Oyun içi video çekme programı

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hypercam 2 iyidir dosya boyutu fraps'a göre azdır görüntü kalitesi de oldukça iyi 2sinide kullanan birisi olarak hypercam2'yi öneririm arayüzü bile basit her açıdan kullanışlı.

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Action!'ı beğenmedim.Hypercam 2 işini fazlasıyla görür.

koruvay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
-oyun videosu çekmek ya da ekran kaydı almak isteyen arkadaşlar en iyisi "mirilis action".
-frapsı da hypercami de denedim acitonın eline su dökemezler :)
bu arada bu programı tavsiye eden ve nasıl kullanılacağını anlatan HRNKC'ye çok teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiçbirini kullanamıyorsanız XFire yükleyin, daha sonra CamStudio veya HyperCam 2 yükleyin ayarlardan XFire Codec'i seçin ve istediğiniz gibi video çekin. Ben Minecraft videolarını öyle çekiyorum :) Hep HyperCam 2 kullanıyorum boyutu biraz fazla oluyor (3 gb filan) onun boyutunuda Format Factory ile 100 MB'in altına düşürüyorum hemde kalite aynı oluyor. Denemelisin ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mirillis action kullan oyun videosu süresiz çeker süre ayarlayabiliyon.
çok neet kalite (hd)...
vs vs vs...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben mirillis action ı denedim ama windows vista 7 ve 8 içinmiş ben xp kullanıyorum xp için önerebileceğiniz bir video çekme programı varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bandicam programını kullanabilirsiniz oyun videosu çekerken kasma vb. sesiniz gayet net ve 720p çekebiliyor :blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar mırııllıs actıan ın full serıallı cracklı surumu yuklu fakat masaustu cekıyor resım cekıyor fakat ayarlarından oyun modunu yanı joıstık ı secıp oyuna gırıp f9 a bastıgımda kameramı aktıf yapıyor olsadaa gerı cıktıgımda cekılmıs bır vıdeo goremıyorum yanı cekmıyor.... ben oyun cekerken sag sol alt vs de benım goruntumunde olmasını ıstıyorum , mırıllısten baska varmı bunu yapabılen....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mirillis action kullan oyun videosu süresiz çeker süre ayarlayabiliyon.
çok neet kalite (hd)...
vs vs vs...
kardesım ceker dıyosunuz okadar soylenmıs sıze cekemıyoruz edemıyoruz dıye bı yolunu yazmamıssınız yahu... hersey tamam full versıyon cracklı masaustunu cekıyor vs yapıyor oyun secenegınde oyuna gırdıgınde hıc bırsey yapmıyor, cekıyor dıyp duruyorsunuz e soyleyın napılacagınıd bılınsın bos konusmayalım... masaustu kaydetme secenegınden oyun kaydetmek ıstendıgınde bu seferde aero etkınlestırme falan dıye sacmalıyo normalde ztn etkınlestırılmıs durumda....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki hangi tuşla video bitiyor? yorumlarda güzel görünüyor bu programın tam adı nedir? ben minecraft belki de gta4 olabilir bunlar için hangi video programını önerirsin ? şimdiden sağol

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Action kullanıyordum ama artık key istiyor satın almak da istemiyorum ne yapabilirim :(

Gangters46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fraps ın Tam sürümünü Kullan Önenerim bn onunla 30gb Video Çektim . Full Sürüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar Video da yukardaki Action! yazını nası kalkıyo ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya camstudio kullanıyorum minecraft videosu çekmek için ama olmuyor masaüstünü çekiyor lütfen yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bandicam önerebilirim 2560p falan çekebilio ben uzun süreli videolar için bandicam full sürümü tercih ederim ama çevrimiçini bandicamda hesap açabilmek için keymakeri indir bedavaya hesap açabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
camtasia studio bu program windows 8 için ama sizin windows 8 değilsede yinede deneyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:w00t:bencede dostum beni skypeden ekle yardımcı olabilirim hcyware5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Asıl sen bana yardım et 30 dk nasıl çekiyosun kardeşim ben 30 saniye çekebiliyorum :confused1::confused1::confused1:

vollkan59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bu video çekmi için oldukça güzel fakat nasıl aktive edeceğiz.