Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

alx105baba455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S8 clear view cover kılıf kullanan yokmu cidden burda onca insan arasında :( sorum olucak varsa kullananlan arkadaşa.
--- Gönderi Güncellendi ---
S8 clear view cover kılıf kullanan yokmu cidden burda onca insan arasında :( sorum olucak varsa kullananlan arkadaşa.
S.a S8 clear view cover kılıf kullanan yokmu cidden burda onca insan arasında :( sorum olucak varsa kullananlan arkadaşa.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
android oreo (8.0) bize ne zaman gelir acaba?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ekran filmi nekadar?9h cam mı?

ekran filmi nekadar?9h cam mı?
Ön arka 120 sadece ön 100tl. Sınirsiz ucu kalktiginda degistirme hakki var. Eger cizik olursa da 10tl karsiliginda yeniliyolar. Cam degil. Ekranin her tarafini saran kalin elastik bir malzeme. Dusmelere degil ama cizikler icin oldukca etkili bi film kalin cunku. Camlarda cok oturmama vs oluyormus yada kilifla uyumsuzluk gibi bunda oyle bisey yok.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Ön arka 120 sadece ön 100tl. Sınirsiz ucu kalktiginda degistirme hakki var. Eger cizik olursa da 10tl karsiliginda yeniliyolar. Cam degil. Ekranin her tarafini saran kalin elastik bir malzeme. Dusmelere degil ama cizikler icin oldukca etkili bi film kalin cunku. Camlarda cok oturmama vs oluyormus yada kilifla uyumsuzluk gibi bunda oyle bisey yok.
Markasini biliyor musunuz? Hamburgta bulabilirsem ben de alip uygulayayim...

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Markasini biliyor musunuz? Hamburgta bulabilirsem ben de alip uygulayayim...
Spigen'de de var dedigim urunun aynisi. Neo flex hd adi altinda geciyor. Icinden uygulama sivisi bez vs hersey cikiyor. Youtube'da uygulama videosuda var. Uyguladiktan sonra 1gun kilif takmayin ilk 1 saatte urune pek dokunmayin demisti samsung.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bixby internet olmadan çalışmıyor neden?? Siri internetsiz çalısıyormu?
yok artık o kadar olmaz herhalde :(
Güncelleme daha yeni geldi zaten.Geç dağıtılmaya başlanıyor ama yinede bu yıl ben Google'nın kendi cihazlari ve General mobile den başka bir markanin bu yil vereceğini sanmam. Şubat-Mart ortasi gelicek S8'e

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
bende yasiyorum ve sadece watsapp ile degil farkli uygulamalarda da oluyor yazilimda hala hatalar var malesef gecen gun teknik servisteki bir yetkili ile konustum hepsini rapor ediyoruz dedi son guncellemeden sonra kamera bulaniklasmasi oluyormus ben yasamadim hic ama bunlari da rapor ettik dedi umarim cozulur ufak da olsa hatalar can sıkıyor
Kamera bulaniklasmasini tam yegenimin dogum gunu esnasinda yasadim ve hic fotograf cekemedim iyi de sövdüler bana.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Not 8 tanıtılmasını bekleyip s8 plus u öyle alacaktım bugün diyorum ki iyiki beklemeden s8 plus i almışım elektronik cihazlarda şansım hep iyi gitmiştir hiç-bir sorun ile karşılaşmadım
Bugün s8 plus dahaçok sevdim

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Not 8 tanıtılmasını bekleyip s8 plus u öyle alacaktım bugün diyorum ki iyiki beklemeden s8 plus i almışım elektronik cihazlarda şansım hep iyi gitmiştir hiç-bir sorun ile karşılaşmadım
Bugün s8 plus dahaçok sevdim

Neden ki note 8 buyuk ekran severlere cok daha kullanisli ve iyi bir cihaz

xrcx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a arkadaşlar.. s8 kullanıcısıyım telefon ekranımın üst kısmında kablosuz bağlantı simgesinin yanında küçük telefon işareti sürekli çıkıp kayboluyor.. bu neden olur bilen varmı acaba

Ekli dosyalar

• ress.jpg
    ress.jpg
    221.3 KB · Görüntüleme: 516
Son düzenleme:

alx105baba455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S.a arkadaşlar.. s8 kullanıcısıyım telefon ekranımın üst kısmında kablosuz bağlantı simgesinin yanında küçük telefon işareti sürekli çıkıp kayboluyor.. bu neden olur bilen varmı acaba
Internetin acıksa yaptığın görüşmeler hd kalitesinde ses gelsin diye olan bir özellik benim bildigim kadarıyla iyi bisey yani .dd
Beyler bide allah rızası için 4. Kez mi ne soruyorum şu soruyu s8 clear view kapaklı kılıfını kullanan arkadaşlar varmı varsa memlunmu ekrani ciziyomu kılıf kolay ciziliyomu bi cvp verin nolur artık kac gun oldu

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Cam telefon mu olur cam kasaya hayır samsung hayranıydım ne zaman cam kasaya geçti bıraktım özelliklere diyecek yok ama cam kasa kullanamam kullanan kullanır ama elime alınca bile kırılacak hissi veriyor bu yüzden iphoneye geçtim yapacak bir şey yok yine de samsung hep aklımda

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Internetin acıksa yaptığın görüşmeler hd kalitesinde ses gelsin diye olan bir özellik benim bildigim kadarıyla iyi bisey yani .dd
Beyler bide allah rızası için 4. Kez mi ne soruyorum şu soruyu s8 clear view kapaklı kılıfını kullanan arkadaşlar varmı varsa memlunmu ekrani ciziyomu kılıf kolay ciziliyomu bi cvp verin nolur artık kac gun oldu
Sanirim hicbirimiz bu kilifi kullanmiyoruz :(

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Müzik sorunu nougat'tan kaynaklaniyormuş demekki, ara sıra rastgele şarkı değiştirip ve garip sesler çıkıp duruyor sizde de oluyormu?
Screenshot_20170824-121113.png

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Cam telefon mu olur cam kasaya hayır samsung hayranıydım ne zaman cam kasaya geçti bıraktım özelliklere diyecek yok ama cam kasa kullanamam kullanan kullanır ama elime alınca bile kırılacak hissi veriyor bu yüzden iphoneye geçtim yapacak bir şey yok yine de samsung hep aklımda

Kablosuz şarj için ya cam ya da plastik olmak zorunda bu yuzden cam. Ip da geciyor artik cam kasaya zaten

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Niçin cam demedim cam kasaya hayır dedim!!! Kaç kişi para verip kablosuz şarj kullanıyor? Cam telefon olmaz illa darbe alacak düşecek güya korumalı cammış millet çatlak telefonla dolaşıyor değişim tonla para.ip geçerse cam olmayan başka marka kullanırım.
Kablosuz şarj için ya cam ya da plastik olmak zorunda bu yuzden cam. Ip da geciyor artik cam kasaya zaten
. Niçin cam demedim cam kasaya hayır dedim!!! Kaç kişi para verip kablosuz şarj kullanıyor? Cam telefon olmaz illa darbe alacak düşecek güya korumalı cammış millet çatlak telefonla dolaşıyor değişim tonla para.ip geçerse cam olmayan başka marka kullanırım.