mi9t mi rn8 pro mu neden

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
mi9t mi rn8 pro mu neden
sizce hangisi

Cevap sizin kriterlerinize bağlı.

İşlemci performansı, büyük ekran, arttırılabilir hafıza ve kamera sizin için önemliyse RN8 Pro,

Daha kaliteli ekran, ekrandan parmak izi okuma, pop-up kamera ve çentiksiz ekran sizin için önemliyse Mi 9T öneririm.

Kendim 1 haftadır Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, çok memnun kaldım...

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
ben de bu ikisi arasında kaldım media markt da ikisinide elime aldım m9 t daha ele oturuyo sanki rn8 pro bana göre biraz büyük bi cihaz bi de ekranın çentiksiz olması hoşuma gitti onun dışında işlemci olarak uzun sürelerde oyun oynamıyosan media tek 90t performanslı bi işlemci ama aralıksız 2-3 saat pubg atacaksan biraz daha sıcak çalışabilir mi 9t nin parmak izi okuyucusuda hızlı çalışıyo ama ekran filmi takarsak nasıl olur onu deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirm

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
İşlemci performansı, büyük ekran, arttırılabilir hafıza ve kamera sizin için önemliyse RN8 Pro,
Kamera Mi 9T daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de bu ikisi arasında kaldım media markt da ikisinide elime aldım m9 t daha ele oturuyo sanki rn8 pro bana göre biraz büyük bi cihaz bi de ekranın çentiksiz olması hoşuma gitti onun dışında işlemci olarak uzun sürelerde oyun oynamıyosan media tek 90t performanslı bi işlemci ama aralıksız 2-3 saat pubg atacaksan biraz daha sıcak çalışabilir mi 9t nin parmak izi okuyucusuda hızlı çalışıyo ama ekran filmi takarsak nasıl olur onu deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirm
Ekran filmi ile de hızlı.

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Mi 9t kullanan kişiler yaklaşım 2 saat kullanıyor hiç ısınmıyor ve bende mi 9t kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9t kullanan kişiler yaklaşım 2 saat kullanıyor hiç ısınmıyor ve bende mi 9t kullanıyorum
Çok memnunum da bı cihazdaha alıcam hangisi diye düşündüm bide kamera hangisinin daha iyi

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
video rn 8 pro da stabilizasyon konusunda biraz zayıf kalmış ikisinde de ois yok ama mi 9 t nin eis i iyi çalışmış gece çekiminde de 1 tık iyi duruyo mi 9 t gündüz foto çekimlerin de rn 8 pro kamerası daha canlı duruyo tabi kendi ekranlarından bakıldığında nasıl durur bilmiyorum

Son mesajlar