Rehber Telefon Markalari Nerede Hata Yapti?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Yapay zekada sınır tanımayan, hızlı şarjda rakiplerine kıyasla zirveye oynayan bir markaya bunu demen tamamen bilgisiz bir şekilde konuştuğunun göstergesi desem yanlış olmaz sanırım. Markalar hakkında yorum yapabilirsiniz ancak bu yorumlar yanlış yönlendirmeye kayarsa sorun olur.
Bu konuda markalari elestiriyoruz yapay zeka zaten vardi hizli sarjda bu maddelere varolan seyi gelistirmek denir

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Bu konuda markalari elestiriyoruz yapay zeka zaten vardi hizli sarjda bu maddelere varolan seyi gelistirmek denir
Eleştiriyor olman neyi değiştirir? Doğruluk payı var mı? Yok. Önce tanıtamadığını söyledin, yanlış çıkınca konuyu başka yere çektin ki o da yanlış.

Bu konuları sadece sen ben görmüyoruz, bilgisi olmayan kullanıcılar da görüyor. Bilgin olmadığı konuda eleştiri adı altında paylaşımda bulunur, sonrasında bu yanlış bilgilendirme veya yönlendirmeye girerse bende 14. kuraldan işlem yaparım. Bu tür paylaşımlar yaparken daha dikkatli olalım.

Reaksiyon puanı
8,023
Allahım sen sabır ver mesaj okumayı bilmiyorlar. Kardeşim 7 kullanıyor ve batarya sağlığı abarttığın gibi düşmedi. Galaxy S7 ile ortlama olarak aynı ekran süresi veriyor.
Herkes Telefonunu senin ve kardesin gibi mi kullaniyor? Herkes sen degil sende herkes degilsin.
[/QUOTE]

Battın sıvıyorsun. Apple gruplarına gir Facebook’da ortalama herkesin ekran süresi bellidir.

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Eleştiriyor olman neyi değiştirir? Doğruluk payı var mı? Yok. Önce tanıtamadığını söyledin, yanlış çıkınca konuyu başka yere çektin ki o da yanlış.

Bu konuları sadece sen ben görmüyoruz, bilgisi olmayan kullanıcılar da görüyor. Bilgin olmadığı konuda eleştiri adı altında paylaşımda bulunur, sonrasında bu yanlış bilgilendirme veya yönlendirmeye girerse bende 14. kuraldan işlem yaparım. Bu tür paylaşımlar yaparken daha dikkatli olalım.
Suan sen konuyu baska yere cekiyorsun? Mesajima tekrar baktim "adini tarihe yazdiramadi" da demisim Oppo kullanan 0 akrabam ve arkadasim var ve Oppo nun hic buyuk bir yenilik cikarttigini duydun mu?

Reaksiyon puanı
8,023
Suan sen konuyu baska yere cekiyorsun? Mesajima tekrar baktim "adini tarihe yazdiramadi" da demisim Oppo kullanan 0 akrabam ve arkadasim var ve Oppo nun hic buyuk bir yenilik cikarttigini duydun mu?
Üstte bana sen herkes değilsin demişsin herkes sen değil demişsin ne değişti? Senin çevren yeniliğe kapalı ise bu forumun suçu mu?

Çevremde çok kullanan varsa çok satmıştır diye bir şey yok. Gider satış rakamlarını araştırırsın, yetkililerle görüşürsün öyle bilgi alırsın. Umarım yetkililer konu hakkında gerekeni yapar.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Apple'ın yaptığı tek hata bunları başımıza salmak oldu;
1624805142757.png

Allah bizi bunlardan korusun, amin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...