Oloroi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten güzel bir çalışma, emeğinize sağlık

HarmonyGamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Heyecandan ölücem bekliyemiyorum artık kalp dayanmaz bunu elinize sağlık tahmini daha ne kadar sürer bitmesi şimdididen elinize sağlık ^^

AnatoliaTiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her cumartesi günü güncelliyoruz. İnsanları aylarca bekletmenin bir manası yok. Kimi zaman az çevirmiş olsak bile bu iş üzerinde çalıştığımızı ve önem verdiğimizi hissetsinler yeterli :)

Her gün girip bir gelişme varmı diye bakıyordum artık her cumartesi bakarım inşAllah çabucak bitirirsinizde şu oyuna başlarız yukarda arkadaşta sormuş tahmini süreniz varmı ne zamana biter ? Ana hikaye ve yan görevlerin çoğunu bitirdik yazınca heycanlandım sabırsızlanıyoruz :yes: Hocam witcher gibi devasa bir oyunu çeviriyorsunuz ve hızlısınız bence siz ekibi dağıtmayın siz bu oyunun altından kalktıysanız diğer devasa oyunlarında altından kalkarsınız diye düşünüyorum

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Yarın güzel bir gün olacak dostlar :)

solgundogukan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayal kurmayında şuan bitmez 😄 ama baya hızlı bitiyor ellerine yüreklerine sağlık 👏👏

TxsMelih

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Toplam Çevrilme Yüzdesi: %63
yuzde12.png

Dlc Çevirileri
yuzde23.png

emre901

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Vay be %63 bitmiş baya hızlı çalışıyor olmanız gerek sanırım, helal be!

jerusalem_35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım bu yaptığınız iş Tr'de bir ilk olacak..Öy diğerleri gibi yaya yaya 1,1.5 sene sürmeyecek gibi..Valla ne diyeyim beyninize kuvvet elinize sağlık.

berat605

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Leylam bu diyarlardan gideli çok oldu,beklemiyorumda özelemiyorum,şuan sadece bu oyunun türkçe yamasını ve dark souls 3 cıkmasını bekliyorum

x7x7x7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bunu çeviren arkadaşlara ne desem bilemiyorum, hayalimi gerçekleştiriyorsunuz. Sizlerle gurur duyuyor bütün gamerlar.

CanerAs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Emeğinize sağlık arkadaşlar sırf size teşekkür etmek için üye oldum sabırla bekliyoruz

POSvsK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önsparişle aldığım oyundan bişey anlamamıştım sayenizde oynayabilicem:biggrin: dlc alacam yakında biter tam oynayayım. mass effect 4 çıktığındada sizden çeviri bekliyoruz :D

egetprk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yarım yamalak ingilizcem ile Witcher 3 evreninde kaçırdığım diyaloglara, detaylara üzülürken acaba dedim bu oyun için türkçe yama mevcut mu, sonuc buraya kadar geldim. Başlığı okuyunca belki bitirmişsinizdir umuduyla heyecanla tıkladım fakat anladığım kadarıyla %63lük bir kısmı tamamlanmış. içimde bir burukluk yinede ellerinize yüreğinize sağlık.

Umarım çeviride her şey yolunda gidiyordur. Sizden ufak bir ricam çeviri devam edip etmesede her cumartesi günü çeviri hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

Böyle bir oyunun sunduğu evrenden mahrum kalmamak isteyen bizlerin gözü burada.

İyi çalışmalar.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bu tür oyunları sırf Türkçe dil seçeneği yok diye oynamıyorum. :) Dragon Age Origins türkçeydi mesela sonrasını oynamamıştım türkçe değil diye. FPS değilki sağa sola vur bitsin diyeyim.

KrKalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar gönlü büyük çalışkan çevirmen arkadaşlarım, uyanır uyanmaz bugün ne diyecekler diye hemen siteye girdim ve sabırsızlıkla çevirinin ne duruma geldiğini merka ediyorum. Gerçekten yaptığınız iş mükemmel, hiç bir prof çeviri ekibi sizin kadar hızlı yol kat edememiştir, ki bu kadar büyük bir oyun için bu gerçekten olağan üstü bir şey, çok teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...