Steam Ban Sebepleri

gamemobile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir Steam hesabinin ban yemesi icin sebepler nelerdir
Steam hesabi ban yediginde neler kisitlanir
Idlemaster gibi programlar steam hesabinin ban yemesini saglar mi hangi programlar ve eylemler sonucu steam hesabi ban yiyebilir
Steam hesabi bunlar sonucunda sinirsiz olarak mi banlanir

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
İlk sorunuzun cevabını vereyim. Steam hesabınızın ban yemesi için hile kullanmanız ve hilenin kullanımından steam yöneticilerinin haberi olması gerekmekte.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
İlk sorunuzun cevabını vereyim. Steam hesabınızın ban yemesi için hile kullanmanız ve hilenin kullanımından steam yöneticilerinin haberi olması gerekmekte.

Yanlış bilmiyor musunuz? Benim bildiğim sadece o oyun ban yer hesabın tamamı yemez ( Hesap banı bildiğim kadarıyla hesabın tamamını kullanılamaz hale sokuyor oyun alamıyor ve indiremiyoruz)

Hopeツ︎

Profesör
Reaksiyon puanı
2,268
Yanlış bilmiyor musunuz? Benim bildiğim sadece o oyun ban yer hesabın tamamı yemez ( Hesap banı bildiğim kadarıyla hesabın tamamını kullanılamaz hale sokuyor oyun alamıyor ve indiremiyoruz)
Vac ban olayını biliyorum şu CSGO'da ki. Mesela vac korumaları serverlara girilemiyor, item düşmüyor vs. Hesap banı dediğinizi daha önce duymadım başıma da gelmedi ama doğrudur. Hesap banı yemek için ekstra uğraşlara girmek gerekiyor herhalde örneğin; ticketta yöneticilere savurmak... aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
110
Vac ban olayını biliyorum şu CSGO'da ki. Mesela vac korumaları serverlara girilemiyor, item düşmüyor vs. Hesap banı dediğinizi daha önce duymadım başıma da gelmedi ama doğrudur. Hesap banı yemek için ekstra uğraşlara girmek gerekiyor herhalde örneğin; ticketta yöneticilere savurmak... aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Bende merak ettim aslında..

erngame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Hesap durduk yere ban yemez hile açılmış olabilir . Benim arkadaşım CS:GO oynuyor VAC ban yemişti sadece oyunda Rekabetçi moda giremiyor bir de profilinde

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hiçbir steam hesabı durduk yere ban yemez ban yiyen hesaplar yasaklı program kullanmıştır(Hile Yazılımı vb.).
Önemli bir yetkinin kısıtlandığını düşünmüyorum bildiğim kadarı ile en azından etrafımdaki insanlardan gördüğüm kadarı ile alttaki gibi bir yazı geliyor profilinize.

Kayıtlarda birden fazla VAC yasaklanması| Bilgi

Son yasaklamadan bu yana 1249 gün

Idlemaster kullandım 8-9 kart elde ettim. Ban yemedim tabii ki kessin değil ban yeme riskiniz olabilir.
2 senedir Steam kullanıyorum fakat etrafımdaki hiçbir insan sınırsız ban yemedi veya ben dikkat etmedim.

Son düzenleme: