Mimarlık için kasmayacak uygun bilgisayar

alidagg3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar mimarlık programlarını kasmadan calistirabilecek uygun fiyatli bir bilgisayar arıyorum tüm önerilerinizi bekliyor um teşekkürler şimdiden

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
pek uygun fiyatlı değil ama macbok pro her mimarın ve mühendislerin tercihi bilgisayar windows kasma yapar zaten windoows her zaman kasma yapar ve windos tabsnlı bilgisayarlarda dosyalarını ve veri tabanını hiç bir zaman güvende tutamazsın 5 bin lira verdiğğin macbook pro bu işleri çpk güzel yapar hiç formatsız bu bilgisayarı 7-8 yıl kullanabilirsin

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
pek uygun fiyatlı değil ama macbok pro her mimarın ve mühendislerin tercihi bilgisayar windows kasma yapar zaten windoows her zaman kasma yapar ve windos tabsnlı bilgisayarlarda dosyalarını ve veri tabanını hiç bir zaman güvende tutamazsın 5 bin lira verdiğğin macbook pro bu işleri çpk güzel yapar hiç formatsız bu bilgisayarı 7-8 yıl kullanabilirsin
Açıkçası ben de microsoft ürünlerinden hazzetmem ama dünyadaki sunucuların büyük bir kısmında windows server kurulu, windows her zaman kasar windowsta veritabanını güvende tutamazsın vs. demek biraz insafsızlık oluyor :)

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Açıkçası ben de microsoft ürünlerinden hazzetmem ama dünyadaki sunucuların büyük bir kısmında windows server kurulu, windows her zaman kasar windowsta veritabanını güvende tutamazsın vs. demek biraz insafsızlık oluyor :)
windows her zaman kasmaz bilgisayarı alırdın 1 yıl sonra kasar belki 6 ay sonra kasar gormat attırırsın ya dosyaları yedeklerdin yada d ye atarsın apple ürünlerinde format at dosyaları yedeklemek gibi uğraşın olmuyor çok stabil çalışıyor dünyada eindows daha çok kullanıldığı için virüsler bu sistem için yazılıyor