Soru MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR nasıldır ?

Bu konuyu okuyanlar

ArdaTezcan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba mimarlık öğrencisiyim bu yıl güçlü bir bilgisayar almam gerekiyor monster ve msı bakayım diyorum karşıma MSI'ın başlıkta belirttiğim modeli çıktı bu model hakkında yorumlarınız nelerdir veya bunu alma şunu al dediğiniz var mıdır? Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• IMG_1381.png
    IMG_1381.png
    141.9 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_1382.png
    IMG_1382.png
    145.8 KB · Görüntüleme: 50

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
arkadaşlar merhaba mimarlık öğrencisiyim bu yıl güçlü bir bilgisayar almam gerekiyor monster ve msı bakayım diyorum karşıma MSI'ın başlıkta belirttiğim modeli çıktı bu model hakkında yorumlarınız nelerdir veya bunu alma şunu al dediğiniz var mıdır? Teşekkür ederim.
MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. İyi bir performans için Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX ekran kartı kullanır. Ama karşılaştırma yapmamız için biraz daha ne istediğini anlatmanı isterim. Bütçe aralığın ya da başka bir terichin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha ayrıntı verir misin?

ArdaTezcan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI KATANA 17 B12VFK-082XTR güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. İyi bir performans için Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX ekran kartı kullanır. Ama karşılaştırma yapmamız için biraz daha ne istediğini anlatmanı isterim. Bütçe aralığın ya da başka bir terichin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha ayrıntı verir misin?
hocam bir de MONSTER TULPAR T7 V20.6.2 var bütçem de 50k ya kadar. Bilgisayarı daha çok sketch up tarzı programlar için kullanacağım

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Monster Tulpar T7 V20.6.2, SketchUp gibi programlar için yeterli performans sunan bir seçenek olabilir. Ancak, MSI Katana 17 B12VFK-082XTR da iyi bir seçenek olabilir. İki bilgisayarı karşılaştırarak özelliklerini, performanslarını ve fiyatlarını inceleyebilirsin. Bütçen, ihtiyaçların ve tercihlerin doğrultusunda hangi bilgisayarın daha uygun olduğunu belirleyecektir. Bana kalırsa 50 bin lira bütçenle SketchUp kullanımı için güçlü bir bilgisayar alabilirsin. Önerim, yüksek işlemci hızına sahip bir Intel Core i7 veya AMD Ryzen işlemci, en az 16 GB RAM ve güçlü bir grafik kartı içeren bir bilgisayar olabilir. Bu özelliklere sahip bir bilgisayar, SketchUp'u sorunsuz bir şekilde çalıştırmanı sağlayacaktır. Fazla bakınmadım ama bunları dikatte alarak araştırabilirsin. İyi forumlar :)