Sony SLT-A57 aldım

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
hdr
dsc00092fn.jpg

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
[MENTION=347649]Technopat[/MENTION] çok güzel kareler eline sağlık. ND filtren ve tripodun var mı bilmiyorum ama ND filtre ile uzun pozlama yapsaydın eminim çok daha güzel olurdu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saygıdeğer dostlarım ben tabdelete :D şifremi hatırlamıyorum
sony a57 a65 a580 a37 nex f3 nex 6 derken :D sony xperia P aldım ::D:D
sonunda param ve birazda şansım yaver gitti
nikon d7100 -- 18-105 lens -- bide 35mm 1.8g lens aldım haftaya gelcek inşallah,

Technopat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=347649]Technopat[/MENTION] çok güzel kareler eline sağlık. ND filtren ve tripodun var mı bilmiyorum ama ND filtre ile uzun pozlama yapsaydın eminim çok daha güzel olurdu :)

Maalesef filtre ve tripod yok. Alışveriş listemde var. Lens işini hallettikten sonra filtre seti, tripod, kamera çantasıda alınacaklar arasında.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
nikon d7100 -- 18-105 lens -- bide 35mm 1.8g lens aldım haftaya gelcek inşallah,
[MENTION=274159]tabdelete[/MENTION] gözün aydın diyelim o zaman :D

Technopat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Güzel seçim. Hayırlı olsun şimdiden.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Maalesef filtre ve tripod yok. Alışveriş listemde var. Lens işini hallettikten sonra filtre seti, tripod, kamera çantasıda alınacaklar arasında.

makineyi alalı bir yıldan fazla oldu. benim de planlarım arasında tripod, lens ve filtre seti almak vardı ama araya evlilik girince baya masraf çıktı ve alamadım daha. burdan fotoğraf ile ilgilenen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. fotoğrafçılık teçhizatınızı halletmeden evlenmeyin :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tebdelete
Allah mesut etsin kardeşim. Çok güzel haber
canon 7d mark 2 den bile güzel bi haber :D

Technopat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
makineyi alalı bir yıldan fazla oldu. benim de planlarım arasında tripod, lens ve filtre seti almak vardı ama araya evlilik girince baya masraf çıktı ve alamadım daha. burdan fotoğraf ile ilgilenen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum. fotoğrafçılık teçhizatınızı halletmeden evlenmeyin :D

Oncelikle Allah mesut bahtiyar etsin diyelim. Evlilik konusuna gelince haklisin sadece fotografcilik degil teknolojik her turlu ihtiyacini evlenmeden once karsilamalisiniz. Yoksa ben Tablet alicam diyosun hanimda o zaman bende tektas istiyorum. sunuda al bunu al diye tutturuyor :) Veya napican tableti telefonun var ya yetmiyor mu cevabiyla karsilasabiliyorsunuz.

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Resimde orantı sorunu var sanki. Resmin 5 te 4 ünü gökyüzü kaplamış ve vurgulamak istediğin şey arka planda kalmış. tabi bu benim görüşüm herkesin resim zevki farklı olabilir.

aslında ben de orantısı düzgün olan fotoğrafları seviyorum ama kubbelerin alt kısmı inşaat halinde olduğu için pek hoş gözükmeyeceğini düşündüğümden böyle çekeyim dedim :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
alıntıya gerek yok galiba yine yeniden süper... eline shutterına sağlık hocam :)

ağaçkakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
katılıyorum ancak ilk makinem ve ilk fotoğraflarımdan :) az para biriktiriyim ilk iş iyi diyaframlı bir lens almak olacak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

son günlerdeki ağaç sevgisine niyeten...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ellerine sağlık [MENTION=351864]ağaçkakan[/MENTION] ... benim çektiklerimi hiç beğenmezlerdi onlardan Allah razı olsun daha çok şey öğrenmemi sağladılar