S9+ vs Çinli devler

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
HODRI MEYDAN herkes kanitlarini sunsun hepimiz ortak kararla hangi telefonun iyi oldugunu secelim
Forumdaki s9+ bagnazcilarin dikkatine

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ilk argumani ben atiyim ortaya

S9+ 7.30dan sonra pert oluyor

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
2 yıllık s7 edge in iphone x i geçtiği testler var sen hala bu testleremi bakıyosun içi boş cihaz sadece işlemcileri aynı ve biraz daha hızlı diye gidip ne olduğu belirsiz çin mallarınımı alalım bu cihazlar s9 plusın tırnağı olamaz işlevsellik kullanıcı deneyimi ekran kamera arayüzdeki kullanım kolaylığı konusunda s9 plus çok bariz üstün,senin çok övdüğün çin malı telefonları sdn çekilişle ukt yapıp çekilişle hediye ediyor neden bi note 8 s9 plus yada iphone 8 gibi cihazları satın alıp ukt yaptıktan sonra hediye etmiyorlar yada neden xiaomi one plus gibi cihazları birincil telefon olarak kullanmıyolar,bu firmalar samsung ve appleın tasarımlarını kullanıp biz iyi telefon yapıyoruz diyen firmalar bana bunları övme ve gelip s9 plus gibi bi cihazla kıyaslama Komlk duruma düşüyosun.

Emet Hagkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bi kere adil bir karşılaştırma değil. 8gb ram ile 6 gb ram. Ve ne olduğu belirsiz çin malı telefonlar tercih edilmemeli bence. Hadi bende one plusa karşı bir sempati var ama Xiaomi falan dandik buluyorum ben

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906
Türkiye garantili olsa oneplus çok satar ben de alırdım.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bi kere adil bir karşılaştırma değil. 8gb ram ile 6 gb ram. Ve ne olduğu belirsiz çin malı telefonlar tercih edilmemeli bence. Hadi bende one plusa karşı bir sempati var ama Xiaomi falan dandik buluyorum ben
Gayet adil bence iphonex de 3gb ram var ama yazilimla amdroidin kac kati verim aliyorlar.Herkes amiral gemisinde elinden gelenin en iyisini yapar.Çin markalarinin ne oldugu da belli.Yakin zamanda Dunyanin en buyuk ekonomisi olacaklar.

Fiyatini yukseltmemek icin cogu pazara girmedi cogu cin firmasi.ama suistimalci pazarcilar saolsun fiyatlar uctu

Fiyatini yukseltmemek icin cogu pazara girmeyen cin tel
2 yıllık s7 edge in iphone x i geçtiği testler var sen hala bu testleremi bakıyosun içi boş cihaz sadece işlemcileri aynı ve biraz daha hızlı diye gidip ne olduğu belirsiz çin mallarınımı alalım bu cihazlar s9 plusın tırnağı olamaz işlevsellik kullanıcı deneyimi ekran kamera arayüzdeki kullanım kolaylığı konusunda s9 plus çok bariz üstün,senin çok övdüğün çin malı telefonları sdn çekilişle ukt yapıp çekilişle hediye ediyor neden bi note 8 s9 plus yada iphone 8 gibi cihazları satın alıp ukt yaptıktan sonra hediye etmiyorlar yada neden xiaomi one plus gibi cihazları birincil telefon olarak kullanmıyolar,bu firmalar samsung ve appleın tasarımlarını kullanıp biz iyi telefon yapıyoruz diyen firmalar bana bunları övme ve gelip s9 plus gibi bi cihazla kıyaslama Komlk duruma düşüyosun.
S9+la kiyaslamayi birakin onlarda daha iyi telefonlar antutu nun ilk4ü çinin cumhuriyetlerinden
Sizin ezik s9+ ise 5.

Dxomark in ilk 3u ve 5.si cin cumhuriyetlerinden
4.su §9+

Görüldugu gibi baskalarindan ozeniyorlarmis ama onlari geciyorlar nasil oluyorsa

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Gayet adil bence iphonex de 3gb ram var ama yazilimla amdroidin kac kati verim aliyorlar.Herkes amiral gemisinde elinden gelenin en iyisini yapar.Çin markalarinin ne oldugu da belli.Yakin zamanda Dunyanin en buyuk ekonomisi olacaklar.

