Haber Samsung Galaxy Z Fold 6'nın kamerası nasıl gelecek ?

Bu konuyu okuyanlar

ATÇ_NW

Samsung Star ✨️
Reaksiyon puanı
9
Selamlar Shiftdelete Ailesi
Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bugün size Z Serisinde kamera ile ilgili devrim yaratabilecek sızıntıyı size göstereceğim ?

1000001856.jpg

Yakın zamanda ihbarcı Ice Universe , X'de yaptığı paylaşım ile Samsung Galaxy Z Fold 6'nin selefi ile aynı yani 50MP ana kamera ile donatılacağını açıklamıştı. Ancak bu paylaşımda kısa bir süre sonra Tech_Rave kullanıcı adına sahip ihbarcı, X'de yaptığı paylaşımda Galaxy Z Fold 6'nın ana kamerasının 200 MP ISOCELL HP2 sensör ile donatılacağını açıkladı.

1000001859.jpg

NOT: Hala tam anlamıyla kamera özellikleri bilinmese de takipte kalacağım.

Sağlıcakla kalın Shiftdelete Ailesi;
Teşekkürler
1000001860.png

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
menteşeleri sorunluymuş ondan soğudum

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Hocam fold 4 ü çıktığından beri kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kamera olarak da en üst düzey olsa fold 6 alırım vallahi. Foto çekmek ve düzenlemek bu ekranda çok iyi.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Ultra model ile kamera farkı kapacak ancak sadece 1 jenerasyonluğuna. S25 Ultra’da 1” sensöre geçecekler. Ayrıyeten; SD 855’li Fold 1 bile şu an stabil çalışmakta. İnsanlar 2013 Android algısından bir kurtulamadı.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Ultra model ile kamera farkı kapacak ancak sadece 1 jenerasyonluğuna. S25 Ultra’da 1” sensöre geçecekler. Ayrıyeten; SD 855’li Fold 1 bile şu an stabil çalışmakta. İnsanlar 2013 Android algısından bir kurtulamadı.
İyi izlenim bırakmak önemli ekstra güncelleme derdide sıkıntı iosta ben tüm dünya ile aynı anda alıyorum.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
İyi izlenim bırakmak önemli ekstra güncelleme derdide sıkıntı iosta ben tüm dünya ile aynı anda alıyorum.
Evet iOS’un o yanı iyi. Yeni güncelleme yayınlandığında tüm modellere aynı anda geliyor.

Reaksiyon puanı
4,384
Evet iOS’un o yanı iyi. Yeni güncelleme yayınlandığında tüm modellere aynı anda geliyor.
Canım neden öyle diyorsun, sorun yaşatıyor yani. Yaşattığı halde hayır sorun yok mu diyelim.
İOS'un da sorunları var. Objektif olmaya davet ediyorum. Ayrıca siz söylerken sorun olmuyor da biz söyleyince neden sorun oluyor. Anlayabilmiş değilim şahsen.
"İnsanlar 2013 Android algısından bir kurtulamadı." Yorumunuza istinaden. Böyle bir yorum yapma gereği gördüm.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Canım neden öyle diyorsun, sorun yaşatıyor yani. Yaşattığı halde hayır sorun yok mu diyelim.
İOS'un da sorunları var. Objektif olmaya davet ediyorum. Ayrıca siz söylerken sorun olmuyor da biz söyleyince neden sorun oluyor. Anlayabilmiş değilim şahsen.
"İnsanlar 2013 Android algısından bir kurtulamadı." Yorumunuza istinaden. Böyle bir yorum yapma gereği gördüm.
Guzel dostum, iOS’un sorunlarini bastira bastira buralara giren benim zaten. 16.2’den, 17.3’e kadar butun surumleri deneyimledim.

“Yeni güncelleme yayınlandığında tüm modellere aynı anda geliyor.” dememin, Apple’ın bu avantajından bahsetmemin, iOS sorunlarıyla bir ilgisi yok. Orası ayrı bir konu başlığı. Objektif olmaya davet ediyorum yazmışsınız bir de. :D

Reaksiyon puanı
4,384
Guzel dostum, iOS’un sorunlarini bastira bastira buralara giren benim zaten. 16.2’den, 17.3’e kadar butun surumleri deneyimledim.

“Yeni güncelleme yayınlandığında tüm modellere aynı anda geliyor.” dememin, Apple’ın bu avantajından bahsetmemin, iOS sorunlarıyla bir ilgisi yok. Orası ayrı bir konu başlığı. Objektif olmaya davet ediyorum yazmışsınız bir de. :D
"İnsanlar 2013 Android algısından bir kurtulamadı." Yorumuna istinaden yazan yeri atlamışsınız!
Evet lütfen objektif olun birazcık. :D Biz daha eski sürümleri de inceledik ve deneyimledik. :)

Son mesajlar