Note 8 hakkında ilk izlenimlerim

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar bugün bir teknoloji mağazasın da uzun süreli note 8 inceleme fırsatım oldu. Zaten bir çok kanalda detaylı incelemesi mevcuttur o yüzden sadece genel fikirlerimi yazacam
IMG_0207.JPG
İlk önce kamera konusun da olan yorumumu yapmak internette atılan fotoğraflar da çıkıntı olduğu söyleni yordu ve eleştiri alan yorumlar görmüştüm açıkcası bende öyle birşey bekliyordum ama Samsung mükemmel bir işçilik yapmış kamera çıkıntısı neredeyse hiç yoktu Samsung benim beğenimi sonsuz kazandı bu konu da.
IMG_0206.JPG
Sonraki yorumum ise ekran gövde oranı mühendislik harikası diye bilirim tv komandası gibi yorumları es geçtim elinize aldığınız zaman hiç de öyle bir hissi yok bunun sebebi ise ekran gövde oranı yanı kullanırken hiç öyle bir sıkıntı yaşamıyor sunuz. Son yorumum ise spen olacak kalemi gayet başarılı yapmışlar basınç duyarlılığı neredeyse üst seviyede tabi biraz daha iyi olabilir di diye düşünüyorum tabi bence bunun en büyük sebebi her modelde biraz daha iyileştirme yapmış gibi bize sürmeleri yani sıfır sorunsuz yapsa bu sefer seneye gelecek modelde birşey koyamaz üzerine tabi bu kötü manasın da değil sanki bir önceki note modeline göre kalem ekranda çok daha iyi kayıyor ve rahat yazı yazmayı sağlıyor. Kamera da özel odaklama ayarı çok hoşuma gitti bulanık efektini çok daha başarılı ve çok başarılı bir şekilde ayarlana biliyor bence bu işi iPhone 7 Plus dan çok daha iyi yapmışlar malzeme kalitesi işçilik ekran gövde başarısı ve menü kullanım rahatlığı 10/9 bir puan da daha iyisi olacağını herkes biliyor benim bu yıl çıkan telefonların için de çok başarılı bulduğum bir telefon olmuş şahsen s8 beni bu kadar etkilememişti bile bakalım Yen'i çıkan ıphone hakkında yorumlarım ne olacak note 8 göre gönül ister ki keşke 128 gb hafıza ile çıksaydı ama sd girişi olmadı çok büyük artı.