Fiyatini yukseltmemek icin cogu pazara girmedi cogu cin firmasi.ama suistimalci pazarcilar saolsun fiyatlar uctu

S9+la kiyaslamayi birakin onlarda daha iyi telefonlar antutu nun ilk4ü çinin cumhuriyetlerinden
Sizin ezik s9+ ise 5.

4.su §9+

Görüldugu gibi baskalarindan ozeniyorlarmis ama onlari geciyorlar nasil oluyorsa
Sen antutuya bakıpmı telefon alıyosun bunları geç üç aşağı beş yukarı aynı skorlar dxomark denen balon videoda mate 10 proya note 8 den yüksek puan vermiş bi site inanmak isteyen varsa buyursun engel olmayalım.Eline s9 plus versek uzay mekiği zannedip uzaya gitmeye kalkarsın gelmiş burda edebiyat yapıyosun sen ulaşamadığın ciğere mundar diyosun bunun başka bi açıklaması olamaz samsungun yaptığı telefonlar her sene 1.seçiliyor 2016 yılında s7 edge 2017 de Note 8 bu senede Note 9 seçilecek hatta şuanda bile note 9 tanıtılalı 1 hafta olmasına rağmen en iyi ekranlı telefon seçildi ,senin çinli firmalar nerde niye göremiyoruz?

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315

Sizin ezik s9+ ise 5.

4.su §9+

Ulan ne boş adammışsın be.Samsung ya da Apple 8GB Ram yapamaz falan mı diyorsun anlamadım ki.Note 9'a da S9 Plus'a da rakip olamaz o çin malı cihazlar.İçine Qualcomm işlemci koyuyorlar onu da Amerika'dan alıyorlar zaten neyini övüyorsan.Amerika işlemci vermese sen bu cihazların övülecek bir tarafını bulamazsın burada.Bugüne kadar hep ucuz olduğu için satıldı bunlar sizin gibiler de bir şey sandı işte.Şimdi gelmiş 4500'e Garantisiz telefon pazarlıyorlar sen de bunu S9+'ın karşısına koyuyorsun.Düne kadar Çinli firmalar Full HD'nin yeterliliğine inanmışlar falan diyordun diğer konuda Bugün Mate 20'nin QHD olduğu açıklandı hayırdır yeni mi bulmuşlar o teknolojiyi;)

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Sen antutuya bakıpmı telefon alıyosun bunları geç üç aşağı beş yukarı aynı skorlar dxomark denen balon videoda mate 10 proya note 8 den yüksek puan vermiş bi site inanmak isteyen varsa buyursun engel olmayalım.Eline s9 plus versek uzay mekiği zannedip uzaya gitmeye kalkarsın gelmiş burda edebiyat yapıyosun sen ulaşamadığın ciğere mundar diyosun bunun başka bi açıklaması olamaz samsungun yaptığı telefonlar her sene 1.seçiliyor 2016 yılında s7 edge 2017 de Note 8 bu senede Note 9 seçilecek hatta şuanda bile note 9 tanıtılalı 1 hafta olmasına rağmen en iyi ekranlı telefon seçildi ,senin çinli firmalar nerde niye göremiyoruz?
Nerde en iyi telefon secilmis cogu yer mate 10pro 2017nin en iyi telefonu diyor
S9+ niye ulasamayayim o kadar butcem vardi ama kronik samsung vakalari yasamamak icin almadim.s9+ tek ustun oldugu yon ekran zaten.ekrani bu kadar onemsiyorsan git s9+ al.
Sen neye inaniyorsan soyle bakalim su an en guvenilir tester onlar

Ulan ne boş adammışsın be.Samsung ya da Apple 8GB Ram yapamaz falan mı diyorsun anlamadım ki.Note 9'a da S9 Plus'a da rakip olamaz o çin malı cihazlar.İçine Qualcomm işlemci koyuyorlar onu da Amerika'dan alıyorlar zaten neyini övüyorsan.Amerika işlemci vermese sen bu cihazların övülecek bir tarafını bulamazsın burada.Bugüne kadar hep ucuz olduğu için satıldı bunlar sizin gibiler de bir şey sandı işte.Şimdi gelmiş 4500'e Garantisiz telefon pazarlıyorlar sen de bunu S9+'ın karşısına koyuyorsun.Düne kadar Çinli firmalar Full HD'nin yeterliliğine inanmışlar falan diyordun diğer konuda Bugün Mate 20'nin QHD olduğu açıklandı hayırdır yeni mi bulmuşlar o teknolojiyi;)
2018 in ilk yarisina kadar yeterliligine inanmislardir artik ona gecmeyi dusunmuslerdir.her bulunan seyi cihaza ekleselerdi...
Yapamaz demedim kendilerine gore vardir gerekceleri yapmiyorlar

