Video çekme

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar,

Ben oyun içi bir video çekme programı arıyorum.Önerebileceğiniz bir program varmı?Ama ben öyle 10 sanye çekip 200 mb yer kalıyanlarından değilde biraz daha yer kaplıyanlarından istiyorum öyle bir program varsa daha makbule geçer :)

İyi forumlar.

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya sizin link olarak gösterdiğiniz link benim pc de açılmıyor.Daha doğrusu hiç bir video programının ana yükleme sitesi açılmıyor neden acaba :S

hkonline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fraps var fakat oda çok yer kaplıyor.HD kayıt yapabiliyor.İstersen Fraps'tan kayıt ettiğin videoları convert ederek boyutlarını düşürebilirsin.

hostbirim1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun için video çekecekseniz , XFire öneririm :)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Fraps, Gamecam. Google dan aratıp bulabilirsin kolayca. Biraz araştırmacı olun armut piş ağzıma düş. :)

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Xfire, aslında daha farklı bir program, bünyesinde oyun görüntülerini kayıt etmeye yarayan bir özelliği var, doğrudur. Xfire üyelik gerektirir,ücretsizdir ve biraz teferruatlıdır.

Xfire in asıl amacı online oyun oynamanızı sağlamak, arkadaşlarınızla sesli ve yazılı chat yapma ( oyun oynarken, oyundan çıkmadan), multiplayer server bulma ve en güzel özelliği oynadığınız oyunu Broadcast ile canlı yayında başkalarına izlettirebilme gibi şeylerdir...

oynadığınız oyunun kaydını normal boyutlarda mp4 şeklinde yapıyor diye biliyorum, ancak kayıtları daha sonra render ederek hem boyutunu hemde görüntü kalitesini düşürebiliyor, bu videoyu da xfire profilinizde yayınlıyor. Bu sayede arkadaşlarınıza, videonun linklerini yollayarak izleyebilmesini sağlayabilirsiniz. Profilinize yüklediğiniz videoları da dilediğiniz zaman xfire sitesine kullanıcı adı ve şifrenizle girerek videolarım bölümünden izleyebilirsiniz... Videoları bilgisayarınızda depolamanıza da gerek kalmıyor bu sayede

Bir sürü özelliği olan çok güzel bir programdır.