Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Hiç merak etme şu anda klavye bizde de iyi değil aynı sorunu bizde yaşıyoruz 6.0.1 deki klavyeyi arar oldum resmen bu pek hoşuma gitmedi tahmin yapamıyor şu an doğru düzgün ama güncellemelerle düzelecektir
Tam tahmin ettiğim gibi herşeyi yapan Samsung bu klavyeyi niye böyle yapmış halbuki marshmalllow ilk geldiği günden bu yana klavyesi çok güzeldi bu neden böyle olmuş anlamıyorum

Mert.konal

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tam tahmin ettiğim gibi herşeyi yapan Samsung bu klavyeyi niye böyle yapmış halbuki marshmalllow ilk geldiği günden bu yana klavyesi çok güzeldi bu neden böyle olmuş anlamıyorum
Düzeltme gelecektir şu an 6.0.1 klavye görünümü yok yeni bir klavye ve yeni bir klavye görünümü var düzelecektir zamanla güncelleme alacaktır

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Açıkcası bende değilim memnun. Tahminleri düzgün yapamıyor :) Alternatif klavye deneyeyim dedim onlar daha beter. :)

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
4 saat ekran süresi alıyorum, yaklaşık 45 dakikası online oyun oynayarak. Parlaklık %65 civarında, mobil veri hep açık. Normal midir? Düşük müdür?

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
4 saat ekran süresi alıyorum, yaklaşık 45 dakikası online oyun oynayarak. Parlaklık %65 civarında, mobil veri hep açık. Normal midir? Düşük müdür?
Açıkcası biraz düşük. Ben şahsen uzun bekleme süresine karşın 5 bucuk 6 bucuk saat arası görüyor yine. Yani 2 günde bir şarjdan bahsediyorum.

ali bayraktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler iyi geceler telefonun altinda aşırı bir beyazlık var bu neden kaynaklidir karanlikta asiri belli oluyor servis e vermem mi gerekiyor sizce
--- Gönderi Güncellendi ---
Umarım belli oluyordur ss aldim 2. Defa kilit ekrani şuan problem ne olabilir ekranın alt tarafi dikkatli bakarsaniz belli oluyor yariya kadar hemen hemen
Kullandigim temadan olabilir mi acaba orjinal temasina döndüm gözükmüyor bi sefer

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170225-042821.png
    Screenshot_20170225-042821.png
    143.9 KB · Görüntüleme: 500
  • Screenshot_20170225-044212.png
    Screenshot_20170225-044212.png
    225.7 KB · Görüntüleme: 599

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Beyler iyi geceler telefonun altinda aşırı bir beyazlık var bu neden kaynaklidir karanlikta asiri belli oluyor servis e vermem mi gerekiyor sizce
Umarım belli oluyordur ss aldim 2. Defa kilit ekrani şuan problem ne olabilir ekranın alt tarafi dikkatli bakarsaniz belli oluyor yariya kadar hemen hemen
Kullandigim temadan olabilir mi acaba orjinal temasina döndüm gözükmüyor bi sefer
Biz buradan göremiyoruz maalesef. Başka bir cihazdan fotosunu çekerseniz nizde görürüz

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Bu telefonun inceliğini bozmadan komple kılıf var mıdır ? Tabi telefonu da gösterecek aynı zaman da
Spigen thin fit kılıf almayı düşünüyorum ve ekran koruyucu. Kullananlar varmıdır ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum. Bu telefonun inceliğini bozmadan komple kılıf var mıdır ? Tabi telefonu da gösterecek aynı zaman da
Spigen thin fit kılıf almayı düşünüyorum ve ekran koruyucu. Kullananlar varmıdır ?
spigen al işte keyfine bak:) ince zaten spigen

Fuat Koyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hepsiburadanın kapıda nakit ödemesi varmı eğer yoksa spigenin ürünlerini güvenlice alabileceğimiz ve kapıda nakit ödemesi olan bildiğiniz biyer varmı ??