Samsung hindistan pazarinda da geriledi.sonu nokia gibi olmaya yakin
Her sektorde oldugu gibi akilli telefon pazarinda da tekel cinlilere kalacak

Son düzenleme:

ozudogru52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Nerdeyse tüm markalardan android telefon kullandım ve şu an Samsung S9+ exynos işlemcili cihazım var videodaki cihaz kadar geç açılmıyor öncelikle bunun bilgisi vereyim sebebi işlemci veya gelen güncellemeler olabilir, ne uygulama durduruldu nede başka bir hata alıyorum gün içerisinde gayet akıcı şekilde çalışıyor cihaz.
Ben 4 5 bin civarında para verdiğim cihazı elime aldığımda bana premium hissi vermesini farklı olmasını isterim. Şu an çin malıda olsa tüm telefonlar iyi ancak tasarım ve özellik olarak neredeyse hepsi birbirinin aynısı oldu neredeyse s9+ tasarımı ekranı kamerasının değişen diyaframı daha başka özellikleri ile elime aldığımda gerçekten bana premium hissi veriyor.
Arayüzünü çok beğeniyorum ki bundan önce LG kullanıyordum ondan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Herkese göre bu durum farklı tabi ama bana göre şu an piyasada en güzel cihazları yapan firma samsung bu fikrimi bütün kategorileri göz önüne olarak söylüyorum.
Zaten bunu düşünerek seneler sonra tekrar samsung aldım kimse iyi olmadığını düşünmeden üst segment cihaz almaz zaten.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Nerde en iyi telefon secilmis cogu yer mate 10pro 2017nin en iyi telefonu diyor
S9+ niye ulasamayayim o kadar butcem vardi ama kronik samsung vakalari yasamamak icin almadim.s9+ tek ustun oldugu yon ekran zaten.ekrani bu kadar onemsiyorsan git s9+ al.
Sen neye inaniyorsan soyle bakalim su an en guvenilir tester onlar

2018 in ilk yarisina kadar yeterliligine inanmislardir artik ona gecmeyi dusunmuslerdir.her bulunan seyi cihaza ekleselerdi...
Yapamaz demedim kendilerine gore vardir gerekceleri yapmiyorlar

Samsung hindistan pazarinda da geriledi.sonu nokia gibi olmaya yakin
Her sektorde oldugu gibi akilli telefon pazarinda da tekel cinlilere kalacak
İki üç tane amatör site telefonu inceleyip bu telefon yılın telefonu diyor benim bahsettiğim(MWC)dünya mobil kongresinden ve ülke ülke yapılan anketlerden bahsediyorum daha yakın zamanda telefonlar şampiyonlar ligi diye bişey yaptılar s9 plus yarışmada 1.oldu işin komik tarafı senin çok övdüğün huawei nin p20 prosu en başta elendi bu kadar insan s9 plusı tercih etmiş seninde burda samsungu tebrik edip alkışlaman lazım.Ben yabancı sitelerin yaptığı testleri izliyorum youtubeda bi yığın yabancı youtubır var hepside profesyonel insanlar arada bi onların kamera karşılaştırmalarını izle sonra o dxomark denen sitedeki puanlara bidaha bak.Note 8 kullanıyorum s9 plusa geçmeyi düşünüyorum zaten hatırlattığın iyi oldu ama senin dediğin gibi sadece ekran için değil Note 9 'la beraber piyasadaki en iyi telefon olduğu için.

Son düzenleme:

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Sen diğer konudan buraya atladın da hodri meydanlık bir durum yok.
Öncelikle ne kadar iyi ne kadar kötü olsa sa Samsung un distribütörü var.
Huawei hariç ( xiaomi yeni geldi) diger çinliler paralel ithalat getiriyor ve garanti falan yok. Çizik, sıyrık,nokta kullanıcı hatası diyerek garanti dışı birakıyor. Ne zaman çinliler resmi distr. servis garantisi verir o zaman eşit olur. Ha performans anlamında haklı olsan da o S9+ da, ip68,kablosuz şarj, 2K amoled ekran,spo nabız ölçer,ip68, çoklu pano , başarılı kamera ve ois var.

Yoksa ben elimde ki 5T ile iphone X u olan yeğenimi sinir küpü yaptım.

