Samsung Galaxy S III'ü Odin İle Güncellemek

Bu konuyu okuyanlar

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
oncelikle lordarcual' a bu paylasimindan oturu tesekkur ediyorum bir soru sorucam suanda ilk sayfadaki rom linki en guncel surumemi aittir 4.1.1 olana bunu ogrenmek istiyodum
Teşekkürler Kardeşim. Buradaki link 4.1.2 :) I9300OJVELL3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes allah senden razi olsun. bu arada unutmadan ariza kardesimizin ve senin cocuklarina amerikada master saglasin

mstfydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lordarcual 4.2.1 surumu sizdirilmis heralde herangi bir gelisme varmi acaba

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada bundan onceki iki msjda benden di belirtim

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6

lord a sordun ama ben cevaplayayim. evet sizdirildi ve kullananlar stabil olmadigindan sikayetle memnun kalmayip eski romlarina donduler. sitede konusu acildi simdi bulamadim ben oradan bakabilirsen daha fazla bilgi alabilirsin.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6

bu arada bundan onceki iki msjda benden di belirtim
Evet baya değişiklik olmasada var. Biraz geç oldu biraz işim vardı kusura bakma. Ben geçtim 4.2.1'e stabillik ne o nedir nerelerde hayvan mı otlatıyor :p Öle yani. Diğer taraftan bir uygulamadayken eğer ortadaki tuşa basılı tutarsan onu küçültüyor ve Görev yöneticisi Google Search'ın filan olduğu ekrana getiriyor seni. Sağa sola doğru parmağını sürüp uygulamaları kapatmak için olan yer yani. Sonra Ana ekranda (Power tuşuna basınca açılan yer) orada sağa sola gidebiliyorsun oralar hoşuma gitti. Gmail Haberler gibi uygulamaları koyabiliyorsun. Dalga efekti geliştirilmiş aynı su yani mükemmel. Ama çok kasıyor. Bir yere tıklayınca yarım saniye bekliyor sonra açılıyor seste sonra geliyor. Yavaşlamış telefon. S Voice'nin şekli değişmiş Google Play Music eklenmiş bu ve bunun gibi şeyler. Hayal modu gibi birşey var pek anlamasamda. Ayarlar kısmı değişmiş biraz. Benim hatırladıklarım bu kadar 4.1.2'ye döndüm şimdi. Hayırlı geceler. Pek verimli bir yazı yazamadım kafam uçmuş durumda 20 saattir ayaktayım :) Hayırlı geceler.

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=272847]lordarcual[/MENTION] hayal modunu biraz daha kurcalasaydın ya keşke çok merak ediyordum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim tel kopya imei var odinle güncelleme yaparsam imei silincekmi ? tel güncellemek istiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lürfen yardım edin...Telefona güncelleme geldi yükledim 80 küsür mb bişey..daha sonra yeniden başlattım lodarcualın anlattığı gibi yapmacağım fakat bilgisayardan yapmam şartmı bazı işlemleri...yani recorvery modda yapsam güncellemeyi yüklemiş olmazmıyım

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Lürfen yardım edin...Telefona güncelleme geldi yükledim 80 küsür mb bişey..daha sonra yeniden başlattım lodarcualın anlattığı gibi yapmacağım fakat bilgisayardan yapmam şartmı bazı işlemleri...yani recorvery modda yapsam güncellemeyi yüklemiş olmazmıyım
Ne yazdın ne yaptın anlamadım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi ben telefonu yurt dışından yeni aldım anlatıklarınızdan cok birşey anlamadım bide bu ne işe yarıyo.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefonum son zamanlarda donma problemi ile karşı karşıya. Günde 10 ila 12 arası tekrar başlatmak zorunda kalıyorum. Telefon şu anda garantili. Başka bir forumdan da okuduğum kadarıyla odin ile tekrar yazılım yüklenirse bu problem ortadan kalkacakmış.

Size sorum şu:

1- orjinal telefona odin ile yazılım yüklesem garanti dışı kalma gibi bir sıkıntısı olur mu?
2- odin'i nereden indişreceğim.

Daha önce bu sorunla karşılaşmışlar varsa da yardımcı olurlarsa sevinirim.

Saygılarımla;

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben kies üzerinden de telefondanda güncelleme yapamadım telefondan yüklerken %30 da tıkanıp kalıyor olmuyor ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda recovery modunda duran android böceği yatık ve karnında kırmızı ünlem işareti var kesin bi hasar var ama bilemedim çözülür mü bana yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Genelde herkes birbirine herşeyi biliyormuş muamelesi yaptığı için, kestirmeden anlatıp, bazı adımları hep eksik bırakıyor. Seninkisi tam benim aradığım gibi ayrıntılı ve adım adım bir açıklama olmuş. Sağolasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
odin bu konuda var zaten ilk mesaja bakabilirsin, en güncel türkiye rom'u ise bu;
ilk mesaja bakıp yapabilirsin garanti problemi olmuyor

Selam..Benim Ana bant surumum farkli..henuz guncelleme gelmedi..Farkli bir ana bant sururumu guncellemesi kurmanin bir mahsuru oluyor mu? Sizin verdiginiz link 4.1.2 mi? kursam mahsuru oluyor mu? TEsekkurler.

Reaksiyon puanı
2,146
Selam..Benim Ana bant surumum farkli..henuz guncelleme gelmedi..Farkli bir ana bant sururumu guncellemesi kurmanin bir mahsuru oluyor mu? Sizin verdiginiz link 4.1.2 mi? kursam mahsuru oluyor mu? TEsekkurler.

Telefonun I9300 ise kurabilirsin telefonun güncellemeden önceki sürümü fark etmez.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
eline sağlık güzel anlatım olmuş ;)
Teşekkürler :)

Genelde herkes birbirine herşeyi biliyormuş muamelesi yaptığı için, kestirmeden anlatıp, bazı adımları hep eksik bırakıyor. Seninkisi tam benim aradığım gibi ayrıntılı ve adım adım bir açıklama olmuş. Sağolasın.
Teşekkürler. Bende tamamen bilmiyordum ve iyicene anlatarak yaptım. Herkesin anlaması için tek tek her adımı yaptım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a arkadaşlar bende s3 mini var rootladım cwm recovery kurdum fakan unroot yapamıyorum stock rom kurmakla unroot olacagı yazıyor ama olmuyor ve en öbemlisi bu cwm recovery bi türlü kaldıramıyorum orjinal rom indiriyorum odin ile kuruyorum ama malesef olmuyo cihazı garantiye göndercem ama unroot yapmadan olmaz

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
S.a arkadaşlar bende s3 mini var rootladım cwm recovery kurdum fakan unroot yapamıyorum stock rom kurmakla unroot olacagı yazıyor ama olmuyor ve en öbemlisi bu cwm recovery bi türlü kaldıramıyorum orjinal rom indiriyorum odin ile kuruyorum ama malesef olmuyo cihazı garantiye göndercem ama unroot yapmadan olmaz
Fabrika ayarlarına döndürdün mü ? :)

Son mesajlar