iPhone XS Max, Samsung S9 Plus, Note 20 kamera karşılaştırma deneyimimiz

Bu konuyu okuyanlar

yahyainan._

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bugun arkadaşlar kamera kıyaslaması yaptık xs max,galaxy s9 plus,note 20 ultra exynos vardı. Bi arakadasin fotoğrafını cekiyorduk 3 telefonu yan yana tuttuk portre modunda denedik.Normal modda da xs max hepsinden daha iyi çekiyordu portre modunda xs max iyiydi note 20 ultra kullanıcısı bile şaşırdı aşırı yapmacık çekiyordu hatta kendi dedi s9 plus daha mı iyi çekiyor benmi oyle görüyorum dedi bizde onaylamıştık note 20 ultra dan çok daha iyi bir sonuç bekliyorduk telefonda bir sorun mu var diye düşündük açıkçası

Birde note 20 ultradan önce 8 plus kullanıyordu kendi dedi 8 plus kamerasi daha iyiydi aldığıma pişman oldum dedi.

yahyainan._

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bugun arkadaşlar kamera kıyaslaması yaptık xs max,galaxy s9 plus,note 20 ultra exynos vardı. Bi arakadasin fotoğrafını cekiyorduk 3 telefonu yan yana tuttuk portre modunda denedik.Normal modda da xs max hepsinden daha iyi çekiyordu portre modunda xs max iyiydi note 20 ultra kullanıcısı bile şaşırdı aşırı yapmacık çekiyordu hatta kendi dedi s9 plus daha mı iyi çekiyor benmi oyle görüyorum dedi bizde onaylamıştık note 20 ultra dan çok daha iyi bir sonuç bekliyorduk telefonda bir sorun mu var diye düşündük açıkçası

Birde note 20 ultradan önce 8 plus kullanıyordu kendi dedi 8 plus kamerasi daha iyiydi aldığıma pişman oldum dedi. Note 20U çok daha iyi olması gerektiğini düşünüyorum videoda 60 fps her hangi bi kamera modunda geniş açıya geçmiyor 30 fps ayarlanması gerek bu telefonda sorun var diye düşünüyorum sizce öylemi?

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,574
Sence hulk gerçek mi?

Note 20 Ultra'nın kamerası diğerlerinden bariz daha iyi.

Son mesajlar