Şu an kur çok dalgalı ve yüksek. Ben 5T yi 500 euro, 2200 gibi rakama aldım yurtdışı ndan. Sonra 2600 e çıktı, 2800. Oneplus kur dalgalanmadından önce 3600, Mi8 3400 liraydı migrosta. Dolayısı ile bunlara bu parayı vermektense kavisli ekrana gicik da olsam, arayüz 15fps ile de takılsa biraz daha ekler S9,S9, N8 alirdım.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Su an op6 türkiyede alinmaz zaten s9+ tan pahali
Dex bixby ekran kablosuz sarj ip68 ustunlukleri var

Ama 1 hafta ince olsa 700tl ucuzdu alinirdi bence sadelikle play storeden kaldiramayacagi oyun yoktu

Ama gelgelim ki çin cumhuriyeti markası olan zenfone5z alinir
S9+ dan 1000tl ucuz su an .single core de s9+zirvede ama diger konularda zenfone5z cogu benchmarker lara gore s9+ dan daha iyi performans acisindan Türkiye garantisi de var.

2017 eisa odulleri
En iyi kameralı akıllı telefon: Huawei P10
En iyi müzik çalan akıllı telefon: FIIO X5 3. Nesil
En iyi giyilebilir cihaz: Huawei Watch 2
En iyi kablosuz kulak-içi hoparlör:Sennheiser Momentum In-Ear Wireless
En iyi mobil hoparlör: JBL Boombox
En iyi mobil hoparlör: JBL Everest Elite 750NC
En iyi bütçe dostu telefon: Noa Element H10LE
En iyi tüketici akıllı telefonu: Huawei Honor 8 Pro
En iyi akıllı telefon: Galaxy S8
En iyi Portable DAC/Kulaklık Amplifikatörü:RHA DACAMP L1
3 tane huawei listedeyken 1 samsung var
2016 yilin telefonu htc10
2015 yilin telefonu HUAWEI p9

Forbesin ne kadar saygin bir dergi oldugunu herkes bilir herhalde
2017nin en iyi telefon siralamasi
1)mate10pro
2)op5t
3)iphoneX
4)lg v30
5)s8
6)mi mix2
7)razer phone

Özenti dediginiz xiaomi nin cikardigi 18:9 akimi mi mix2 ile baslamisti

İki üç tane amatör site telefonu inceleyip bu telefon yılın telefonu diyor benim bahsettiğim(MWC)dünya mobil kongresinden ve ülke ülke yapılan anketlerden bahsediyorum daha yakın zamanda telefonlar şampiyonlar ligi diye bişey yaptılar s9 plus yarışmada 1.oldu işin komik tarafı senin çok övdüğün huawei nin p20 prosu en başta elendi bu kadar insan s9 plusı tercih etmiş seninde burda samsungu tebrik edip alkışlaman lazım.Ben yabancı sitelerin yaptığı testleri izliyorum youtubeda bi yığın yabancı youtubır var hepside profesyonel insanlar arada bi onların kamera karşılaştırmalarını izle sonra o dxomark denen sitedeki puanlara bidaha bak.Note 8 kullanıyorum s9 plusa geçmeyi düşünüyorum zaten hatırlattığın iyi oldu ama senin dediğin gibi sadece ekran için değil Note 9 'la beraber piyasadaki en iyi telefon olduğu için.

Mwc 2017 en iyi akilli telefon
SONY XPERIA XZ PREMIUM

Bu her yere reklam verip kendini övdürten ama iş icraata geldiğinde balona dönüşen huawei mi ? 1200liralik telefon ile 2400liralik telefona aynı işlemciyi koyan huawei mi? Video işini beceremeyen huawei mi? Eis olan cihazlar bile huaweiden daha iyi video çekiyor be el insaf.

Huawei nereye reklam vermis de kendini sisirmis
Hangi konularda balon
Biraz daha aciklayin da biz de ogrenelim

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Ama 1 hafta ince olsa 700tl ucuzdu alinirdi bence sadelikle play storeden kaldiramayacagi oyun yoktu

S9+ dan 1000tl ucuz su an .single core de s9+zirvede ama diger konularda zenfone5z cogu benchmarker lara gore s9+ dan daha iyi performans acisindan Türkiye garantisi de var.

