Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar S8 de hicbir zman işe yaramayacak telefona gömülü uygulamalarin ismini biliyosaniz yazar misiniz , devre dışı birakayim sarj yemesinler

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Arkadaşlar S8 de hicbir zman işe yaramayacak telefona gömülü uygulamalarin ismini biliyosaniz yazar misiniz , devre dışı birakayim sarj yemesinler
Bana göre bunlar ama ben devre dışı bırakmadım niye bırakayım ki telefonun özelliklerinden faydalanmadan
Screenshot_20170528-190504.png
Screenshot_20170528-190515.png
Screenshot_20170528-190523.png

M

Murat Burç

SDN Okuru
Buna kendin karar vereceksin. Word yüklü word kullanırım diyorsan kullan mesela olmadı devre dışı bırak

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Buna kendin karar vereceksin. Word yüklü word kullanırım diyorsan kullan mesela olmadı devre dışı bırak
E
Bana göre bunlar ama ben devre dışı bırakmadım niye bırakayım ki telefonun özelliklerinden faydalanmadan Ekli dosyayı görüntüle 23460 Ekli dosyayı görüntüle 23461 Ekli dosyayı görüntüle 23462
Eyvallah hocam
--- Gönderi Güncellendi ---
Tabiki ben karar vericem .s sagolasin hocam

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
3500 mah batarya . Tam ekran büyük ama bu durum sıkıntı . Gerçekten dedikleri gibi samsungların şarjı daha mı az gitmeye başlıyor
Ben 7 saat ekrandan fazlasini gordum s8 de yukarda var resim. Samsunglarin sarji az gitme gibi bir durum yok suan elindeki telefon iphone 7 plustan daha iyi sarja sahip dedigim gibi sebeke durumu etkiler. Birde telefon sarj oldukca sarj kullanimi acilir. Yani antremanli forvet oyuncusu olur ben cok hasir nesirim telefonla ondan. Bu islemcinin tarzi kullanirlen az yiyor. Kullanmiyorken de az ekran cok bekleme süresi alirsin bu is boyle:)

Wazzie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaslar bu ekranin ustteki telefon işaret ne demek S8 cihaz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170528-231656.png
    Screenshot_20170528-231656.png
    30.3 KB · Görüntüleme: 426

batuhansakalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben 7 saat ekrandan fazlasini gordum s8 de yukarda var resim. Samsunglarin sarji az gitme gibi bir durum yok suan elindeki telefon iphone 7 plustan daha iyi sarja sahip dedigim gibi sebeke durumu etkiler. Birde telefon sarj oldukca sarj kullanimi acilir. Yani antremanli forvet oyuncusu olur ben cok hasir nesirim telefonla ondan. Bu islemcinin tarzi kullanirlen az yiyor. Kullanmiyorken de az ekran cok bekleme süresi alirsin bu is boyle:)
7 sa ekran süresinden fazlası derken

M

Murat Burç

SDN Okuru
7 sa ekran süresinden fazlası derken
Ekran süresi ne biliyor musun ?
Ekran süresi su cihazın ekranının açık kaldıği süre yani ekranı kapatıp müzik dinlersen ekran süren kesinlikle artmaz .
İosda ekranı kapatıp müzik dinlersen kullanım süresi artar. Yani kullanım süresi ve Android ekran süresi karşılaştırarak şarjın az gittiğine karar veriyorsan yanılıyorsun müzik Bursa bir örnek arka planda ne işlem dönüyorsa geçerli
7 saat ekran süresinden fazla aldım derken ekran açık 7 saatten fazla kalabildi demek istiyor

batuhansakalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tamamdır öğrendiğim iyi oldu.
Screenshot_20170529-020614.png

Bugün pek kullanmadım

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Benimki de böyle always on senkr açık sadece wi-fi pil tasarruf modu kapalı wi-fi ile mükemmel sonuçlar veriyor mobil veri ile kötü sadece
Screenshot_20170529-021338.png

benmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İstemeyecekte olsa artık iPhone 7 Plus aldım.

