Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ekli dosyayı görüntüle 26712 neresinden açıyoruz hocam? En son sürümü yükledim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bi ben mi yapamadım yahu.
Valla guncellemeleri yukledim sonra bende bulamamistim. Telefonu yeniden baslattim tekrar ayarlara girdim karsima cikti. Ayarlarini yaptim ve suan butun programlari actirabiliyorum. Instagrami actirdim sonra abartip diger hesabima gec dedim ama yemedi [emoji16]Bixby'de ogrenme asamasinda.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Valla guncellemeleri yukledim sonra bende bulamamistim. Telefonu yeniden baslattim tekrar ayarlara girdim karsima cikti. Ayarlarini yaptim ve suan butun programlari actirabiliyorum. Instagrami actirdim sonra abartip diger hesabima gec dedim ama yemedi [emoji16] Bixby'de suan ogrenme asamasinda.
bf90792a94c841cba26ac0991af1d65c.jpg
d7daffe8adc0e2d01e9c8a3e62523291.jpg
Haha süper bişey bende merakla bekliyorum 2 3 kez yeniden başlattım gelmedi bana hadi bakalım.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bixby geldi çok güzel cidden şimdi sesimi kaydettiriyorum. Yapilacak çok şey var daha

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Yurtdışından , her şey dahil 2750 ye S8 almak mantıklı mı ? , Garanti durumu filan ?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Yurtdışından , her şey dahil 2750 ye S8 almak mantıklı mı ? , Garanti durumu filan ?
Yurt dışında 2500 den aşagıda bence 2750 TL mantıksız. S8 bazen Garanti gerektiren sorunlar yaşatabiliyor.
Bu arada destek ile iletişime geçtim Bixby oldu.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Yurt dışında 2500 den aşagıda bence 2750 TL mantıksız. S8 bazen Garanti gerektiren sorunlar yaşatabiliyor.
Bu arada destek ile iletişime geçtim Bixby oldu.
Nasil yaptiginizi soylemeniz mumkun mudur ? Ben de uygulayayim ..tesekkurler simdiden

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Nasil yaptiginizi soylemeniz mumkun mudur ? Ben de uygulayayim ..tesekkurler simdiden
Yeni gelen bixby guncellemelerini yaptiysan(galaxy appstan)Uygulamalardan bixby voice -> kayıt yeri-> veriyi sil de. Bixby i aç ama bunları yaparken güc tasarrufu kapalı olsun ve internet acik olsun.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Yeni gelen bixby guncellemelerini yaptiysan(galaxy appstan)Uygulamalardan bixby voice -> kayıt yeri-> veriyi sil de. Bixby i aç ama bunları yaparken güc tasarrufu kapalı olsun ve internet acik olsun.
Dediklerizi yaptim saniyorum ama.bi degisiklik olmadi :( tesekkurler yardim icin

Ramazan Davran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler s8 de kilif kullaniyorum sade yumusak bir kilif ekranda ise kutudan cikarkenki jilatin duruyor , ayriyetten cam koruyucu alayim mi sizce ? Yada bunu al dediginiz var mi ? ekran çizilmesin yeter benim icin. Bu arada s7 edge kullanirken ekran koruyucu kullanmiyordum herhangibir sikintim olmamisti.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Benim de aktif oldu su anda bixby ...bakalim sevecek miyiz birbirimizi :)

zeybaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kurcaladım yarım saat baya keyifli. bixby tuşuna basılı tutup istediğiniz şeyi söylüyorsunuz tabi ingilizce olarak hemen yerine getiriyor (tabi bazen kasıyor daha optimize olamadığı için zamanla hallolur) örneğin take a selfie dediğiniz zaman hemen kamerayı açıp sizin fotoğrafınızı çekiyor veya birini aramak istediğiniz de call mahmut (rehberinizdeki herhangi biri ) diyorsunuz hemen arıyor bence güzel ama biraz daha gelişmesi lazım

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Benim de aktif oldu su anda bixby ...bakalim sevecek miyiz birbirimizi :)
Hayırlı olsun :D 1 2 aya Türkçe gelir diye düşünüyorum. Mükkemel olur Türkçe ile. Bir de yanlış anlamadıysam sadece sizin sesinize komut veriyor.
Kilit ekranını bixby ile açmak için Hello bixby dedikten sonra open the lock diyorsunuz zaten şifreyi soruyor.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Cok fena bixby ya open the kamera dedim sonra please selfie dedim cek dememe ragmen kendi cikarim yapabiliyor. Cekti

fidan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
s8 için ekran koruyucu ve kılıf almak istiyorum.önerileriniz varmı?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Şu XP, level atlama işi komik geldi. 5 lvl'e ulaşan var mı hediye paketi var acaba ne veriyor.

corhan696

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam yeni aldım cihazı 2 günlük ama cihaz normal kullanımdada ısınıyor acaba sebebi ne

alx105baba455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S.a beyler s8 clear view cover kılıfını kullanan arkadaslar varsa sorum olucak ekran jelatinsiz ekrani cizme durumu varmı s6 orginal kılıfı camını ciziyordu bundada öyle olurmu ekranda jelatinsiz kılıfı kullansak bide kılıfın ön tarafı kolay ciziliyomu ve verilen parayı hak ediyormu teşekkürler şimdiden yanıtlarınız için
Şu XP, level atlama işi komik geldi. 5 lvl'e ulaşan var mı hediye paketi var acaba ne veriyor.
Tema rengi çıkıyo icinden o kadar :)

alx105baba455

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S8 clear view cover orginal kapaklı kılıfını kullanan kimse yokmu burda arkadaşlar :(

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Alcantara kilif ve samsung emaar'da yaptirdigim ekran filmi ile kullaniyorum gerekten cok guzel. Ekran filmi kalkma yaparsa direkt yenisi ile degisim yapiyorlar sınırsiz. O yuzden kilifla kullanirken atti derdimde yok.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Alcantara kilif ve samsung emaar'da yaptirdigim ekran filmi ile kullaniyorum gerekten cok guzel. Ekran filmi kalkma yaparsa direkt yenisi ile degisim yapiyorlar sınırsiz. O yuzden kilifla kullanirken atti derdimde yok.
ekran filmi nekadar?9h cam mı?
ekran filmi nekadar?9h cam mı?

Son mesajlar