Samsung galaxy s3 - Samsung galaxy s2 - Htc one s - Htc one x

samet-7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arasında kaldığım telefonlar biraz fazla arkadaşlar hepsi birbiriyle neredeyse benzer özelliklere sahip biraz araştırdım galaxy s3 te bazı sorunlar olabiliyormuş htc lerin batarya çıkarılamaması en büyük dezavantajları verdiğim para boşa gitmesin aldığıma değsin istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. birde nereden almamı tavsiye edersiniz?

godiswatchingus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paranın boşa gitmesini istemiyorsan hiçbirini alma bence bekle lumia 920 yi en kral telefon sende olsun S3 fln tek elle kullanamazsın tablet yavrucağı telefon diyemiyorum ona S2 desen samsunglarda malzeme çok kötü telefon dökülmeye başlar bi süre sonra hatice fln onları zaten salla.(BENCE)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
arasında kaldığım telefonlar biraz fazla arkadaşlar hepsi birbiriyle neredeyse benzer özelliklere sahip biraz araştırdım galaxy s3 te bazı sorunlar olabiliyormuş htc lerin batarya çıkarılamaması en büyük dezavantajları verdiğim para boşa gitmesin aldığıma değsin istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. birde nereden almamı tavsiye edersiniz?
İlk önce nereden almamı tavsiye edersiniz sorusuna cevap verelim. İnternetten alışveriş yapıyorsan Hepsiburada.com'dan alışveriş yapabilirsin. Ellemeden almam diyorsan :D mediamarkt ve vatanbilgisayar tercihimdir.
Telefon konusuna gelirsek, S3 tasarımı gayet şık bir telefon, tek elle rahatlıkla kullanmanız mümkün. Performans konusunda şuan en iyi telefon dersek pek yalan olmaz. S3 ilk aldığınızda gayet akıcı çalışan bir telefon ama bazı S3 lerde 2-3 ay gibi bir zaman geçtikten sonra donmalar ve bazı programların kendisini kapatma sorunları çıkıyor. Bu sorunlar umarım jb ile çözülür. S3 birazda şans işi :). Htc one x 'e sarı ekran sorunu ve wifi de sorunlu olduğunu duymuştum. Lumia 920 çıkacak nokia bu telefon ile geri dönüş yapmayı planlıyor ama windows phone lar ne kadar tutulur bilemiyorum ama hemen bir yükselişe geçeceğini düşünmüyorum. Önümüzde ki 3-4 yıl android kullanmanızda fayda var. Eğer telefonu uzun bir süre kullanmayı düşüyorsanız telefonun 4G desteklemesine dikkat edin.1-2 ay beklerseniz 4G destekli telefonlar piyasaya çıkacaktır.S3'ün 4G destekli telefonu en kısa zamanda ülkemizde de satışa sunulacaktır.
Verdiğiniz para boşuna gitmesin diyorsanız 1-2 ay bekleyin ve şu modellere göz atın;
Samsung Galaxy Note II
LG Optimus G
Nokia Lumia 920

LG optimus g çok iddaalı bir işlemci ve 2 gb ram ile geliyor ama lg nin yazılım desteği ne kadar olur bilemiyorum.
Note II favorim. Cebinizde ki bilgisayar desem yalan olmaz. Tasarımı çok hoşuma gidiyor.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2

Öncelikle [MENTION=289241]Burk.Clik[/MENTION] in bahsettigi gibi hepsiburadadan almanı tavsiye ederim. Ayrıca Lumia 920 nin tasarımı çok hoş ve farklı olmak istiyorum diyorsan alabilirsin ki s3 gibi performans sunuyor sanırım ancak windows phone 8 güzel bir işletim sistemi marketplace 'de android kadar oyunlar var mı bilmiyorum ancak lumia 920 derim :D

İstersen s3 de alabilirsin :)

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence arasında kaldığın cep telefonlarından ikisini ele ve Samsung Galaxy S3,Nokia Lumia 920 ve HTC One X arasında kal,HTC One S ve Samsung Galaxy S2 eski amiral gemileri,daha doğrusu HTC One S hiç amiral gemisi olmamıştı,One serisinde amiral X'ti ;)

samet-7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim arkadaşlar zaten önceliğim s3 ve one x ten yanaydı note 2 elbette güzel telefon(telefon denmeyecek kadarda büyük) bu yüzden onlarla hiç ilgilenmedim s3 dediğiniz gibi şans işi samsung teknik servislerininde berbat bir çalışma yürüttüğünü biliyorum androidtelefonlari.com da uygun fiyata s3 ve one x var ama güvenilir mi bilmiyorum s3 bana one x ten daha önce geliyor ama dediğin gibi 2-3 ay sonra bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor galiba birkaç ay daha beklemem lazım bu gidişle zaten bi akıllı telefon alamıyacam :)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
teşekkür ederim arkadaşlar zaten önceliğim s3 ve one x ten yanaydı note 2 elbette güzel telefon(telefon denmeyecek kadarda büyük) bu yüzden onlarla hiç ilgilenmedim s3 dediğiniz gibi şans işi samsung teknik servislerininde berbat bir çalışma yürüttüğünü biliyorum androidtelefonlari.com da uygun fiyata s3 ve one x var ama güvenilir mi bilmiyorum s3 bana one x ten daha önce geliyor ama dediğin gibi 2-3 ay sonra bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor galiba birkaç ay daha beklemem lazım bu gidişle zaten bi akıllı telefon alamıyacam :)
LG Optimus G al :D hem LG çok yüksek fiyattan telefon satmıyor.

renamed

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Uzun zamandır Samsung ürünleri kullanıyorum. Bu zaman zarfında cihazların çokça arızalandığını söyleyebilirim. Cihazları her seferinde Telpa'nın direk teknik servisine teslim ettim ve çalışmalarından çok memnun kaldım. Halen de son derece profesyonel çalıştıklarını düşünüyorum. Tabi ki cihazın sağlamlığı önemlidir ama benim için en önemli şey başarılı bir teknik servis hizmetidir. Tüm tercihlerimde Samsung'un teknik servis hizmetinin çok büyük ağırlığı var.

1Droid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her türlü S3 diyebilirim teknik özellik açısından dış görünüş açısındanda her türlü S3 şöyle böyle sorunlar her telefonda elbet çıkar ama o kadar büyük sorunlar çıksa sence hazirandan bu yana 20 milyon tane satarmıydı :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Paranın boşa gitmesini istemiyorsan hiçbirini alma bence bekle lumia 920 yi en kral telefon sende olsun S3 fln tek elle kullanamazsın tablet yavrucağı telefon diyemiyorum ona S2 desen samsunglarda malzeme çok kötü telefon dökülmeye başlar bi süre sonra hatice fln onları zaten salla.(BENCE)
ooo benim gibi bir lumia hayranı katılmakla beraber androidde ısrarcı ise s3 almasını tavsiye ederim