Sağlam bataryalı telefon

• Konuyu başlatan Berk.iqiq
  • Başlangıç tarihi
B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Merhaba dostlar 1.500 ile 2300 tl arasında batarya işlemci kamera sesi ve hafizasi sağlam olan bir telefon ariyorum onerilerinize acigim bataryası tüm gün kullanıma dayanmalı wifi veya mobil verili gelecege donuk

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Öncelikle wifi ve mobil veri açıkken hele bir de telefonla konuşup oyun oynayıp sosyal medyada bütün gün dolaşıcak bir batarya istiyorsan uzay mekiği al derim.Bataryası iyi giden ve özellikleri aşağı yukarı istediğin gibi olan J7 Prime olabilir.Veya sony xperia z serisinide öneririm ama sony nin kamerası güzel değil

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Öncelikle wifi ve mobil veri açıkken hele bir de telefonla konuşup oyun oynayıp sosyal medyada bütün gün dolaşıcak bir batarya istiyorsan uzay mekiği al derim.Bataryası iyi giden ve özellikleri aşağı yukarı istediğin gibi olan J7 Prime olabilir.Veya sony xperia z serisinide öneririm ama sony nin kamerası güzel değil
Aslında sosyal medya ve konuşma için kullanıyorum sadece tabi kamera ve batarya hayli önemli benim için

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bence J7 prime ideal bir tercih olur

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Oneplus 5t 6 64Gb,HTC U11 4 64Gb ya da xz1 alabilirsin.Bu fiyata orta seviye Samsung çöpü alınmaz

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Oneplus 5t 6 64Gb,HTC U11 4 64Gb ya da xz1 alabilirsin.Bu fiyata orta seviye Samsung çöpü alınmaz
+1 sırf bir batarya için de bütün özelliklerinin rakiplerine göre kötü olmasının mantığı yok. Al bir HTC U11 ya da Op5T hayatını yaşa ki OP5T nin bataryası çok iyidir.

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
+1 sırf bir batarya için de bütün özelliklerinin rakiplerine göre kötü olmasının mantığı yok. Al bir HTC U11 ya da Op5T hayatını yaşa ki OP5T nin bataryası çok iyidir.
Müzik dinlemeyi seviyorsa U11 performansı daha iyi olsun derse op5t almalı bence hocam

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Müzik dinlemeyi seviyorsa U11 performansı daha iyi olsun derse op5t almalı bence hocam
Performans olarak zaten iki işlemci aynı öyle "off efsane bir fark var aman Allah'ım" demez yani ama ses konusunda diyebilir bir de kulaklık artısı var U11 in :D

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
one plus 5t.u11'den daha iyi bir bataryası var.aslında bir çok cihazdan iyi

B

Berk.iqiq

SDN Okuru
Ses ve kamera deneyimi çok iyi diyorsunuz incelemelerede baktım gerçekten güzel

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
One Plus 5T resmi garantisi var mı arkadaşlar?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba dostlar 1.500 ile 2300 tl arasında batarya işlemci kamera sesi ve hafizasi sağlam olan bir telefon ariyorum onerilerinize acigim bataryası tüm gün kullanıma dayanmalı wifi veya mobil verili gelecege donuk
Sirf batarya delisi bir telefonsa mi max oneririm batarya delisi telefon 5200 mah bataryasi