Rainbow6 Fps Drop Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar. Yaklaşık 1 aydır mücadele ettiğim çözümünü bulamadığım bir sorunda yardım istiyorum. Monster Abra A5 V15.5.1 kullanıyorum ve 1 ay öncesine kadar hiçbir sıkıntı yokken şu an Rainbow Six Siege'de ani fps dropları yaşıyorum. Bazen fps düşmesede drop yaşıyorum. En az Rainbow Six kadar ağır olan diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yokken Rainbowda bu sıkıntıya yaşıyorum. Sanırım Vulcan güncellemesinden sonra oldu. O güncellemeyi içermeyen önceki sürüme döndüğümde düzelmedi. Format attım, oyunu yeniden kurdum, Aıda üzerinden sıcaklık değerlerine baktım ama hiçbir şekilde çözüme ulaşamadım. Daha önce başka bir bilgisayarımda da bu sorunu yaşamıştım ve kaynağını aylar sonra bulabilmiştim. Avastın ücretsiz versiyonundaki oyun modu anlamsız bir biçimde oyunda fps drop yaratıyordu. Şu anki yaşadığım sorunun nedenini ise bulamadım. Yaşadığım sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

syrexdll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
63
Her şeyi denediğine göre oyun güncellemesi ile ilgili olabilir. Oyunla ilgili değil ama ben de bi tane hata bulmuştum. İntel grafik güncellemesi yapınca video izlerken anlık droplar giriyodu sonradan o güncellemeyi yapmayınca düzelmişti.

Son mesajlar