2017 eisa odulleri
En iyi kameralı akıllı telefon: Huawei P10
En iyi müzik çalan akıllı telefon: FIIO X5 3. Nesil
En iyi giyilebilir cihaz: Huawei Watch 2
En iyi kablosuz kulak-içi hoparlör:Sennheiser Momentum In-Ear Wireless
En iyi mobil hoparlör: JBL Boombox
En iyi mobil hoparlör: JBL Everest Elite 750NC
En iyi bütçe dostu telefon: Noa Element H10LE
En iyi tüketici akıllı telefonu: Huawei Honor 8 Pro
En iyi akıllı telefon: Galaxy S8
En iyi Portable DAC/Kulaklık Amplifikatörü:RHA DACAMP L1
3 tane huawei listedeyken 1 samsung var
2016 yilin telefonu htc10
2015 yilin telefonu HUAWEI p9

Forbesin ne kadar saygin bir dergi oldugunu herkes bilir herhalde
2017nin en iyi telefon siralamasi
1)mate10pro
2)op5t
3)iphoneX
4)lg v30
5)s8
6)mi mix2
7)razer phone

Özenti dediginiz xiaomi nin cikardigi 18:9 akimi mi mix2 ile baslamisti

Mwc 2017 en iyi akilli telefon
SONY XPERIA XZ PREMIUM

Huawei nereye reklam vermis de kendini sisirmis
Hangi konularda balon
Biraz daha aciklayin da biz de ogrenelim
Note 8 Mwc de tanıtılmadığı için olabilirmi?Ekran formatı değişikliği s8 le beraber başladı sonradan 18.5:9 diye devam etti bazı firmalar 19:9 ekran formatına geçti sana bişey söyleyimmi samsungla apple telefon çıkarmasa çinli firmalar aç kalır.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Note 8 Mwc de tanıtılmadığı için olabilirmi
Evet ifa da tanitildi
Ama bazi kisiler mwc de yilin telefonu oldugunu iddia etmis onu curutmus bulubmaktayiz.
Antutu cinli diye cogu kisi tarafsiz bulmuyordu
Dxomark , forbes gibi amerikan firmalarin en iyi dedigi telefon cin mali.
Diger muteber benchmarker lara bakarsaniz cin markalarinin zirvelerde dolastigini gorebilirsiniz

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Evet ifa da tanitildi
Ama bazi kisiler mwc de yilin telefonu oldugunu iddia etmis onu curutmus bulubmaktayiz.
Antutu cinli diye cogu kisi tarafsiz bulmuyordu
Dxomark , forbes gibi amerikan firmalarin en iyi dedigi telefon cin mali.
Diger muteber benchmarker lara bakarsaniz cin markalarinin zirvelerde dolastigini gorebilirsiniz
Dxomark a inanıyomusun gerçekten adamlar video kralı olan samsunga videoda çöp olan huawei den düşük puan vermiş bi site bunuda inkar edemezsin incelemelerde bile video isterseniz note 8 yada s9 plus alın diyolar kimse p20 pro yada mate 10 proyu video çekmek için önermiyorken dxomark denen sitenin videoda note 8 e mate 10 prodan düşük puan vermesi ne kadar tarafsız olduğunu gösteriyor,çoğunluğun katıldığı ankette s9 plus %60 civarı oy alarak finale kaldı ve şampiyon oldu,bu telefonları insanlar kullandığına göre demekki insanlar s9 plusın en iyi telefon olduğunu düşünüyor bunun üstüne laf söylemek ne kadar doğru olur?seninde bazı gerçekleri kabullenip Samsungu sevmesende saygı göstermen gerekiyor.

Konuna daha fazla cevap vermek istemiyorum nasıl olsa fikirlerim değişmeyecek ben hala çinli üreticilerin samsung gibi firmaların tırnağı olamayacağını savunmaya devam edecem he bide burda piyasası uygun olduğu için çin malı telefonları alıp kullanan kişilerin hiç kullanmadığı samsung amirallerini eleştirmesinide ayrı bi komik buluyorum tekrar tekrar söylüyorum ne mi8 ne p20 pro ne op6 s9 plusın tırnağı olamaz.

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Hala anlamıyorsunuz ya! :D Bir saniye geç açsın, n'olmuş? Samsung da yapsın içi boş telefon, millete kakalasın o zaman en hızlı telefon diye. Önemli olan, İŞLEVSELLİK ve KULLANICI DENEYİMİDİR; bunu da en iyi yapan Samsung'tur. Bir türlü anlatamadım ya, anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Mi 8, Oneplus 6 gibi telefonlar fiyatı sayesinde tercih edilebilirler ama asla Samsung'un seviyesine ulaşamazlar. Onlar, eziklikleri yüzünden altında kaldıkları Apple'ın tasarımını taklit etmeye devam etsinler.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Huwaei sisirilmis balon dediniz dxomark video notu haric baska bir argumaniniz yok
Samsung cok islevsel demissiniz islevsel olduguna kanit hicbir argumaniniz yok

Bu telefonlar sadece ucuz diye tutmuyorlar performans konusunda s9+ dan daha iyi olduklarini herkes kabul ediyor bi siz kabul edemediniz.

