Meizu Mx4 Satış Yerleri

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
meizu mx4 nerden alabilirim türkiyeye geldi deniliyo hiçbir mağazada görmedim teknosa gold hepsiburada gibi mağazalara ne zaman düşer bilgisi olan varmı ve türkiye garantisi varmı ve lolipop güncellemesini ne zaman alır?

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Türkiye garantisi olacak çünkü meizu şirket olarak Türkiye pazarına girdi. Ne zaman gelir sorusuna ise yakında diye cevap verebileceğim sadece

theBUBY

Asistan
Reaksiyon puanı
4
meizuya mail attım onlardan gelen maili olduğu gibi paylaşıyorum
"Dear Customer
Thank you for your support
Here is the website of our distributor in Turkey, please check.
http://www.digitalmarket.com.tr/
Any queries,please feel free to contact us.
Have a nice day"

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Meizu mx4 en az Mart'in sonuna kadar digitalmarket üzerinden satılacak su an ne zaman oralarda satilacagi belli degil. Ürünün Türkiye garantisi var yetkili distribütör garantili, Lollipop guncellemesi alacağı yakın bir zamanda açıklandı ancak tarih verilmedi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
meizu mx4 nerden alabilirim türkiyeye geldi deniliyo hiçbir mağazada görmedim teknosa gold hepsiburada gibi mağazalara ne zaman düşer bilgisi olan varmı ve türkiye garantisi varmı ve lolipop güncellemesini ne zaman alır?
dijitalmarket.com da satılıyor sadece başka bit yerde şimdilik yok kardeş... :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
stokta yok diyor sürekli ayrıca arkadaşlar mx4i mx4 pro ve zenfone 2 arasonda kaldım ne dersiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben mx4 mx4 pro ve zenfone 2 arasında kaldım :helpsmilie:

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
peki arkadaşlar meizu mx4, lenovo x2, lenovo z2 ve ikinci el iphone 5s arasında kararsız kaldım
kullandığım cihaz lg g2 ondan çok sıkıldım ve kardeşime vericem
meizu yu lg g2 ile kıyaslıyolar aynı deneyimi almak istemiyorum
lenovoların zetalik tasarımı çok hoş ve en çok satan 3. şirket durumunda bu yüzden güncelleme desteğinde sıkıntı çıkacağını sanmıyorum
iphone 5s de çıktığından beri hayalimdeki telefondu 3 ü arasında kararsız kaldım