R10.net Davetiye Dağıtımı

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
hani domain maili olmalı dediniz domain maili verdim kimse göndermiyor r10 daviteyesi neden böyle?

rostube@myjoanbaez.com bu adrese r10 davetiyesi gönerir misiniz sanki kendi kendime konuşuuyprmuşum gibime geliyor konu r10 davetiyesi konusu davetiye göndereceğiz diye bu konu açılmış kimsenin davetiye gönderdiği yok olmuyor böyle.üzüyorsunuz beni

Rc2n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
R10 Davetiyesi yollayana Pr2 siteden Backlink vericem 6 Ay boyunca

DAvetiye göndermenizi istediğim mail:rc2n@dizisinemafilm.com

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
r10.net e Bende denedim ama nedense kabul etmediler. Üstelik benim pR:4 anlamıyorum.

ugur901

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam meraba ya bi davetiye de bana lazım varsa bana da gönderebilir misin?

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Davetiyelere bakan yok heralde =)
Acaba Davetiye isteyenler Teşvik için biraz TürkLirası mı bagıslasalar ne ? :)

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Zamunda davetiyesine karşılık r10 davetiyesi verebilirim.

İlgilenenler pm atsın.

Düzenleme ;

Zamunda davetiyesi olmayanlar pm atmasın!

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
r10.net davettiyesi karşlığında demonoid verebilirim. :) varsa kimsede r10 pm atsın.

evo8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selam arkadaslar nekadar zor imkansiz gibi bu siteye uye olmak,banada 1 adet gonderebilirmisiniz cok makbule gecer sagolun...

gemballa7@hotmail.com

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Üye ol e-mailini yaz git. Oh ne ala mualla.

aykut5855

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Biz aylardır yıllardır burdayız email yazıp gitmedik bizede davetiye yollayan olmadı...Gerçekten elinde olan varsa yollarsa sevinirim ve bu iyiliğini unutmam...

admin@suwps.com

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
R10'da +rep istemek ban sebebidir. Bu nedenle şansını zorlama.

İkincisi burada gerçekten isteyenlerin olduğunu sanmıyorum. Adamın 1 mesajı var. Belliki Google'da aratmış, burası çıkmış. Girip üye olmuş bende isterem demiş. Yok ole yağma.

Elimde 10 adet davetiye var. almak isteyenler bana ulaşabilir. ama bazı şartlar var.

1 - Aklı başında olacak.
2 - SDN üzerinde belirli bir itibarı olacak. 1 mesajı olupta bende isterim demesin kimse.
3 - Bana özelden ulaşacak. PM atacak. Buradan yazanları almıyorum ciddiye.
4 - Paylaşımı seven yada en azından yardımsever, hadi olmadı R10'da olmadık işler yapıp beni banlatacak birisi olmayacak...

Bunlar bende var diyenler bana özel mesaj ile ulaşsınlar. Yada ebediyete kadar sussunlar :):)

İyi forumlar..

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
kardeş nerelisiniz arkadaslar birazdaha sabretmenizi bekliyorum bir konu açıp r10 daveti dağıtacağım her gün 2 kişiye göndercem aama banada ücret karsığında forumda rep atan kimse yok r10.net rep atılcakki benim davetiye hakkım gelsin..

2 mesaj gönderdim r10 dan iki kişiye repi yüksek olan kişilere bana ücret karsığında rep gönderirmisin diye olmaz dedi...

biraz daha bekleyin..

Sen r10'da yenisin galiba?

R10'daki nickini yaz bakim!

Ayrıca davet ettiğiniz kişilerden sorumlusunuz haberiniz olsun!

4 davetiyem var , bu forumda güvenilir kişilere gönderebilirim.

En az 6 ay önce üye olmuş , minumum 500 mesajı olan ve bu davetiyeye gerçekten ihtiyacı olan özel mesaj atsın.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26

İkincisi burada gerçekten isteyenlerin olduğunu sanmıyorum. Adamın 1 mesajı var. Belliki Google'da aratmış, burası çıkmış. Girip üye olmuş bende isterem demiş. Yok ole yağma.

Elimde 10 adet davetiye var. almak isteyenler bana ulaşabilir. ama bazı şartlar var.

1 - Aklı başında olacak.
2 - SDN üzerinde belirli bir itibarı olacak. 1 mesajı olupta bende isterim demesin kimse.
4 - Paylaşımı seven yada en azından yardımsever, hadi olmadı R10'da olmadık işler yapıp beni banlatacak birisi olmayacak...

