Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
20 dakikadır Türk Telekom ev interneti yok, Turkcell mobil hattıda acayip yavaş çalışıyor. Yine birileri ayarlarla oynuyor ama dur bakalım..

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Lol atmak için mobil veriyle girerken windows update’in kotanın ırzına geçmesi...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,219
Lol atmak için mobil veriyle girerken windows update’in kotanın ırzına geçmesi...
Ahhh Ahhh. Lol oynarken lollllll. Yasuocumla quadra attım. Pentam sadece 1qluk mesafedeydi. O anda jinx adlı deli yaver penta çaldı. O çıldıröanın üstüne bide ayın 25inde yenilenecek olan internetin bitmesi. Geçen ay 161 TL gelmiş Türkcell'e az sövdük tabi.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ahhh Ahhh. Lol oynarken lollllll. Yasuocumla quadra attım. Pentam sadece 1qluk mesafedeydi. O anda jinx adlı deli yaver penta çaldı. O çıldıröanın üstüne bide ayın 25inde yenilenecek olan internetin bitmesi. Geçen ay 161 TL gelmiş Türkcell'e az sövdük tabi.

Ben henüz noobum alıştırma yapcaktım. Bizim 4 tane lol manyağımız var apartta adamlar tüm heroların item dizilimini karakter özelliklerini biliyor. Birisi tuvalete gittiği anda maç geldi esnek seçim girmişler. Adama destek çıktı fizz niye banlamadınız bana niye janna diye ağlıyordu fizz aldı adamalr şimdi oynuyorlar bakalım.
Ben ne zaman öğrenecem şu oyunu Allahım! Tek oynayabildiğim şey garen o da q at e ya da ulti çak tamam kesiyo direk.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,219
Ben henüz noobum alıştırma yapcaktım. Bizim 4 tane lol manyağımız var apartta adamlar tüm heroların item dizilimini karakter özelliklerini biliyor. Birisi tuvalete gittiği anda maç geldi esnek seçim girmişler. Adama destek çıktı fizz niye banlamadınız bana niye janna diye ağlıyordu fizz aldı adamalr şimdi oynuyorlar bakalım.
Ben ne zaman öğrenecem şu oyunu Allahım! Tek oynayabildiğim şey garen o da q at e ya da ulti çak tamam kesiyo direk.
Janna iyi supporttur. Tabi oynamasını bilene. Fizz ban ne hangi rank o :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Offff ya off yarın okul var
Kimya namusumuza ırzımıza el sürüyor resmen...

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,219
Arkadaşlar’ın hero şu; jung xin zao, sup janna, adc tristana ayrıyetten takımda kata ve akali var. Can çekişiyorlar alev ejderini de kaybettiler.

İksin Maho (xin) benim ana karakterimdi. Şampiyona yeniden düzenleme geldi ve çok kötü oldu. Birdahada oynamadım.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
17 dakka sonra steamım 5 yıllık olucak :) yazarken 1 dakka geçti bile.
umarım csgo 5 yıllık jetonumda gelir :oops:

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Biraz önce biri gizli numaradan aradı alo dedim ses vermeden kapattı hemde bu saatte amacı ne olabilir fikri olan var mı?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,219
Ben tekrar moderatör olursam bu forum gereğinden fazla tertipli olur. Bu da çoğu kişinin hoşuna gitmez. Takılın rahat rahat bende böyle salça olayım millete. :D
Ben tekrar moderatör olursam bu forum gereğinden fazla tertipli olur. Bu da çoğu kişinin hoşuna gitmez. Takılın rahat rahat bende böyle salça olayım millete. :D
Aynen öyle kardeşim.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Nae yapalım kanımıza işlemiş afedersiniz ama bir hafta deneseniz incileriniz mi dökülürdü murat burç u mod olarak

Arkadaşlar, hayatımda hiç kimseyle beni eleştirdiği için tartışmadım ama sizin gidişatınız hiç güzel değil. Demedi demeyin.

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Yarın cumartesi var mı bundan güzeli mesai yazanın kafasını koparrım vallahi[emoji41]

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,084
O kadar da değil kalırsam alırım paralarını

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
O kadar da değil kalırsam alırım paralarını
Bir daha dünyaya gelirsem bilişim sektöründe çalışmayacağım zaten benim kız dahi söylüyor baba fabrika işçisi mesai alıyor sana niye yok .Cevapsız sorularrrr[emoji16]

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,084
Her şeye güncelleme gelmiş bir benim cihazlarda yok guncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...