Bu konuyu okuyanlar

nostke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam merhabalar. Ben de her adımı doğru yaptım hem de biçok kez denedim ama xbox taki sürüm 4.45 sürümünde yama çalışmıyor, zaten yama 4.44 uyumlu bu arada dosyayı görüyor yani kurulumda sıkıntı yok ama oyun ingilizce. 4.45 türkçe yama gelir mi acaba

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Hocam merhabalar. Ben de her adımı doğru yaptım hem de biçok kez denedim ama xbox taki sürüm 4.45 sürümünde yama çalışmıyor, zaten yama 4.44 uyumlu bu arada dosyayı görüyor yani kurulumda sıkıntı yok ama oyun ingilizce. 4.45 türkçe yama gelir mi acaba
Yamanın sürümü son oyun sürümüyle uyumlu. 4.45 sürümünde dil dosyalarında herhangi bir değişiklik olmamasından dolayı güncelleme gerekmediği için 4.44 kaldı. Sürüm notlarındaki belirtilen sürüm geçerli.

Eğer oyun açılışta mod uyarısı veriyorsa dosyayı tanıyordur, ama gerek Windows ayarlarından gerek daha önce oynandığı için sorun oyundaki dil ayarları kısmından kaynaklanıyor olabilir. Oyunu açtıktan sonra "Ayarlar - Genel - Dil" kısmına girerek dil ayarını "English (UK)" olarak ayarlamayı dene.

Bunun dışında çalışmamasına neden olabilecek başka bir sorun aklıma gelmiyor. Birçok kez Gamepass sürümünde denememe rağmen bende sorun olmadan çalıştı.

xantos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yine bir güncelleme ve bir "MERHABALAR HOCAM" Kısmet olursa uyumluluk nezaman gelir :)

StoryMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yamayı sürekli güncellemenizi tebrik ediyorum.Vaktiniz olduğunda tekrar yeni gelen güncellemelere göre güncellemeniz dileğiyle emeğinize sağlık.

yavuztutcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba oyuna büyük bir güncelleme geldi. Atlas görevlerindeki yazılarda kodlama gözüküyor. Sanırım o tarafa bir değişiklik yaptılar. Henüz notları yayınlamadılar sanırım.

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.9. Yeni eklenen satırların çoğunu içeren oyun sürümü birkaç gün önce deneysel kanalda yayınlandığı için uyarlamaya ve çeviriye erken başlamıştım. Bu yüzden yeni eklenen satırların bir kısmı ya tamamen çevrilmiş olarak ya da kısmen çevrilmiş olarak karşınıza gelecek. 1 hafta içinde de çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.

HakuroSan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Üstadım emeklerin için çok teşekkür ederiz. Oyuna güncelleme gelir gelmez yamayı güncellediğin için de ayrıca çok çok teşekkür ederiz.

StoryMaster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oyuna OMEGA güncellemesi geliyor,kollarınızı sıvayacaksınız diye tahmin ediyorum.Türkçe yamanın ne kadar zor ve zahmetli bir iş olduğunu bilseler keşke.Şimdiden iyi çalışmalar diliyorum,bu denli dev bir oyunun çevirisi ni yaptığınız için tekrardan elinize kolunuza sağlık.

KrmTrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.9. Yeni eklenen satırların çoğunu içeren oyun sürümü birkaç gün önce deneysel kanalda yayınlandığı için uyarlamaya ve çeviriye erken başlamıştım. Bu yüzden yeni eklenen satırların bir kısmı ya tamamen çevrilmiş olarak ya da kısmen çevrilmiş olarak karşınıza gelecek. 1 hafta içinde de çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
Eline sağlık dört gözle bekliyorum.

Lengalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba öncelikle elinize sağlık oyunu steamden değilde windows mağazadan alsam da yine Türkçe yama ile oynayabilirmiyim

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Merhaba öncelikle elinize sağlık oyunu steamden değilde windows mağazadan alsam da yine Türkçe yama ile oynayabilirmiyim
Maalesef bu konuda pek bir bilgim yok. İade etme gibi bir imkân sağlıyorlarsa alıp deneyebilirsin.

yavuztutcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
oyunu game pass aracılığıyla deneyebilirsin boşuna para verme, önerim oyunu steam den alman. Mod yüklemelerde xbox mağaza taraflarında sorun olabiliyor.

Lengalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkürler windows mağazada 85 tl steam'de 30 dolar :( ekonomik sebeplerden dolayı windows tan almak istemiştim.Gamepassim yok genellikle indirim fırsatı görünce oyun satın alıyorum

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Merhaba, türkçe yamayı indiriyorum lakin rar dosyasını açmaya çalıştığımda arşiv bozuk veya hatalı uyarısı alıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Yama dosyası rar veya zip formatında değildir ve açmanız da gerekmiyor. Sadece ilk mesajdaki talimatları uygulayın.

XtheendX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oyuna "ORBITAL" adında büyük bir güncelleme geldi. Adamlar pes etmiyor. Aman hocam sizde pes etmeyin :)

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Yamayı uyarlamaya başladım. Eski satırlarda değişiklikler olduğu için biraz zaman alacak. Yarın akşama kadar yayınlamış olurum.

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.2. Yeni eklenen satırların çoğunu İngilizce dilinde göreceksiniz. En geç 1 hafta içinde de çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.

erdeminoff

Asistan
Reaksiyon puanı
474
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.3.

Yapımcılar ile Türkçe dil desteği için görüştün mü hiç.

Geçmişte birçok kez e-mail yoluyla bildirmeme rağmen geri dönüş alamadım. Ama yama kullanmak isteyen oyuncular tarafından basit bir aramayla bulunabiliyorsa bu benim için yeterli.

KrmTrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.3.

Geçmişte birçok kez e-mail yoluyla bildirmeme rağmen geri dönüş alamadım. Ama yama kullanmak isteyen oyuncular tarafından basit bir aramayla bulunabiliyorsa bu benim için yeterli.
Bulunuyor,bazı yerlerde ben buranın linki ile de paylaşıyorum ama sonuçta küçümsenmeyecek kadar bir emek var.

Son mesajlar