Samsung Galaxy S III'ü Odin İle Güncellemek

Bu konuyu okuyanlar

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benden başka yapabilirlerse, seri üretime geçerlerse bide tamamdır hepinizin yanındayım :) Hatta slogan bile buldum :p Her an, Her yerde, hayatı Lordarcual'la :D

Hahaha guzeldi :D
Patron bi sorum olacak
Simdi benim bir flash bellegim var bitLocker surucusu ile sifreli otg kablosuyla telime bagladim ama hani tamam bellegi goruyor aciyor ama icinde 100lerce dosya cikiyor alakasi olmayan yani hata veriyor sifreli oldugu icin sifresiz olunca sorun yok zayen aciyor. Nasil okuturuz bu bellegi? Bi program filan var mi?
Bu sefer ki sorun biraz karisik demi :)

Reaksiyon puanı
2,146
şifreliyse onu hangi bilgisayar şifrelediyse o bilgisayardan kaldır şifresini, biri getirmişti bana uğraştım allah uğraştım şifresini kaldırıcam diye dedim senin bilgisayarı getir bana o bilgisayarda iki tıkla kalktı şifresi

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hahaha guzeldi :D
Patron bi sorum olacak
Simdi benim bir flash bellegim var bitLocker surucusu ile sifreli otg kablosuyla telime bagladim ama hani tamam bellegi goruyor aciyor ama icinde 100lerce dosya cikiyor alakasi olmayan yani hata veriyor sifreli oldugu icin sifresiz olunca sorun yok zayen aciyor. Nasil okuturuz bu bellegi? Bi program filan var mi?
Bu sefer ki sorun biraz karisik demi :)
MCMCS.gif

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D :D

Kardeslerim ya bi program filan yokmudur sifreli flash belegi acacak? Yardimci olun lutfen :(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şifreliyse onu hangi bilgisayar şifrelediyse o bilgisayardan kaldır şifresini, biri getirmişti bana uğraştım allah uğraştım şifresini kaldırıcam diye dedim senin bilgisayarı getir bana o bilgisayarda iki tıkla kalktı şifresi

Hmm demek ondan saatlerce suruyor sifreyi kaldirmak. Dedigin gibi gına getiriyor beklerken bak bunu ogrendigim iyi oldu tesekkur ler kardesim benim.

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google play alt ust ettim o şu programi indir dene işe yaramadi kaldir filan denemedigim program kalmadi ilerleme sifir.
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] kardesim sen hakliymissin :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Google play alt ust ettim o şu programi indir dene işe yaramadi kaldir filan denemedigim program kalmadi ilerleme sifir.
@__kadıköyRAP__ kardesim sen hakliymissin :)
En kolayı Dropbox'a atıp -50 GB Depolama alanın var zaten- sonra oradan indirmek ne uğraşıyorsun flash bellekle o flash belleği yavaşça yere bırak evlat. :p

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atalarimiz ne demis: Bukemedigin bilegi opeceksin arkadas :D

En kolayı Dropbox'a atıp -50 GB Depolama alanın var zaten- sonra oradan indirmek ne uğraşıyorsun flash bellekle o flash belleği yavaşça yere bırak evlat. :p

Tamam tamam biraktim patron yeter ki sen kizma :D

En kolayı Dropbox'a atıp -50 GB Depolama alanın var zaten

Peki patron bi yuklemede kac mb alabiliyor?
Mesela gmail bi yuklemede en fazla 25 mb aliyor bu da boyleyse foss :)

Reaksiyon puanı
2,146
Şifreleyen bilgisayara bağla ve şu adımları izle.

1. Başlat - Denetim Masası - Sistem ve Güvenlik - BitLocker Sürücü Şifrelemesi uygulamasını açın.
  2. Şifreli sürücünüzün yanında bulunan BitLocker ı kapat seçeneğine tıklayın.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Atalarimiz ne demis: Bukemedigin bilegi opeceksin arkadas :D

