Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Sebepsiz baş ağrısı ile yarim kalan proje kahve saati gelmiş demektir

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Mrtatlg hocam süper mod olmuş bundan daha güzel ne olabilir ki ? Bu forumda en çok sorunu ben yaşadım,eleştirdim. Ama sizin kadar da taraflı bakmadım arkadaşlar.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,221
Ya insanlar ne kadar sinsi ya...

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
xiaomi miui 8 globalde mi kalsam... yoksa miui 9 betaya mı geçsem ... zar mı atacaz yine..

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
iPhone X fiyatları ne öyle ya[emoji24] 6900 beklemiyordum.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Forumda akciğer sönmesi yaşayan bir arkadaş vardı. Sürekli hortuma bağlı olduğunu söyler, şükredin halinize derdi. Dün neredeyse ölüyordum bu olay yüzünden. Sırf evde oturmaktan canım sıkılıyor diye isyan eden ben, şimdi hastanede hortumla halime şükrediyorum.

Halinize her zaman şükredin arkadaşlar.. Benim gibi olmayın.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
İnsanların söyleyip rahatlayacak ne kadar şeyi varmış:D Bu konu yılardır aktif, helal...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Evet işte yeni yönetimimizin kalitesi. Geçen hafta @by_efsane den mesaj geldi başvuru yapmışsın geçmişine baktık ama pek parlak göremedik yine de seni denemek istiyoruz diye. Ben de olur dedim 1 haftadır ne mesaj atan var ne aksiyon gösteren var. Daha da mod falan olmam sanırım @Murat Burç ve @rawkid tayfasına katılıyorum. Yok bir umudum vardı forum hakkında da şimdi iyice bittiniz gözümde.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Forumda akciğer sönmesi yaşayan bir arkadaş vardı. Sürekli hortuma bağlı olduğunu söyler, şükredin halinize derdi. Dün neredeyse ölüyordum bu olay yüzünden. Sırf evde oturmaktan canım sıkılıyor diye isyan eden ben, şimdi hastanede hortumla halime şükrediyorum.

Geçmiş olsun kardeşim.

Evet işte yeni yönetimimizin kalitesi. Geçen hafta @by_efsane den mesaj geldi başvuru yapmışsın geçmişine baktık ama pek parlak göremedik yine de seni denemek istiyoruz diye. Ben de olur dedim 1 haftadır ne mesaj atan var ne aksiyon gösteren var. Daha da mod falan olmam sanırım @Murat Burç ve @rawkid tayfasına katılıyorum. Yok bir umudum vardı forum hakkında da şimdi iyice bittiniz gözümde.

Eyvallah, eyvallah :)

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
:D
20171014_192946.jpg

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Bizde var da ne oluyor adamlara kaç defa arıza kaydı bıraktım düzelttik diyorlar bakıyorum 3 mbit

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Hadi siz şanslısınız bizim evde kaç haftadır internet bile yok:D İnternet paketiyle idare etmeye çalışıyorum bende

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Bizde var da ne oluyor adamlara kaç defa arıza kaydı bıraktım düzelttik diyorlar bakıyorum 3 mbit
Hocam alttaki kutuyu kontrol ettirmenizi öneririm. Haziran ayında başlayan 5mb/s hız sorunu çıldırtmıştı . Arıyoruz düzeltiyorlar falan. Neyse almadığım modem kablosu kalmadı. Modem bile aldım. Meğer sorun aşağıki kutudaymış

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,221

Gecmis olsun kardesim.
Bende geliyorum benide bekleyin.
--- Gönderi Güncellendi ---
Kanalım D'em n'apıyorsun sen :D
tmp_5520-1506088207.png

Yanlis anlasilmasin ama sirf su bile elinde 4 5 senelik bir tablet olan cocugun minecraft oynayip mutlu olurken birden annesinin tableti elinden alip cope atmasi icin yeterli :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Eski bir haber gözüme ilişti 7 tane pitbull kopege saldıran kedi ama köpeklerin ve sahibinin durum fena olmus

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Gecmis olsun kardesim.
Bende geliyorum benide bekleyin.
Kanalım D'em n'apıyorsun sen :D
Ekli dosyayı görüntüle 28678
Yanlis anlasilmasin ama sirf su bile elinde 4 5 senelik bir tablet olan cocugun minecraft oynayip mutlu olurken birden annesinin tableti elinden alip cope atmasi icin yeterli :D
Du duf du dufff duff TEKNOLOJİ UZMANI aman allahım

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Bizim forumda Türknet kullanıp memnun olmayan yok sanırım.
az kaldı az. :D

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,221
Ailenden bile saklaman gerekti o biçim yani ? Şimdi gözümün önüne getirdim, geçmiş olsun :(
Birazdan dudağınızı uçuklatacağım....
Eveeet. Oncelikle @by efsane adli adminimiz araciligiyla flamewi der gocama ulastim. Bilgisayarda sorun oldugunu yardimci olmasini rica ettim. Oda kabul etti sagolsun. Evde kendi butun bilgi birikimimle bile cozememistim bu sorunu. Cunku ekran kartinin bozulmus olmasindan korktum ve hep diger seylere yoneldim. 2000tl az degil insan icine yediremiyor. Belirli testler yaptik ekran kartia ulastik. Ufak birsey oldu duzeldi tam hatrimda degil. 1 hafta sonra daha fazla problem yaratmaya baslayinca ekran kartinin blogunu acmaya karar verdim ve sonuc:
tmp_4283--318075023.png
tmp_4283-IMG_20171015_223621-488703845.jpg

Pcbde yanik izleri vardi. Ayrica bloktaki butun termal macun ekran kartinin bozulan isi olcerindrn daha yuksek derecelere cikmis ve yanmisti. Sanirim hata amddeydi. Cunku 6+8 pine yaklasik 400w kadar guc bindiriyordu. Sozde kart 225w cekiyor ama gercekte ne ala...
Gittim Msi GmX 1060 6g aldim rahatladim bune ya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...