Samsung galaxy a7 hakkında düşünceleriniz? Memnun musunuz?

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar fiyat için biraz beklesem mi fiyat dahada düşer mi fiyat hakkında bir bilginiz var mı ?

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
arkadaşlar fiyat için biraz beklesem mi fiyat dahada düşer mi fiyat hakkında bir bilginiz var mı ?
Daha dusmez artik samsungun telefonlarida harul hurul düşmüyor sebebi a serisidir. Orta segment alinabilsin diye samsung amiralleri belli seviyede tutuyor note 6 cikana kadar note 4 de cok buyuk bir dusus bekleme

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Daha dusmez artik samsungun telefonlarida harul hurul düşmüyor sebebi a serisidir. Orta segment alinabilsin diye samsung amiralleri belli seviyede tutuyor note 6 cikana kadar note 4 de cok buyuk bir dusus bekleme
çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için çok sağol...çok yardımcı oldunuz kaç gündür araştıryorum kafam çok karışmıştı..

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
allah razı olsun.bende hobimdı.ama bırakınca teknoloji sürekli değişiyor takip etmeyince böyle oluyır :D

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
note 4 ile htc desire 820 kamerası arasında fark var mıdır...(ben htc desire 820) kamerası hoşuma gitmişti...

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Note 4 yanina koyma o cihazi bir daha:))
Note 4 ezer ")

:D teşekkür ederim kardeşim..ilk cihazım htc idi.:D shift delete karşılaştırma yapmış kafamı çok karıştırdı.resmen not 4 kamera kötülemiş sanki kafamı çok karıştırdı...

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
:D teşekkür ederim kardeşim..ilk cihazım htc idi.:D shift delete karşılaştırma yapmış kafamı çok karıştırdı.resmen not 4 kamera kötülemiş sanki kafamı çok karıştırdı...
Rica ederim. Incelemede bir sey bulunuyor tabiki ancak note 4 un agir bastigi cok fazla yön var yani ekran olsun touchwiz olsun performans olsun bence cok daha iyi he note 4 kamerasi cok muazzam mi hayir ancak sen hepsinde Mukemmelik ariyorsan s6 ya yoneleceksin. S6 cunku kamera performans acisindan cok mukemmel bir telefon

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Rica ederim. Incelemede bir sey bulunuyor tabiki ancak note 4 un agir bastigi cok fazla yön var yani ekran olsun touchwiz olsun performans olsun bence cok daha iyi he note 4 kamerasi cok muazzam mi hayir ancak sen hepsinde Mukemmelik ariyorsan s6 ya yoneleceksin. S6 cunku kamera performans acisindan cok mukemmel bir telefon

s6 şuan çok pahalı ne kadara düşer en fazla.beklemeli mi şuan...

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

s6 şuan çok pahalı ne kadara düşer en fazla.beklemeli mi şuan...bir de s6 nın pil gücü 2550 mah.
yazıyor sarj sıkıntı çıkarır mı

Son düzenleme:

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
s6 şuan çok pahalı ne kadara düşer en fazla.beklemeli mi şuan...
Bekle bence s7 tanitildi onda da düşüş olacaktir suanda 2000-1800 tl falan zaten note 4 de ona yakin bence bekle s7 dagitimi basladiginda biraz daha duser ancak a serisi var iste samsungun cok fazla dusurmeye gidecegini düşünmüyorum. Orta segment telefonu var cunku

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157

Note 4'ün fiyatı düşmez daha orada kalır.

Düşse düşse (LG G4 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri) G4 düşer. Hem çok telefon değiştirmem demişsiniz, G4'ün fiyatının düşmesi size dezavantaj değil avantaj olacaktır (Sık telefon değiştiren biri olsanız G4'ün fiyatının düşmesi ikinci elde biraz sorun çıkarabilirdi. Gerçi şu an sadece hb da böyle diğer yerlerde fiyat tavanda.

Ayrıca D820 gibi çöp lensli bir hTC ile Note 4 kıyaslamanız abes kaçmış.

Note 4 tabi ki daha iyi kamera performansı sunacak. Önemli olan G4 ile Note 4'ün kamera performasının kıyaslanması.

G4 Note 4'e göre daha iyi kamera performansı sunuyor.

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

burhanshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Note 4'ün fiyatı düşmez daha orada kalır.

Düşse düşse (LG G4 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri) G4 düşer. Hem çok telefon değiştirmem demişsiniz, G4'ün fiyatının düşmesi size dezavantaj değil avantaj olacaktır (Sık telefon değiştiren biri olsanız G4'ün fiyatının düşmesi ikinci elde biraz sorun çıkarabilirdi. Gerçi şu an sadece hb da böyle diğer yerlerde fiyat tavanda.

Ayrıca D820 gibi çöp lensli bir hTC ile Note 4 kıyaslamanız abes kaçmış.

Note 4 tabi ki daha iyi kamera performansı sunacak. Önemli olan G4 ile Note 4'ün kamera performasının kıyaslanması.

G4 Note 4'e göre daha iyi kamera performansı sunuyor.

ben note 4 ile sadece kameraları kıyasladım.note 4 hiç kullanmadım.
820 desire 8 mp kamera vardı onun için sordum hangisinin kamera iyi diye...

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
peki şöyle sorsam size;

kamera,performans,oyun sosyal medya için felan her markadan birer tane telefon önerebilir misiniz? fiyat maks 1800 kadar çıkabilirim.
bir de şu sorun var kağıt üzerindeki özellijleri iyi olan bir telefon kullanımda iyi sonuç alınmıyor..
Zaten şu an konuda geçen iki cihazın da olayı bu. Performans/başarılı kamera performansı/Amiral Gemi...

G4/Note 4 haricinde bu fiyat srgmentinde bir Z5C bir de bulabilirseniz normal Z5 alınır. Başka da bir şey kalmıyor zaten.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Zaten şu an konuda geçen iki cihazın da olayı bu. Performans/başarılı kamera performansı/Amiral Gemi...

G4/Note 4 haricinde bu fiyat srgmentinde bir Z5C bir de bulabilirseniz normal Z5 alınır. Başka da bir şey kalmıyor zaten.
S6, Note 4, G4, Z5C arasından hangisi daha iyi ? Kamera pek kullanmam, daha çok oyun, dizi, film izlerim, sosyal medya da dolaşırım.

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 4 mü iphone 5s mi önerirsiniz? beni 3-4 yıl idare etmeli,bu konuda apple dahamı iyidir

umitkuruscu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung s serileri her zaman daha hızlıdır tabii parasıda ona göre

Erbek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 4 mü iphone 5s mi önerirsiniz ?5s inizi ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? beni 3-4 yıl idare edebilirmi o zamana çok mu eskir