Haber Sedat Peker'in İç Yüzü... (Nam-ı Diğer La Fonten Sedat)

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
"Şeytanın en büyük hilesi tüm Dünya'yı var olmadığına inandırmakmış."
Not: La Fonten Lafını ben takmadım. Yanında kalıp yaşayıp onu gerçekten tanıyanların lafıdır.

Herkese merhaba,
Malum Türkiye'nin bu 100. yılında bazı sırlar açığa çıkmaktadır.Gelecekte de bazı sırlar ortaya çıkacaktır ve siyaset başka şekilde dizayn edilecektir.Ancak bakmasını bilen göz bunları görecektir. Şimdi onlardan birini sizinle paylaşmak istiyorum.Gerçi aranızda bunu bilenler vardır.Ama biz yinede söyleyelim.Özelliklede z kuşağı dediğimiz kuşak genelde isyankar tavırlı olduğu için bazı şeyleri görmekte zorlanabilir bu yazıyıda tamamen tarafsız bir şekilde yazıyorum.Devleti yönetenleri övme peşinde değilim.
Neyse öncelikle şunu söyleyelim Sedat Peker'in kesinlikle yabancı istihbarat servisleri ile bağlantısı vardır. Bunu nereden çıkarıyoruz diye soracak olursanız Peker'in Birleşik Arap Emirliklerindeki kaldığı otelin yabancı servislerle ilişkisi var. Eğer bunu internette doğru araştırırsanız görürsünüz. Bu yazıyı yazmamın amacı Bir insanın bir ifşada bulunması onun günahlarını örtmez. Sedat Peker zamanında kaç kişiyi öldürttü kaç çocuğu babasız bıraktı. Bunları da sırf para için ve Türkiye'de bu tip örgütlenmenin bitmemesini isteyen şahıslar adına yapmıştır. Hep videolarında başkalarının yaptıklarını anlatmış.Halbuki kendisini onun yakınındaki bir isimden dinleyin. Bu kişinin adı Ahmet Kürkçü gençliğinde Peker'in telefon trafiğini yönetenlerden biriydi.Onun youtube kanalını aşağıya bırakacağım Peker'in faili meçhul cinayetlerini o adamdan dinleyebilirsiniz. Haa birde işin en ironik yanı videolarında güzelce diyor ya "biz o ülkenin ağacına aşığız" madem aşıksın gel bu ülkede yaşa. Bir kere Peker şu anda sırtını tamamen uluslararası istihbarat servislerine dayadı. Haa hakkını vermek lazım çok kitap okur. Zaten insanları bu kadar sessizce profosyonelce dolandırmakta zeka gerektirir. Ancak zekasını sırf menfaati ve gücü için kullananlardan birisidir. Bu söylediklerimi Türkiye'de hangi mafya grubu varsa hepsi için söylüyorum. Zaten Peker'le Devlet arasındaki mücadeleyi iyi anlayın. Bu tip sistemi kuranlar Devletin dışaradan mafya gruplarıyla çalışmasını isteyenler bu sistemin yıkılmasını istemeyecektir. O yüzden bunların temizlenmesi zannedildiği gibi çok kolay olmayacaktır. Zaten bu ikinci yüzyıl çok sancılı geçecek.
Bu arada şunu da belirtelim Peker'in hakkında tecrit olduğu söyleniyor o da yalan öyle bir şey yok .Tamamen medyayı empoze yoluyla etkilemek. Peker videoları çekerken planlı bir şekilde bunu ayarladı, alacağını aldı ve sessizliğe gömüldü. Yani ona sempati duyanlara söylüyoruz bunu daha doğrusu onun peşinden gidenlere. Özellikle de Peker'in peşinden giden gençlere söylüyoruz. Yapmayın! Şunun, onun peşinden gitmeyin kendinize doğru bir şekilde bu hayatta ilerleyebileceğiniz bir yol çizin. Şimdilik söyleceyeceklerim bu kadar. Zaten Devletin içinde de ciddi hesaplaşmalar var. Umarım bu sonlu mücadele kötünün kötüye galip geldiği değilde iyinin kötüye galip geldiği bir son olur.
Allah'a emanet olun.

Son düzenleme: