Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekli dosyayı görüntüle 23346
Bu arada SAMSUNG LEVEL BOX SLİM aldım arkadaşlar 10-15 dakika denedim sarja taktım sesi çok güzel stereo bir cihaz ben bu kadar kaliteli olacağını düşünmüyordum ve su geçirmiyor 30 saate kadar müzik çalabiliyor telefon görüşmesi yapılabiliyor özelliklerine bakarsınız internetten herkese tavsiyemdir alın kullanın teknolojiyi sonuna kadar :)
400 lira çok fazla ya.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Ekli dosyayı görüntüle 23346
Bu arada SAMSUNG LEVEL BOX SLİM aldım arkadaşlar 10-15 dakika denedim sarja taktım sesi çok güzel stereo bir cihaz ben bu kadar kaliteli olacağını düşünmüyordum ve su geçirmiyor 30 saate kadar müzik çalabiliyor telefon görüşmesi yapılabiliyor özelliklerine bakarsınız internetten herkese tavsiyemdir alın kullanın teknolojiyi sonuna kadar :)
Bende isikli bottle almistim onuda tavsiye ederim ev tasarimsal olarak cok yakisiyor isigi ile sesi ile.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama hoparlör sorunu bence donanımsal inşallah düzelir ama düzelmezse de yapacak bi şey yok
Servise git diyoruz sana yapacak bisey yok ne demektir cidden?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben S8 Plustan çıkan kulaklığı hiç beğenmedim htc 10 un kulaklığını denedim s8 Plusta canavar gibi acaba bu kulaklık nasıl öğrenmek lazım
HTC 10un kulaklığı mı S8 Plusda canavar gibi onu anlamadım.Öyleyse direk gidin HTC 10 kulaklığı bulun ikinci elden. O kulaklık HTC10da mı yoksa S8de mi daha performanslıydı ?

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Hocam yapacak bişey yok olur mu götüreceksin yenisini verecekler ya da düzeltecekler sakın boşverme.
Servise götürmekten başka çare yok yani :(
HTC 10un kulaklığı mı S8 Plusda canavar gibi onu anlamadım.Öyleyse direk gidin HTC 10 kulaklığı bulun ikinci elden. O kulaklık HTC10da mı yoksa S8de mi daha performanslıydı ?
S8 kulaklığı gayet iyi ancak beklenilen performansta değil diyor sanırım arkadaş ben memnun kaldım hele ki konser modunu açınca konserdeymişim gibi harika ses veriyor konsere gitmeme gerek kalmıyor:D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Servise götürmekten başka çare yok yani :(

S8 kulaklığı gayet iyi ancak beklenilen performansta değil diyor sanırım arkadaş ben memnun kaldım hele ki konser modunu açınca konserdeymişim gibi harika ses veriyor konsere gitmeme gerek kalmıyor:D
Aynen konser sesi fark ettiriyor. Ben kulaklikts memnunum. Uzun yolculuk haricinde pek kulaklik tasimazdim. Suan tasiyorum

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Arkadaşlar hoparlör sesi normale döndü reset attım telefona internet kesintisi de modem ile kaynaklı diye tahmin ediyorum çünkü modem açılıp kapanıyor kendi kendine mobil veride kesinti nadiren oluyor şarjı da test edicem bir tek video düzenleme sorunu kaldı ama hoparlör sorunu inşallah suya soktuğum için değildir

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaşlar hoparlör sesi normale döndü reset attım telefona internet kesintisi de modem ile kaynaklı diye tahmin ediyorum çünkü modem açılıp kapanıyor kendi kendine mobil veride kesinti nadiren oluyor şarjı da test edicem bir tek video düzenleme sorunu kaldı ama hoparlör sorunu inşallah suya soktuğum için değildir
Bu arada wifi bende de unlem oluyor cekim gucu düşebiliyor ama nadir oluyor yani. Mobil veri uzun sureli hic kopmadi git gel olmustur. Ama o normal onda sorun yok gidip gelmiyorsa sorun. Hoparlöre bisey diyemeyecem