Ben samsung ve diger firmalara tarafsiz yaklastigimi yukarida gosterdigimi dusunuyorum.avantajlarini da dezavantajlarini da yazdim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Screenshot_20180816-222342_Samsung Experience Home.jpg

Al sana işlevsellik,cevap vermeyim bu son olsun diyorum kendimi tutamıyorum ama cidden bu son artık kabak tadı vermeye başladı bu konu.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315

Sırf Antutu için S9+ yerine 5Z tercih etmesi gerektiğine kimsyi inandıramazın Allah için güüldürme beni
Ekran
Arayüz,İşlevsellik
Kablosuz şarj
Kamera
Tasarım
anlamında çok net paramparça eder
Artı:Sar değeri çok daha düşük,Suya dayanıklılık var,ZenFone 5Z'de daha Gorilla Glass 3 kullanılıyor en son S4'lerde kullanılıyordu o.
ZenFone 5Z dediğin cihaz ZenFone 5'in İşlemcisi değiştirilmiş halinden başka bir şey değil her şey aynı ve asla gerçek bir amiral değil sen de gelip bunu S9+ ile kıyaslıyorsun ne diyeyim ben sana.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Samsungta dex ile bir seyler deniyor ve bu sefer tutturmaya basladi. Ama Huawei de bu direk telefondan yapiliyor. Yani siz telefonu pcye taktığınız an, arayüz değişiyor. Yani samsung, aslinda cihaz uzerinden yapilacak bir seyi, aksesuar olarak sattiyor. Cihazin icinde de sunabilir, ama sunmiyor, ek aksesuar satiyor Ayni apple gibi. Ama Huawei bunu direk cihazin icinde sunabiliyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsungta dex ile bir seyler deniyor ve bu sefer tutturmaya basladi. Ama Huawei de bu direk telefondan yapiliyor. Yani siz telefonu pcye taktığınız an, arayüz değişiyor. Yani samsung, aslinda cihaz uzerinden yapilacak bir seyi, aksesuar olarak sattiyor. Cihazin icinde de sunabilir, ama sunmiyor, ek aksesuar satiyor Ayni apple gibi. Ama Huawei bunu direk cihazin icinde sunabiliyor.
Afferim onlara alkış huawei??? hadi mutlu ol,durup durup kuduruyosun kardeş nedir bu samsung sevdası anlamadım,sen dex ünitesiyle huawei HiSuiti birmi tutuyosun ona bakarsan her android cihazı bikaç programla bilgisayara bağlayabilirsin adamlar dex le bunu daha kullanışlı hale getirdi bilip bilmeden atıp tutuyosun

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Afferim onlara alkış huawei??? hadi mutlu ol,durup durup kuduruyosun kardeş nedir bu samsung sevdası anlamadım,sen dex ünitesiyle huawei HiSuiti birmi tutuyosun ona bakarsan her android cihazı bikaç programla bilgisayara bağlayabilirsin adamlar dex le bunu daha kullanışlı hale getirdi bilip bilmeden atıp tutuyosun
Şöyle birşey var fakat dex dediğimiz şey ms li wp lerde kullanılan continuum un bir çeşit muadili niteliğinde bir cihaz yeni bir olay veya samsungun fikri olan bir ürün değil

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Şöyle birşey var fakat dex dediğimiz şey ms li wp lerde kullanılan continuum un bir çeşit muadili niteliğinde bir cihaz yeni bir olay veya samsungun fikri olan bir ürün değil
Ben zaten yeni bi olay olduğunu söylemedim arkadaşın samsunga karşı tarif edilemez bi garezi var ben bu durumu açıklamaya çalışıyorum, benim dex le işim yok zaten ama kullanmak isteyenler için pratik bir ürün

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
kavisli ekran ve amoled ekranda bi süre sonra oluşan simgelerin ekrana yapişması durumu maalesef ki s9 kullanıcılarını üzüyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kavisli ekranla amoled yanığını özdeşleştiren insanlarla s9 plus tartışması yapıyoruz...