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Hepsiburadanın kapıda nakit ödemesi varmı eğer yoksa spigenin ürünlerini güvenlice alabileceğimiz ve kapıda nakit ödemesi olan bildiğiniz biyer varmı ??
Bildiğim kadarıyla kapıda ödemesi yok. Ama spigenin kendi sitesine gir oradan al ne alacaksan. Geyt sağlamdır. Ben 2 tane kılıf ve ekran koruyucu sipraiş ettim. Gayet temiz geldi

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Screenshot_20170225-202656.png

Bu arada benim telefonunda bazen kendi kendine kapanıp açılmaya başladı sorunu samsung members de yazdım yetkililere bakalım ne cevap verecekler önceden olmuyordu yeni başladı sizede oluyormu bu durum

furkannosmann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar iyi akşamlar. Şuan elimde ıphone 4 var. S7 edge almayı düşünüyorum veya S8i beklemeyi ama androide alışabilirmiyim bilemiyorum. Sizce zorluk çekermiyim?

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar iyi akşamlar. Şuan elimde ıphone 4 var. S7 edge almayı düşünüyorum veya S8i beklemeyi ama androide alışabilirmiyim bilemiyorum. Sizce zorluk çekermiyim?
B3nde ios dab geçtim androide. Rahat alışırsın. Ama s7 ya da s7 edge al alacaksan. Gayet sağlam. Ama paran var ise s8 i bekle kardeşim. S7 edge efsane. S8 efsane ötesi olacak

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu spigen marka şeffaf kılıflarda sararma olur mu ? Daha önce internetten aldığım 25 lira civarı 2 şeffaf kılıf da sarardı.

Kberk06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Full sarjda %80 ekran parlaklığıyla 2-2.5 saat giden 2 haftalik telefonu değişim için garantiye verdim. Yazılım da sıkıntı varmış yükledik diyip gönderdiler. Düzelen bisi olmadi.

UmitErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar selam, bugün telefonun power ve ses tuşlarına dokunduğumda hafif oynamalar farkettim. Önceden var mıydı hatırlayamadım açıkcası ? :) S7 Edgelerde olan bir durum mu ? Yoksa ilerde daha da gevşemesin diye servise götürmeli miyim ?
Bir de ön kameradan selfie çekeceğimde özellikle aşağı ya da yakın açıdan çekim yapacaksam eğer, ekranda bozulma gibi ufak dalgalanmalar oluyor. Fakat fotoğrafa yansımıyorlar. Benzer durumu yaşayan var mı ? Fotoğrafla uğraştığım için oldumça rahatsoz ediyor. Telefon henüz 45 günlük. Kısa sürede böyle sıkıntı yaratmasına anlam veremedim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Full sarjda %80 ekran parlaklığıyla 2-2.5 saat giden 2 haftalik telefonu değişim için garantiye verdim. Yazılım da sıkıntı varmış yükledik diyip gönderdiler. Düzelen bisi olmadi.
Belki ileride bir gelişme olacaktır. Bi 1 hafta test edin.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bende iphone 4'ten geçtim. Ama normal s7'ye. Çok memnunum. İlk başta yadırgadım tabi de[emoji1] 2 gün sonra iphone ekranını nasıl kullanmışım kaç yıl dedim[emoji1]
Hahahahahah ulan aynısını bende yaşadım. Dedim ben nasıl kullanmışım bunu. Babam da 6s var bazen telefonu elime alıyorum bi tuhaf ve küçük geliyor. Şükredelim telefonumuz iyi :))

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar selam, bugün telefonun power ve ses tuşlarına dokunduğumda hafif oynamalar farkettim. Önceden var mıydı hatırlayamadım açıkcası ? :) S7 Edgelerde olan bir durum mu ? Yoksa ilerde daha da gevşemesin diye servise götürmeli miyim ?
Bir de ön kameradan selfie çekeceğimde özellikle aşağı ya da yakın açıdan çekim yapacaksam eğer, ekranda bozulma gibi ufak dalgalanmalar oluyor. Fakat fotoğrafa yansımıyorlar. Benzer durumu yaşayan var mı ? Fotoğrafla uğraştığım için oldumça rahatsoz ediyor. Telefon henüz 45 günlük. Kısa sürede böyle sıkıntı yaratmasına anlam veremedim.
Tuşlar için diyeceğim şu normal. Benim 6 ay oldu hep var. Çok çok az oynama yapıyor. Ama o kadar. Onun dışında sağlam zaten. Kamera için bir şey diyemem yaşamadım henüz
Aynen öyle[emoji1]
Ekran süresi nasıl gidiyor senin. ?