Çünkü S8 plus bulamadım.

S8'ide bir defa almam dedim.

İlla ki plus olacaktı.Samsungtsn olmuyordu maalesef :(
Hayırlı olsun, güle güle kullanın
Şahsen bu kadar tasarım harikası bir ürün alıp, bu kılıfları kullanarak bütün görseli makyajlamak bana uymuyor. Ince silikon bir kılıf kullanmayı tercih ediyorum.

batuhansakalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar play store ekranında uygulamalara bakınırken aşağı yukarı kaydırma yaptığımızda ekranda titreme oluyor mu sizde de

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Şahsen bu kadar tasarım harikası bir ürün alıp, bu kılıfları kullanarak bütün görseli makyajlamak bana uymuyor. Ince silikon bir kılıf kullanmayı tercih ediyorum.

Teşekkür ederim

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Sorunu gidip teknik servise gosteriyorsunuz. Onlar size degisim zarfi veriyorlar. Sonra aldiginiz yere zarfi goturuyorsunuz. Degisim gerceklesiyor.

Servis 1 aylik cihazlarda degisime yanasir. Samsung un politikasi ilk 1 ay degisim 1 ay sonrasi onarimdir.

Bastirmasa sorun olmuyor aslinda:)) simdi telefona neden bastirirsin ki? Yani arkaya bastirmak aklima gelmez.
Yanlış okumuşsun galiba ses gidiyor bastırınca geri geliyor yoksa niye bastırayım telefona durduk yere tek çözümü bu deneyen herkes aynısını söylüyor
Böyle birşeyin olmaması gerekiyor. Götürsün
Evet kesinlikle normal bir şey değil bu

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar play store ekranında uygulamalara bakınırken aşağı yukarı kaydırma yaptığımızda ekranda titreme oluyor mu sizde de
Aynen bende de oluyor ara sira .. samsung appste de aynisini yasiyorum ... sony xperia xz de böyle bir sorun yaşamıyorum..acaba yazilimsal bir durum mu ? Ilk samsung telefonum bundan yazilim kismini tam bilmiyor ve iui seyler de duymuyorum samsung ile ilgili :)

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar s8 de kullanabilecegimiz 3rd party spen tadinda kalem ne onerirsiniz ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Yanlış okumuşsun galiba ses gidiyor bastırınca geri geliyor yoksa niye bastırayım telefona durduk yere tek çözümü bu deneyen herkes aynısını söylüyor

Evet kesinlikle normal bir şey değil bu
Aa tamam bende diyorum nasil bastirdi? Serbise gotur yenisini verirler.

dejampe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu nedir arkadaş
bastirinca ses gelir durduk yere gider. ekran pembelesir. hevesim kaçtı valla

benmali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen bende de oluyor ara sira .. samsung appste de aynisini yasiyorum ... sony xperia xz de böyle bir sorun yaşamıyorum..acaba yazilimsal bir durum mu ? Ilk samsung telefonum bundan yazilim kismini tam bilmiyor ve iui seyler de duymuyorum samsung ile ilgili :)
Yazınızı okuduktan sonra hemen denedim bir kaç kez. Titreme ile ilgili bir sorun yaşamadım. Teknik Servise bir alo deyin bence
bu nedir arkadaş
bastirinca ses gelir durduk yere gider. ekran pembelesir. hevesim kaçtı valla
Bence değişim talebinde bulunun. Ben kullanalı bir aydan fazla oldu ama henüz bir sıkıntı yaşamadım. Renk sorununu bir arkadaş ayaardan çözmüş ve paylaşmıştı. Sanırım youtube da vardı.
Arkadaşlar s8 de kullanabilecegimiz 3rd party spen tadinda kalem ne onerirsiniz ?
Samsung Galaxy S8 Plus Stylus Kalemleri | MobilCadde.com

Bu linki ziyaret etmenizi öneririm.