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Bu arada wifi bende de unlem oluyor cekim gucu düşebiliyor ama nadir oluyor yani. Mobil veri uzun sureli hic kopmadi git gel olmustur. Ama o normal onda sorun yok gidip gelmiyorsa sorun. Hoparlöre bisey diyemeyecem

Wi-fi ayarları sağ üstte gelişmiş kısmından akıllı ağ anahtarı ayarına bir bakın açıksa kapatın ya da agresif geçişi aktif edin (şarjı etkiler).

Normal geçiş işaretli olduğu zaman çok hantal olduğu için en ufak wi-fi çekim gücü düştüğü anda o ünlem çıkıyor mobil veriye de geçmiyor saçma sapan kalıyor.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Çok muallakta olan bir soru sormak isterim.. Spigen kılıf ile uyumlu ekran koruyucu önerir misiniz ? spigenin kendi koruyucusunu pek beğenmedim. Denediğim bir kaç tanesi de case uyumlu değildi. otterbox defender ve spigen ile uyumlu ekran koruyucu önerirseniz sevinirim. Ya da liquid ekran koruyucular hakkında bilginiz var mıdır ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Wi-fi ayarları sağ üstte gelişmiş kısmından akıllı ağ anahtarı ayarına bir bakın açıksa kapatın ya da agresif geçişi aktif edin (şarjı etkiler).

Normal geçiş işaretli olduğu zaman çok hantal olduğu için en ufak wi-fi çekim gücü düştüğü anda o ünlem çıkıyor mobil veriye de geçmiyor saçma sapan kalıyor.
Bende kapali suan ondan cok sorun olmuyor heralde

JhonAmora1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Htc 10 un kulaklığı daha iyi. Ben bugüne kadar aldığım bütün telefonların kulaklıklarını hiç kullanmadım.iphone nin earpods kulaklığını kullanıyorum yıllardır eskidikçe yenisini alıyorum hem pc de hem telefonlarda çok güzel ses veriyor fakat s8 Plusa taktığımda uyumlu değil sanırım sesi tatmin edici gelmedi. S8 plus ın kendi kulaklığını denemek istedim AKG olduğu için ama sanki sadece tiz ses geliyor kulaklıktan başka bir şey yok. O kadar övülen AKG kulaklıkları tatmin etmeyince jak girişinde mi problem var diye htc 10 kulaklığını denedim gayet güzel hiç bir problem yok. Zaten akıllı telefonların kutu içeriğinde çıkan en iyi kulaklık Htc 10 un kulaklığı diye biliyorum.kısacası Ben AKG kulaklıklarını hiç beğenmedim şahsi görüşüm tabi
Çok muallakta olan bir soru sormak isterim.. Spigen kılıf ile uyumlu ekran koruyucu önerir misiniz ? spigenin kendi koruyucusunu pek beğenmedim. Denediğim bir kaç tanesi de case uyumlu değildi. otterbox defender ve spigen ile uyumlu ekran koruyucu önerirseniz sevinirim. Ya da liquid ekran koruyucular hakkında bilginiz var mıdır ?
Spigen liquid crystal kılıf kullanıyorum tuşları çok sertleştiriyor biraz güç uygulaman gerekiyor ayrıca rugged armor kılıf da var bende çok güzel rahat bir tuş basımı var ama liquid de öyle değil onun haricinde şeffaf çok temiz bir görüntüsü var tuş sıkıntı değil diyorsan öneririm güzel kılıf

