R10.net Davetiye Dağıtımı

grup2008

Öğrenci
8 Temmuz 2009
50
0
0
sayın abilerim ilk defa bu tür davetiye işlerine giriyorum bir davetiyede bana gönderirseniz çok minnettar olurum saygılar

decibel

Öğrenci
19 Aralık 2009
14
0
0
arkadaşlar çok mu bişey istedil:hammer:
r10.net davetiyesi sadece :crying:
banada yollar mısınız ? Çok gerekli..
PM atarsanız mailimi veririm.

rugan035

Öğrenci
20 Şubat 2010
22
3
3
ya aarkadaşlar acil r10.net davetiyesi lazım yaa
frown.gif
elinde olan varsa gönderebilir mi
frown.gif

rugan035@hotmail.com mail adresim

hyperalika

Öğrenci
12 Mart 2010
1
0
0
İsminiz : yiğit
Nickiniz : hyperalika
Mail Adresiniz :
Yaşınız : 16
Siteleriniz : www.lockerzdavetim.com / lockerzdavetim.com
Üye Olma Nedeni:bilgi paylaşımı ,ticaret, kendimi geliştirme
Varsa Referans: uguryapal.com / atikelektronik.com

Al Arabi

Profesör
2 Mart 2010
1,426
43
0
Arkadaşlar R10.net davetiyesi almak için o foruma yazmanız daha mantıklı. Bir uyarı burada maillerinizi paylaşmayın. Spam mail alım satımını düşer.

Altair

Doçent
13 Haziran 2009
916
18
18
Arkadaşlar R10.net davetiyesi almak için o foruma yazmanız daha mantıklı. Bir uyarı burada maillerinizi paylaşmayın. Spam mail alım satımını düşer.
R10 davetiyesi almak için r10 a mı yazalım.Üye olunmadan bişey yazılmıyor ki

Evet mailleriniz yarın spam dolunca gelip burda dert yanmayın sana katılıyorum

darkerius

Öğrenci
27 Eylül 2008
41
0
0
Lütfen 3-5 mesajı olan kimselere davetiye göndermeyin :angry: Sonra forumda çoluk çocuk kovalıyoruz, orası aynı zamanda ticaret ortamı, tanımadığınız birine davetiye verirken iki kere düşünün, çünkü davetiye verdiğiniz kişi dolandırıcılık yaparsa sizi de etkiliyor. Özellikle de yeni üyelerse.

Senin kaç mesajın var sen niye böyle diyosun gibi saçma şeyler demeyin, orada iki yıllık üyeyim ve oranın Türkiye'nin en büyük forumu olmasının bir nedeni var

rodokarde

Öğrenci
16 Mart 2010
5
0
0
Lütfen 3-5 mesajı olan kimselere davetiye göndermeyin :angry: Sonra forumda çoluk çocuk kovalıyoruz, orası aynı zamanda ticaret ortamı, tanımadığınız birine davetiye verirken iki kere düşünün, çünkü davetiye verdiğiniz kişi dolandırıcılık yaparsa sizi de etkiliyor. Özellikle de yeni üyelerse.

Senin kaç mesajın var sen niye böyle diyosun gibi saçma şeyler demeyin, orada iki yıllık üyeyim ve oranın Türkiye'nin en büyük forumu olmasının bir nedeni var

Benmim de internette 10 yıllık geçmişim var.kimse kimseyi yargılamasın bu konuda.2 yıllık uyesin diye madalyamı taktılar sana veya davetiye hakkın var diye ust kattamı hissediyorsun kendini.
lütfen konuşmalara dikkat edelim.

darkerius

Öğrenci
27 Eylül 2008
41
0
0
Benmim de internette 10 yıllık geçmişim var.kimse kimseyi yargılamasın bu konuda.2 yıllık uyesin diye madalyamı taktılar sana veya davetiye hakkın var diye ust kattamı hissediyorsun kendini.
lütfen konuşmalara dikkat edelim.

2 yıllık üye olduğumu belirtmem, orası hakkında burda habire davetiye isteyen arkadaşlara bilgi sahibi olduğumu kanıtlamak içindi. İnterneti 10 yıldır kullanıp bir sap olamayan arkadaşlar da biliyorum. Sen eğer internette 10 yıldır gezip r10a üye değilsen zaten senin kariyerini sorgulamam.

10 yıllık geçmişin varsa referans göster lütfen