Samsung Galaxy S3 mü iPhone 5 mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şimdi bu kıyaslamayı bir daha yapabilir miyiz?

Bir Telefon Almak İstiyorum ve İphone 5 Çıktı.
Şu an önde olan telefonlar Galaxy s3 ve İphone 5 ikisinden birini almak istiyorum son olarak bilir kişiler bu konuda ne derler?

ubifb99nba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İosmu androidmi sorusuna kalmıs ben ioscuyum android cok kişiselleştirilebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
araştırmalarıma göre galaxy s3 daha bak bi kere iphone 5 üretimi durduruldu ayrıca hepsinde çizikler var ve hızı boyutu özellikleri vs gibi şeylerinde galaxy s3 basmış gidiyo bana sorarasan s3 ben alacağim bu sene sonuinşallah. inşallah sanada nasip olur

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tek bir örnek vereceğim.IOS'tan Android'e geçen arkadaşlarımın birçoğu geri tuşunun ne kadar önemli ve ne kadar işlevsel bir tuş olduğunu söylüyorlar, yazılımsal olarakta özgürlük istiyorsan Android tercih etmelisin.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Para önemli değilse: iPhone 5
Boyut önemli değilse: Galaxy S3
Senin yerinde olsam sadece iPhone 5 almak yerine,Galaxy S3 ve güzel bir kulaklık,taşınabilir şarj aleti,kılıf vs. aksesuar alırım.

Teknik özelliklerine bakarak kendin karar vermek istersen : iPhone 5 vs Galaxy S3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 ay once s3 aldim 2 gun oncede iphone 5 aldim ilk akilli telefonum iphone 3 tu ondan sonra sony ericcson xperi arc ye kullandim 1 sene kadar xperiadan sonra galaxy s3 gayet iyi stabil sorunsuz bir telefon ama bi kere boyutu cok buyuk ikisi arasinda bir sarj farki yok gibi konusyorsaniz gun icinde sarj ihtiyaci olabilir yada sabah sarjdan alip aksam sarja takarsiniz burda yazilanlara baktimda ios android kavgasi var ozgurlugu seven android secer goruntu ve guzellik stabilizasyon diorsaniz iphone5 fiyati arasinda fark var ama bu applenin gucu mercedes bmw gibi
kamera acisindan kesinlikle galaxsy s3
hafiflik kullanim ve dis goruntu iphone 5

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
android alacaksın keyfine bakacaksın s3 alacaksın özgür olacaksın bu budur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence kesinlikle samsung galaxy s3 almalısın çünkü hem ekranı büyük hem de işletim sistemi android 1.1.3 ekranı 4.8 inç insanlar apple marka olmuş ve arkasında ısırılmış bir elma resmi var diye hemen alıyolar yani s3 iphone'dan daha iyi hem şimdi s3 sadece 1.250 tl :thumbup: