S9 plus G7 thinq

S9 plus G7 thinq

• S9 plus

Kullanılan: 22 73.3%
  • G7 thinq

Kullanılan: 8 26.7%

• Kullanılan toplam oy
    30

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bazı arkadaşlar lg nin kendisini toparladığını g7 yle büyük bi ivme yakaladığını hatta g7 nin s9 plus tan bile iyi olduğunu savunuyor siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz:D?

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
6 gb ram ve 500 mahlık batarya fazlası dışında hiç bir üstünlüğü yok s9 plusın işlemci ekran çözünürlük arayüz tasarım ergonomi incelik hafiflik ses fm radyo her konuda üstün g7.bana kimse eskiden şöle böle oldu demesin bugünü konuşalım fancılık yapıp s9+ diyecek bi çok kişi hiç sorun değil ben inceledim ve gördüğümü söylüyorum burada.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Cihaz bayağı iyi olmuş ama lg deyince benim aklıma kronik sorunlar anakart arızaları defalarca kez servise gidip gelen cihazlar geliyor. O sebeple oyumu s9 plus tan yana kullanacağım.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Cihaz bayağı iyi olmuş ama lg deyince benim aklıma kronik sorunlar anakart arızaları defalarca kez servise gidip gelen cihazlar geliyor. O sebeple oyumu s9 plus tan yana kullanacağım.
Geçmişe mazi geleceğe niyazi diyoruz sen hala 5 sene öncesini anlatıyosun dostum :)

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Farketmez benim gözümde hala öyle. LG markası sağlamlık algısı vermiyor bana. Hatta direk dandiklik hissi veriyor. Hiç bir markanın vermediği kadar.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
6 gb ram ve 500 mahlık batarya fazlası dışında hiç bir üstünlüğü yok s9 plusın işlemci ekran çözünürlük arayüz tasarım ergonomi incelik hafiflik ses fm radyo her konuda üstün g7.bana kimse eskiden şöle böle oldu demesin bugünü konuşalım fancılık yapıp s9+ diyecek bi çok kişi hiç sorun değil ben inceledim ve gördüğümü söylüyorum burada.
6 gb ram 'le 500 mah batarya yabana atılacak bişey değil bence.İşlemcileri aynı güçte ekran olarak ikiside çok iyi ben experience arayüzünü çok beğeniyorum tasarım görecelidir ama dediğim gibi o çentik bana x i hatırlatıyor ses konusunda g7 i deneyimlemedim ama s9 plusın çok iyi ses performansı var 8.1 mm lik note 8 elde tutuşta 7.5 mm lik 7 plustan daha ince bi his veriyosa buda tasarım başarısıdır der geçerim kağıt üstündeki değerlere çok takılmamak lazım hafif telefon sevmiyorum elde telefon tuttuğumu hissettirmiyor bana telefon dediğin biraz ağır olacak

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Çıkart bakalım çatışmayı çok erkeksin galiba sen

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
4 yıldır sorunsuz g4 kullanan iş arkadaşım var sapla samanı birbirine karıştırıyosunuz işte siz.

@Tttunahan nerden açtın bu konuyu çatışma çıkartıcan burda bana :)
Lg hala rekabet görüyomu merak ettim biraz fikir alışverişi yapalım kitletecem konuyu:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
LG önce geniş açılı kamerasına OIS koysun ve sensörü ana kamera ile aynı olsun sonra cihazın iyiliğini kötülüğnü tartışırız.
Geniş açıyı vaat ediyorsan aynı kaliteyi aynı stabilizasyon ile sunacaksın. Sunamıyorsan ben ne yapayım geniş açıyı?
LG çöptür. Dandikliğin zirvesidir. Xioamiye sattığı panellerde hala ghost çıkıyor yıl 2017 cihaz Xiaomi Mİ6.
V20'de ghost var G6'da var diye uzar.
LG çöplüktür nokta. En az 3 sene sorunsuz cihaz yapması ve bunları rekabetöi fiyattan sunması gerekiyor ondan sonra isterse piyasanın en yüksek fiyatlarını biçsin güven olduktan sonra alıcı çok olur aynı Apple örneğinde olduğu gibi

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
6 gb ram 'le 500 mah batarya yabana atılacak bişey değil bence.İşlemcileri aynı güçte ekran olarak ikiside çok iyi ben experience arayüzünü çok beğeniyorum tasarım görecelidir ama dediğim gibi o çentik bana x i hatırlatıyor ses konusunda g7 i deneyimlemedim ama s9 plusın çok iyi ses performansı var 8.1 mm lik note 8 elde tutuşta 7.5 mm lik 7 plustan daha ince bi his veriyosa buda tasarım başarısıdır der geçerim kağıt üstündeki değerlere çok takılmamak lazım hafif telefon sevmiyorum elde telefon tuttuğumu hissettirmiyor bana telefon dediğin biraz ağır olacak
Sende hiç mizah yok galiba ?
Aksine küçük farklar bana görede 500 mahlık batarya farkı emin ol max 50 dakika kullanım farkettirir ram i günlük kullanımda hissetmezsin bile

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Saygı çerçevesinde tartışalım rica ediyorum arkadaş mizah yaptı abartmayalım :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aksine küçük farklar bana görede 500 mahlık batarya farkı emin ol max 50 dakika kullanım farkettirir ram i günlük kullanımda hissetmezsin bile
Öyle deme başkan o 2 gb ram günlük kullanımda çok farkediyor

Son düzenleme:

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
P20 proya 5000 iphone x e 7500 verenlerin olduğu bi yerde gözüm kapalı o parayı g7 e veririm ?
Sen ver ne yapıyorsan yap ama milleti yanlış yönlendirme iphone x dediğin cihazla nasıl kıyaslarsın iphone da nokta hata çıksa apple ertesi gün değiştirir. Ayrıca 6 gb ramli cihazlar dururken neden dandik bi arayüze sahip 4gb lı lg, 4gb lı androidlerde ufak kasılmaları hissediyorsun s9+ her türlü yer, fm radyo diyorsun yıl oldu 2018 ne radyosu? Lg hakkında anlatılacak çok şey varda uzatmaya gerek yok.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Sen ver ne yapıyorsan yap ama milleti yanlış yönlendirme iphone x dediğin cihazla nasıl kıyaslarsın iphone da nokta hata çıksa apple ertesi gün değiştirir. Lg hakkında anlatılacak çok şey varda uzatmaya gerek yok.
Hepsini biliyorum kimseyle işim yok yönlendirdiğimde yok siz herşeyi 5 sene önceki gibi zannetmekle hata yapıyosunuz asıl.iphone kullanıyorum uzun zamandır anlatmana gerek yok bana iphone nu.dediğim gibi alıp almamak tercih meselesidir ama güçlü ve şık bir cihaz olduğunu söylemek tarafsızlıktır

Saygı çerçevesinde tartışalım rica ediyorum arkadaş mizah yaptı abartmayalım
Ah insanlar ah :)

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Fotoğrafı çektiğinde leş ama 5 saniyede Snapseed ile %35 yapı verince kendini kaybediyorsun. Hele ki geniş manzara bölgelerinde
Bana video lazım video. O kadar para istiyorsun. RAM'den kısıyırosun geniş açılı aynı kalitedeki sensör ve OIS'i koyacaksın.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bu arada lg nin servisinden yakınan arkadaşlara sormak istiyorum ki bi çoğu lg telefon dahi kullanmamış olsada.benim para verip aldığım telefonda beni 21 iş gününden fazla bekleten servise atlar arabama giderim o yetkili servise onların yaptığı pisliğin 10 katını yaparım en son iki cam çerçeve indiririm hiç bişey yapamasam :) öle evden oturduğun yerden çözemessin bazı şeyleri.internetten av tüfeği için reddot almıştım bi sorun olmuştu aynı bahsettiğiniz gibi sallamaya çalıştılar falan kalktım izmire gittim üşenmedim yeni reddotu aldım geldim at sahibine göre kişner bunu bilin

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu arada lg nin servisinden yakınan arkadaşlara sormak istiyorum ki bi çoğu lg telefon dahi kullanmamış olsada.benim para verip aldığım telefonda beni 21 iş gününden fazla bekleten servise atlar arabama giderim o yetkili servise onların yaptığı pisliğin 10 katını yaparım en son iki cam çerçeve indiririm hiç bişey yapamasam :) öle evden oturduğun yerden çözemessin bazı şeyleri.internetten av tüfeği için reddot almıştım bi sorun olmuştu aynı bahsettiğiniz gibi sallamaya çalıştılar falan kalktım izmire gittin üşenmedim yeni reddotu aldım geldim at sahibine göte kişner bunu bilin
Süresi 90 güne uzayan servis süreleri, ve seerviste kaybedilen telefonları okudu bu gözler. Adamlar bir zaman THH'yi bile takmıyordu. Cam çerçeve indirmediler mi sanıyorsun? :D :D

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
P20 proya 5000 iphone x e 7500 verenlerin olduğu bi yerde gözüm kapalı o parayı g7 e veririm ?

P20 Pro, G7'yi ezer geçer P20 Pro şu an 4400 lira ayrıca onu da belirteyim. LG'nin son sıkıntısız telefonu G2'idi.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
P20 Pro, G7'yi ezer geçer P20 Pro şu an 4400 lira ayrıca onu da belirteyim. LG'nin son iyi telefonu G2'idi.
Hepsiburada da g7 4300 ona bakarsan.p20 pro yeni telefonların arasında en tırtı inceledim hiç beğenmedim dostum asla tercih etmem

M

Murat Burç

SDN Okuru
P20 Pro, G7'yi ezer geçer P20 Pro şu an 4400 lira ayrıca onu da belirteyim. LG'nin son sıkıntısız telefonu G2'idi.
P20 Pro video çekebiliyor muydu yav? Söyleyin Mate 10 Pro'ya yüze fondaten atmasın atacaksa az atsın fazla atıyor. Kirin 970'i de çok yormasınlar malum 960 FPS falan ağır geliyordur garibime

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kusura bakmada p20 pro g7 ye bi halt edemez şişirilmiş kamerasıyla çakma tasarımıyla kirin 970 denen daha sd 835 e zor kafa tutan video performansı yerlerde sürünen bi cihaz 4500 bandında ne s9 plus a ne g7 'yi bunları geçtim hali hazırda note 8 var p20 pro bataryası hariç beş para etmez şişirilmiş bi telefon ama p20 proya yılın telefonu diyen bilgisizler olduğu müddetçe sende haklısın ister istemez etki altında kalıyosun.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben P20 Pro'daki 3x optik, 5x hibrit, parmak izinin önde olması, hem monokrom hem rgb hem de derinlik için 3 kamerasına geberiyorum. P20 Pro'ya aşık olmak için neden çok.
Yıl oluyo 2019 sırf çok hızlı çalışıyo diye parmak izi okuyucuyu koymuşlar öne bildiğin tuşlu telefon :)

Kusura bakmada p20 pro g7 ye bi halt edemez şişirilmiş kamerasıyla çakma tasarımıyla kirin 970 denen daha sd 835 e zor kafa tutan video performansı yerlerde sürünen bi cihaz 4500 bandında ne s9 plus a ne g7 'yi bunları geçtim hali hazırda note 8 var p20 pro bataryası hariç beş para etmez şişirilmiş bi telefon ama p20 proya yılın telefonu diyen bilgisizler olduğu müddetçe sende haklısın ister istemez etki altında kalıyosun.
Aynen öyle zaten ekranı falan s9+ veya g7 kadar kaliteli olsa o 4000 mahta iş yapmayacak dandik kirim işlemciyle o yüzden ekran leş p20 pronun 1 saat fazla ekran süresi alacam diye o tenekeyi alamam

Son düzenleme: