Önerilerinize ihtiyacım var

çlk44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar hocam,merak etmeyin bidaha zor konu açarım :D

Öncelikle öğrenciyim yani çok üst düzey bi telefona ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum,telefonu ailem alıcak bi ekonomik sıkıntımız yok ancak onlara çok yük olmak istemiyorum.Bunların sonucunda,

-2500 tl maks bütçe
-3-4 yıl kullanmak istiyorum
-performans önemli biraz oyun oynarım
-garanti takıntım yok
-kamerası çok önemli değil ancak üzmesin
-samsungtan sıkıldım ve oneplus markasını bi sevemedim bu iki marka dışındaki önerilerinizi rica edeceğim o yüzden

Şimdiden herkese çok teşekkürler
Samsung note 7 fe cok guzel bi telefon her yonuyle mutis

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Bak kardeşim sony'nin tasarımını beğenmiyorum demişsin beğenemeyebilirsin fakat kesinlikle xz1 almanı önerim s9 ile bir farkı yok ve fiyatı çok uygun geçen gün 2100 tl ye vardı hb de lütfen benim uyarımı dikkate al ve cevapla kamera uçuyor takıntılı olma tasarıma 5-6 yıl uçurur seni boşver xioami felan onlar marka değil kardeşim her türlü sony ve kesinlikle mate 10 almanı önermem hızlı değiller ve kamerası seni üzer bak sen dediğimi yap bu sitenin xz1 tanıtım videosunu izle gel rica ediyorum sonra cevapla.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bak kardeşim sony'nin tasarımını beğenmiyorum demişsin beğenemeyebilirsin fakat kesinlikle xz1 almanı önerim s9 ile bir farkı yok ve fiyatı çok uygun geçen gün 2100 tl ye vardı hb de lütfen benim uyarımı dikkate al ve cevapla kamera uçuyor takıntılı olma tasarıma 5-6 yıl uçurur seni boşver xioami felan onlar marka değil kardeşim her türlü sony ve kesinlikle mate 10 almanı önermem hızlı değiller ve kamerası seni üzer bak sen dediğimi yap bu sitenin xz1 tanıtım videosunu izle gel rica ediyorum sonra cevapla.
xz1'de yatay sütun sorunu var deniliyor..

Son düzenleme:

#eighteen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
samsung dan sıkıldım demissin ama o en son hangi telefonu kullandigina bagli s4 kullandiysan cok normal arayüzleri fln degisti artik note fe tavsiye ederim oreo ds geldi
S3 kullanıyorum hocam halihazırda belki o yüzden bıktım.Aklımın bi köşesinde s8 duruyor note serisi bana çok hitap etmiyor çünkü.Teşekkürler :)
Xiaomi öneriyorum. İlk belirtilen telefon.
Teşekkürler hocam :)
İnceleyip geri döneceğim hocam,teşekkürler :)
İthalatçı garantiye takılmıyorsan düz mate 10 alabilirsin 2500 TL ye
Huawei Mate 10 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Hocam mate 10 yerine biraz zorlayıp prosuna yönelebilirim.Özellikle prosu çok hoşuma gidiyor.Teşekkürler :)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,419
Galaxy Note FE veya OnePlus 5T daha uygun olur. TR garantili olarakta Nokia 8 var.

Roimeita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bende aynı bütçeyle huawei mate 10 siparişi verdim.