Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Memojjj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihazımda 3-5 tane ufak diyebilecegim çizik var ve ölü piksel hatası yarın ölü piksel hatası diyerek garantiye vermeyi düşünüyorum sizce kabul ederlermi çiziklerin hepsi yüzeysel yani derin degiller 17 günlük cihaz degişim yaparlarmı teşekkürler...

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar yazılım güncelleme kısmına girip güncelleme kontrolü yaptigimda böyle bir uyarı veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170223-222610.png
    Screenshot_20170223-222610.png
    111.7 KB · Görüntüleme: 413

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar selamünaleyküm benim s7 edge ekraninda yeşil pembe çizgiler çıkmıştı ithaltçi garantili, garantiye gönderdim ekrani degistirim gönderdiler ama ahizeden ses gelmiyor acaba tekrar göndersem mi yoksa yazilimsal falan olabilir mi??

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Ya bu telefonu kılıfsız kullanmak ne kadar premium hissi veriyor. Lakin korkmuyor değilim düşürürsek deli para girecek korkusuyla :D

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar selamünaleyküm benim s7 edge ekraninda yeşil pembe çizgiler çıkmıştı ithaltçi garantili, garantiye gönderdim ekrani degistirim gönderdiler ama ahizeden ses gelmiyor acaba tekrar göndersem mi yoksa yazilimsal falan olabilir mi??
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum tekrar garantiye gönderip ahizeden ses gelmediğini belirtirseniz sorununuzu çözerler
--- Gönderi Güncellendi ---
Ya bu telefonu kılıfsız kullanmak ne kadar premium hissi veriyor. Lakin korkmuyor değilim düşürürsek deli para girecek korkusuyla :D
İnanılmaz bir premium hissi var söylediklerine tamamen katılıyorum ve o yüzden ben kılıfla kullanıyorum :D

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Garantiden çok geç geliyo tam 13 günde yapildi ekran mecbur gönderecez artik
Bu arada güncellemeleri denetledim daha nougat gelmemis normal mi bu

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Garantiden çok geç geliyo tam 13 günde yapildi ekran mecbur gönderecez artik
Bu arada güncellemeleri denetledim daha nougat gelmemis normal mi bu
Nougatın gelmemesi normal değil 10 gün oldu nougat çıkalı gelmiş olması lazım sürekli kontrol et güncellemeyi bu arada 13 gün kısa sürmüş aynı sorunu bende yaşadım ve 18 günde geldi :D yani bu konuda şanslısın :D

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Nougatın gelmemesi normal değil 10 gün oldu nougat çıkalı gelmiş olması lazım sürekli kontrol et güncellemeyi bu arada 13 gün kısa sürmüş aynı sorunu bende yaşadım ve 18 günde geldi :D yani bu konuda şanslısın :D
sürekli kontrol ediyorum acaba ithalatçi diye mi geç geliyor ki

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sürekli kontrol ediyorum

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İthalatçı ile alakası olacağını pek düşünmüyorum cihaz Türkiye cihazı ise yabancı cihaz değilse güncellemeyi alması lazım Telefonu kapatıp açıp tekrar deneyebilirsin :) her yolu dene olana kadar :D
Eyvallah denicem artik sağolasın

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum tekrar garantiye gönderip ahizeden ses gelmediğini belirtirseniz sorununuzu çözerler
--- Gönderi Güncellendi ---

İnanılmaz bir premium hissi var söylediklerine tamamen katılıyorum ve o yüzden ben kılıfla kullanıyorum :D
Maalesef bende :D Evde kılıfsız kullanıyorum, dışarıda ise kılıflı :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ben rom falan yüklemedim garantiye gönderdim telefonu garanti yazılım yüklemiş yazılımı yükledikten sonra cihaz durumunu özel olarak değişmiş
Sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kaçak veya resmi değil yazınca garanti dışı kalıyor

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kaçak veya resmi değil yazınca garanti dışı kalıyor
Ama güncellemeleri kontrol ederken uyarı veriyor dün ekran görüntüsünü atmıştım buraya cihazınızın yazılımı izinsiz bi şekilde değiştirildi diye uyarı veriyor

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Arkadaşlar ben note 5 kullanıyorum ve S7 kullanan arkadaşlara bi sorum malum Android 7 güncellemesi yakın zamanda bize de gelecek inşallah merak ettiğim şey klavye kullanımı yani tahminler ne durum da zira marshmalllow da gayet güzel kullanımı var ama denediğim custom romlar da ki bu romlar orijinal note 5 romu ama beta bunlarda klavye pek iyi durumda değil yazması çok zor tahminler berbat ötesi sizde de durum aynı mı

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar ben note 5 kullanıyorum ve S7 kullanan arkadaşlara bi sorum malum Android 7 güncellemesi yakın zamanda bize de gelecek inşallah merak ettiğim şey klavye kullanımı yani tahminler ne durum da zira marshmalllow da gayet güzel kullanımı var ama denediğim custom romlar da ki bu romlar orijinal note 5 romu ama beta bunlarda klavye pek iyi durumda değil yazması çok zor tahminler berbat ötesi sizde de durum aynı mı
Hiç merak etme şu anda klavye bizde de iyi değil aynı sorunu bizde yaşıyoruz 6.0.1 deki klavyeyi arar oldum resmen bu pek hoşuma gitmedi tahmin yapamıyor şu an doğru düzgün ama güncellemelerle düzelecektir

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
S7 Nougat klavye tahminleri berbat.
Hatta yok denecek derecede.
Bildirim paneli beş para etmez.
Ram ise tuhaf olmuş.
Bazen boş ram 1.5GB oluyor bazende 2.4GB oluyor kendi kendine.
Ayarlarda özel kısayol olmaması çok kötü.
Sırf bunlar yüzünden marsmelowu arar oldum ama gerisi süper.