Modem Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

Exomer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar şu an ttnet tarafından verilen tplink marka modem kullanıyorum. Zaman zaman özellikle oyun esnasında WiFi simgesi ekrana geliyor ve bağlantıya ilgili kasılmalar yaşıyordum şu an modem kendini devamlı resetliyor gibi sinyal gelecekten bağlantı sürekli kopuyor ve yeniden bağlanmaya çalışıyor. İnternet sürekli yok ara sıra geliyor 3 saat sonra yeniden kopmalar başlıyor ve hiç bağlanamıyorum. Yeni modem almam gerekiyor arızanın modem kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Bende farklı ve yeni bir modem almaya karar verdim hız ve diğer özellikler anlamında tavsiyeleriniz nelerdir. Şimdiden teşekkür ederim.

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Merhaba arkadaşlar şu an ttnet tarafından verilen tplink marka modem kullanıyorum. Zaman zaman özellikle oyun esnasında WiFi simgesi ekrana geliyor ve bağlantıya ilgili kasılmalar yaşıyordum şu an modem kendini devamlı resetliyor gibi sinyal gelecekten bağlantı sürekli kopuyor ve yeniden bağlanmaya çalışıyor. İnternet sürekli yok ara sıra geliyor 3 saat sonra yeniden kopmalar başlıyor ve hiç bağlanamıyorum. Yeni modem almam gerekiyor arızanın modem kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Bende farklı ve yeni bir modem almaya karar verdim hız ve diğer özellikler anlamında tavsiyeleriniz nelerdir. Şimdiden teşekkür ederim.
Brawl stars oynerken wifi hatasi veriyorsa oyundaki sikinti o

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İnternet kopmaları yaşanıyorsa öncelikle modem almak yerine komşunuzun veya tanıdığınızın modemiyle deneyin. Sorun modemden olmayabilir.

EfsaneFenomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Modem tercihiniz fiyat sıkıntınız yoksa zyxelin vmg3625 modelini tercih edin derim. Dual band olması çok işinize yarıyabılır ve bütün portları gigabittir. O kadar çıkamam dersenizde orta segment 1312 t20b modelini düşünebilirsiniz ikiside bir ev için rahatlıkla yeticek cihazlardır. Linklerini bırakıyorum iyi günler .

Son mesajlar