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Birkaç konuda yazmıştım belki görmüşsünüzdür şu yabancı forumlarda özellikle baya meşhur arkaya bastırınca hoparlör ses gidip gelme sorunu denk geldi cihaz daha 1 haftalık sormak istediğim şu
-Cihazı hiç garantiyle uğraşmadan direk değişimle değiştirme imkanımız var mı ? (varsa illa aynı mağazadan mı olması gerekir ?)
-Yoksa bu hata baya kişi de olduğu için Samsung'un değişim çıkarmasını felan mı bekleyim ki bence zor olur bu (kesinlikle çamur atmıyorum SamsungUSA forumunda 59 sayfayı geçti konu)

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Birkaç konuda yazmıştım belki görmüşsünüzdür şu yabancı forumlarda özellikle baya meşhur arkaya bastırınca hoparlör ses gidip gelme sorunu denk geldi cihaz daha 1 haftalık sormak istediğim şu
-Cihazı hiç garantiyle uğraşmadan direk değişimle değiştirme imkanımız var mı ? (varsa illa aynı mağazadan mı olması gerekir ?)
-Yoksa bu hata baya kişi de olduğu için Samsung'un değişim çıkarmasını felan mı bekleyim ki bence zor olur bu (kesinlikle çamur atmıyorum SamsungUSA forumunda 59 sayfayı geçti konu)

Hocam hiç beklemeyin sorun zaten bariz ortadaysa (bastırınca ses gidiyorsa) götürün satınaldığınız yere gösterin ve değişim isteyin.

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hocam hiç beklemeyin sorun zaten bariz ortadaysa (bastırınca ses gidiyorsa) götürün satınaldığınız yere gösterin ve değişim isteyin.
İşte sorunda burada başlıyor ben İstanbul'dan aldım ama İstanbul'da yaşamıyorum pişman etti keşke buradan alsaydım :/

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
İşte sorunda burada başlıyor ben İstanbul'dan aldım ama İstanbul'da yaşamıyorum pişman etti keşke buradan alsaydım :/

Mecburen ya bulunduğunuz yerdeki servisle halledeceksiniz ya da kargo yoluyla satın aldığınız yere ulaştırıp çözeceksiniz. Ben olsam servisle görüşür fikir alırdım ama sakın olaki servis tamir vs derse kabul etmeyin.

Ya da doğrudan telefondaki samsung members uygulamasından canlı destek alıp durumu anlatın onlar bir yönlendirme yapsın ;)

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mecburen ya bulunduğunuz yerdeki servisle halledeceksiniz ya da kargo yoluyla satın aldığınız yere ulaştırıp çözeceksiniz. Ben olsam servisle görüşür fikir alırdım ama sakın olaki servis tamir vs derse kabul etmeyin.

Ya da doğrudan telefondaki samsung members uygulamasından canlı destek alıp durumu anlatın onlar bir yönlendirme yapsın ;)
Ha yani tamir değil kesinlikle değişim isteyim onu demek istediniz anladığım kadarıyla peki servis buna yanaşmazsa tüketici haklarına felan mı başvurmam iyi olur yoksa ... ? ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Sorunu gidip teknik servise gosteriyorsunuz. Onlar size degisim zarfi veriyorlar. Sonra aldiginiz yere zarfi goturuyorsunuz. Degisim gerceklesiyor.
Ha yani tamir değil kesinlikle değişim isteyim onu demek istediniz anladığım kadarıyla peki servis buna yanaşmazsa tüketici haklarına felan mı başvurmam iyi olur yoksa ... ? ?
Servis 1 aylik cihazlarda degisime yanasir. Samsung un politikasi ilk 1 ay degisim 1 ay sonrasi onarimdir.
Bastirmasa sorun olmuyor aslinda:)) simdi telefona neden bastirirsin ki? Yani arkaya bastirmak aklima gelmez.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Screenshot_20170527-154016.png
wifi mesajlasma connected ve whatsapp sonucu
Screenshot_20170527-154016.png
wifi mesajlasma connected ve whatsapp sonucu
Böyle birşeyin olmaması gerekiyor. Götürsün
Bende hic bastirmadim ama normalde hoparlorde sorun yok