Bunlar bende var diyenler bana özel mesaj ile ulaşsınlar. Yada ebediyete kadar sussunlar :):)

İyi forumlar..

1 sene de 10 mesajı olan birisinin bunları istemesi ilginç geldi :)

davetiyegerek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen r10'da yenisin galiba?

R10'daki nickini yaz bakim!

Ayrıca davet ettiğiniz kişilerden sorumlusunuz haberiniz olsun!

4 davetiyem var , bu forumda güvenilir kişilere gönderebilirim.

En az 6 ay önce üye olmuş , minumum 500 mesajı olan ve bu davetiyeye gerçekten ihtiyacı olan özel mesaj atsın.

nickimin ne önemi var kardeş

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1 sene de 10 mesajı olan birisinin bunları istemesi ilginç geldi :)

Benden 1 yıl daha eski olmana rağmen senin mesaj sayında öyle ahım - şahım bir noktada değil.

İkincisi kişilerin üye olmak istedikleri forumda senin 20 katın daha aktif bir üye olduğuma hiç şüphe yok.

Burada belirlediğim kriterler ise tamamen göreceli. Davetiye ile çağırdığım bir kişi için forumda kefil olmuş oluyorum.

Kişileri tanımadığım içinde forum geçmişine bakmayı yeğliyorum. Bu sebeple de en azından forumda uzun süredir duran ve geçmişinde fazla sıkıntı olmayan kişileri davet etmektir arzum.

Gelelim konu meselesine tekrar. Forumda bir gecede 1000 post kasmak hiç zor değil. Sadece bekleyen konulara bir yazı yazsam 1200 post yapar.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Benden 1 yıl daha eski olmana rağmen senin mesaj sayında öyle ahım - şahım bir noktada değil.

İkincisi kişilerin üye olmak istedikleri forumda senin 20 katın daha aktif bir üye olduğuma hiç şüphe yok.

Burada belirlediğim kriterler ise tamamen göreceli. Davetiye ile çağırdığım bir kişi için forumda kefil olmuş oluyorum.

Kişileri tanımadığım içinde forum geçmişine bakmayı yeğliyorum. Bu sebeple de en azından forumda uzun süredir duran ve geçmişinde fazla sıkıntı olmayan kişileri davet etmektir arzum.

Gelelim konu meselesine tekrar. Forumda bir gecede 1000 post kasmak hiç zor değil. Sadece bekleyen konulara bir yazı yazsam 1200 post yapar.

1.si daha önca yazmıyordum evet mesajlarıma bakarsan son 1 aydır sürekli buradayım önceden okuyup çıkardım.
2. si davetiye istediğimi sanma üye olduğum siteler fazlasıyla yetiyor.

Türkçede böyle bir cümle olamaz anlamadım.

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
1.si daha önca yazmıyordum evet mesajlarıma bakarsan son 1 aydır sürekli buradayım önceden okuyup çıkardım.
2. si davetiye istediğimi sanma üye olduğum siteler fazlasıyla yetiyor.

Türkçede böyle bir cümle olamaz anlamadım.

Sizinle ağız dalaşına girme gibi bir isteğim yok ama illa oraya çekecekseniz olayı sözümü de esirgeyecek değilim.

** Türkçede nasıl cümleler olduğu konusunda sanırın epey sizden bilgi alacak bir konumda değilim. Yazdığım cümlede bir hata bulamadım hatta ne demek istediğimi çok iyi anlatan bir cümle olduğu kanısındayım. Son 5 yıldır sizin bu anlamlandıramadığınız cümlelerin bir araya gelmesiyle oluşan yazılar ile para kazanıyorum.

** Forumda 1 ay yada 1 yıldır etkin olmanız benim için önemli değil. Bu cümleyi sizin "1 yıldır buradasınız ama 10 mesajınız var" cevabınızı ithafen yazmıştım. İster 1 aydır etkin olun ister 3 ay. Siz bana bu şekilde bir söylemde bulunursanız bende size bu şekilde bir cevap veririm. Sizin etkinlik dönemlerinizi takip edecek değilim. İlgi alanımda değilsiniz.

** Zaten herkese davetiye göndermek gibi bir düşüncem yok. Aşağıda yazdığım şekilde davetiyeyi hak edenlere atacağım. Kaç sayfa olmuş herkes davetiye peşinde. Demek ki kolay elde edilen birşey değil ve bunu kişilere kolayca dağıtacak değilim.

Özellikle forumlarda yapıcı olmak yerine başkalarının yaptıklarını devamlı eleştiren, her cümlede derin anlamlar arayan ve bir noktadan sonra anlam bulamayınca kendi üreten, ortaya konulan şartları hiç beğenmeyen kişilere davetiye atmam zaten söz konusu bile değil.

----------------------------------

Bazı arkadaşlar davetiye talebi için Özel Mesaj göndermişler. Ancak şu kuralı atlıyorlar. R10 üyesi olmak için sitenizin uzantısı olan bir mail adresiniz olmalı. "isminiz@soyisminiz.com" gibi. Yahoo - Mynet - Gmail - Hotmail - Kahkaha - Superposta vs. tarzı maillere davetiye gönderilemiyor.

Bir webmaster sitesi olması nedeniyle toplanan insanların tek amaçları bu yönde. O yüzden sırf merak için üye olmak yerine, gerçekten ihtiyacı olanların üye olmasını istiyorum. Bu konuda lütfen daha duyarlı davranalım.

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
ağız dalaşı yaptığım yok ilk alıntı yaptığım cümlenin sonuna koyduğum gülücük :))) kötü niyetli olmadığımı anlatmaya yetmedi galiba. alaycı kötü niyetli bir şey yazmadım ama siz hala davetiye vermekteki havalı tavrınızı devam ettiriyorsunuz.
eleştiriye kapalı olmanız sizin sorununuz "1 sene de 10 mesajı olan birisinin bunları istemesi ilginç geldi" dememden bile gocundunuz.

neyi tartışıyorum :glare:

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ağız dalaşı yaptığım yok ilk alıntı yaptığım cümlenin sonuna koyduğum gülücük :))) kötü niyetli olmadığımı anlatmaya yetmedi galiba. alaycı kötü niyetli bir şey yazmadım ama siz hala davetiye vermekteki havalı tavrınızı devam ettiriyorsunuz.
eleştiriye kapalı olmanız sizin sorununuz "1 sene de 10 mesajı olan birisinin bunları istemesi ilginç geldi" dememden bile gocundunuz.

neyi tartışıyorum :glare:

Eleştiriyi ancak beni eleştirmeye hakkı olanlardan gelirse kabül ederim.

Gükmek bişr anlam ifade ediyorsa bende yazarım yazarım sonuna gülücüğü koyarım.

Sizin tabirinizle HAVALI olan davetiye gönderme isteklerim sadece benim malum forumdaki durumumu korumak amaçlıdır. Burada birilerine yardımcı olmak istiyorum ancak aynı zamanda bu yardımcı olma durumum beni r10 da zora sokacaksa bir anlamı yok. Sizin hava olarak nitelendirdiğiniz durumu ben sadece küçük bir güvenlik önlemi olarak görüyorum.

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Konuyu amacından saptırmayın lütfen!

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Eleştiriyi ancak beni eleştirmeye hakkı olanlardan gelirse kabül ederim.

Gükmek bişr anlam ifade ediyorsa bende yazarım yazarım sonuna gülücüğü koyarım.

Sizin tabirinizle HAVALI olan davetiye gönderme isteklerim sadece benim malum forumdaki durumumu korumak amaçlıdır. Burada birilerine yardımcı olmak istiyorum ancak aynı zamanda bu yardımcı olma durumum beni r10 da zora sokacaksa bir anlamı yok. Sizin hava olarak nitelendirdiğiniz durumu ben sadece küçük bir güvenlik önlemi olarak görüyorum.

ben yazarım sen yazarsın uzar gider daha fazla yazmıyorum.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13

1 - Aklı başında olacak.

İyi forumlar..

Senin mesaj sayın çok fazla ya, maşallah 10'u geçimişsin, helal.

erdemly

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar mümkünse bende r10.net davetiyesi istiyorum yardımcı olursanız cok memnum olurum

eakbulut74@gmail.com

ben de bir sitem var bunu tanıtmak istiyorum o yuzden davetiyeye ihtiyacım var

sinnerxx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Senin mesaj sayın çok fazla ya, maşallah 10'u geçimişsin, helal.

Yaşına bakarak çocuk olduğun kanısına varuyorum ve cevap verme zahmetinde bulunmuyorum...

Bana ulaşan 3-4 arkadaş var. Pm ile kendilerine ulaşıyorum. Birkaçına göndereceğim davetiye.

İyi akşamlar...