Tamam tamam biraktim patron yeter ki sen kizma :D

Peki patron bi yuklemede kac mb alabiliyor?
Mesela gmail bi yuklemede en fazla 25 mb aliyor bu da boyleyse foss :)
Ben istediğim kadar ediyorum sorun yok :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Vay anasini be! Dropbox u yapanla akrabaligin var mi? :D
Var ikimizinde en büyük dedesi Hz. Adem 798. kuşaktan akrabayız :p Otomatik fotoğraf yüklemeyi açtım 2149 fotoğraf olmuş kabaca bir hesaplama yapalım :) Her Fotoğraf 2.8 mb büyüklüğünde olsa hatta 2.5 mb'ye yuvarlıyalım 2.5x2,149=5,372.5 eder yani 5.3 GB fotoğrafım var :D

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman herhangi bir windows 7 pcden şifresini girerek bitlockeri kaldırabilirsin

Dostum demesi kolay bi zaman denemistim 5 saat mi ne oldu dayanamadim iptal ettim :(
Neden o kadar uzun suruyor? 32gb oldugundan mi?

Var ikimizinde en büyük dedesi Hz. Adem 798. kuşaktan akrabayız :p Otomatik fotoğraf yüklemeyi açtım 2149 fotoğraf olmuş kabaca bir hesaplama yapalım :) Her Fotoğraf 2.8 mb büyüklüğünde olsa hatta 2.5 mb'ye yuvarlıyalım 2.5x2,149=5,372.5 eder yani 5.3 GB fotoğrafım var :D

5.3 gb yazisini gorunce dudagim ucukladi gibi oldu o derece yani :)
Patron daha once neden haber etmiyonda bizi bu illet gmaille ugrastiriyon ayip degil mi? :)

Reaksiyon puanı
2,146
Daha önce şifreyle kaldırmadım şifresini bilmediğim için bitlocker menüsünden bitlockeri kaldır dedim çok uzun sürmedi o da 512lik harddiskti. Neden uzun sürdü bilemedim.

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amele gibi hay Allahim..

Daha önce şifreyle kaldırmadım şifresini bilmediğim için bitlocker menüsünden bitlockeri kaldır dedim çok uzun sürmedi o da 512lik harddiskti. Neden uzun sürdü bilemedim.

Denemekten baska care yok hadi hayirlisi diyelim.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Dostum demesi kolay bi zaman denemistim 5 saat mi ne oldu dayanamadim iptal ettim :(
Neden o kadar uzun suruyor? 32gb oldugundan mi?

5.3 gb yazisini gorunce dudagim ucukladi gibi oldu o derece yani :)
Patron daha once neden haber etmiyonda bizi bu illet gmaille ugrastiriyon ayip degil mi? :)
Sormadın ki :D

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse su flash bellegi bi halledersem ondan sonra sendeyim yapisacagim yakana :D

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesler bi sorum olacak bi modemden indernete baglaniyorum ve telefonumu format atmam lazim ama atarsam wifinin sifresi gidecek. Bi daha da alma ihtimalim yok. Onun icin benim bu wifinin sifresini ogrenmem lazim. Yardimci olurmusunuz? Simdiden tesekkur ederim.

Reaksiyon puanı
2,146
Titanium Backup ile Kablosuz Erişim Noktaları'nı yedekler sonra geri yüklersin. Tabi root lazım.

Reaksiyon puanı
2,146
hiç kullanmadım onu fikrim yok

şifreyi /data/misc/wifi altında wpa_suppliciant.conf dosyasından görebilirsin

burdurlu1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç kullanmadım onu fikrim yok

şifreyi /data/misc/wifi altında wpa_suppliciant.conf dosyasından görebilirsin

Bak unu buldum ama birsey anlamadim hangisi sifre diye dur buraya kopyala yapistir diyeyim bi de sen bak :)

ctrl_interface=wlan0
update_config=1
device_name=m0xx
manufacturer=samsung
model_name=GT-I9300
model_number=GT-I9300
serial_number=4df1e98477dc5ffd
device_type=10-0050F204-5
config_methods=physical_display virtual_push_button keypad
p2p_listen_reg_class=81
p2p_listen_channel=1
p2p_oper_reg_class=115
p2p_oper_channel=48
bss_expiration_scan_count=1

network={
ssid="ZyXEL6670ene"
psk="wgduxxodbt"
key_mgmt=WPA-PSK
priority=1
}

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oncelikle lordarcual' a bu paylasimindan oturu tesekkur ediyorum bir soru sorucam suanda ilk sayfadaki rom linki en guncel surumemi aittir 4.1.1 olana bunu ogrenmek istiyodum