SuperOnline Fiber İnternet Fiyatları Yenilendi

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
süper online la konuşmaların ne yazık ki ısrarcılar sadece SİTELERE fiber optik bağlama konusunda
işte yazışmalar

1-)
Değerli İlgili ,

Fiber internet hizmetimiz aktif olarak toplu yaşam alanlarında (Sitelerde) verilmektedir.Site içinde olmayan binalar için imalat yapılamamaktadır.

( Sitede oturuyor iseniz ) Talebinizin / ön başvurunuzun alınabilmesi için aşağıdaki linkte yer alan formu doldurmanızı rica ederiz.

http://www.superonline.net/bireysel/basvuru/basvuru.aspx

Sitenize hizmet verilebilir ise sizinle irtibata geçilecektir.

Fiber internet kampanyaları kapsamında 29 TL aktivasyon ücreti alınmaktadır.

Fiber internet ve ADSL hizmetleri birbirinden farklıdır. Fiber internet hız seçenekleri için bkz : http://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/superpaket.aspx

Saygılarımızla,

2-)
Değerli İlgili ,
Site içinde olmayan binalar için imalat yapılamamaktadır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

SUPERONLINE

Tüm soru, teknik sorun ve görüşleriniz için, hizmet@superonline.net adresine e-posta gönderebilir ya da 444 222 0 numaralı telefondan Superonline Müşteri Hizmetleri'ne 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiği noktalar arasında bulunmuyosanız ön başvuru yapıcaksınız o bölgeye geldiklerinde listeye göre kaçıncıysanız ona göre anında bağlıcaklar yani öncelik sizde olucak tabi SİTE de oturuyosanız

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
10mbps hız 4 te kota tarifesini düşündüm ama hız fazle olunca bu kota az gelirmi acaba*
Birde bu tarife için ev telefonu gerekmiyordu değilmi?

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
10mbps hız 4 te kota tarifesini düşündüm ama hız fazle olunca bu kota az gelirmi acaba*
Birde bu tarife için ev telefonu gerekmiyordu değilmi?
tek şart sitede oturman diye biliyorum
bütün bağlantı işlemlerini onlar hallediyolar modem vs herşey onlardan

msayan86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatlar hala çok yüksek eğer çok geçiş olursada inecekmiş gibi görünmüyor aksine görüldüğü üzere artıyor bu nedenle ben biraz daha bekleme taraftarıyım. yarın 10 mb 4 GB kotalı 50 tl oldu derlerse şaşırmam.