LG Nexus 5 Kullananlar Kulübü

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni ilk defa sanal bir tuşlu cihaz kullanıyorum ve bu immersive mode da klavye çalışmiyor neden bir yolu yokmu çalıştır manin

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten aktif mis ben donanım haber den kaçtım buraya sdn deki bu konu daha aktifmis kirlilik yok baya bir cihaz kullandım ama bu cihaz çok iyi hoşuma gitti

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet şarj kötü ama idare eder beni şu saat oldu yüzde 9 kaldı ama sorun yok baya aktif kullanıyorum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Nexus kullanmadığım için bir şey söyleyemem ama İmmersive modda sanal tuşlar gizlendikten sonra klavye neden çalışmıyor? klavyeyi çıkartıcak bir uygulamaya yada mesaj yollama yerine girin yazı yazmayı deneyin?

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim Üstad araştırdım bu çalışmama durumu sanal tuşlar kapatıldığı için Diğer tüm tuş lar kapatılıyormuş farklı bir klavye varmı acaba bir bilen arkadaş yardım ci olursa sevirim

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Denedim Üstad araştırdım bu çalışmama durumu sanal tuşlar kapatıldığı için Diğer tüm tuş lar kapatılıyormuş farklı bir klavye varmı acaba bir bilen arkadaş yardım ci olursa sevirim
[MENTION=56637]mendocino[/MENTION] Sormak lazım bu klavye sorununu nexus 4 kullanıyor kendisi belki bir bilgisi vardır.

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyunlardan daha yuksek verim almak istiyorsanız n5inize elix-r rom yukleyin :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Zaten stock romu en performanslı en stabil çalışan değilmi :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Nexus 4 kullanıyorum. Immersıve moduda oyunlar vs uygulamalar dışında kullanmıyorum. Ama kullandığımda da klavye gelıyor sorun yok.

crowlandd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin Xperia klavyenin APK sini paylaşır misiniz rica etsem bir onu denesem

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Saçma olucak ama fabrika ayarlarına geri çevirseniz belki klavye bugu ortadan kalkabilir?

watersome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En uzun götüren telefon Nexus5 olur diyorlar ama ben root'la room'la uğraşmadan saf androidle gelen bu telefonu doldurabilir miyim. Demek istediğim; G2'nin ara yüzünde tonla özellik varken (bence avantaj) güncelleme sıkıntısı var. Öte yandan ilk defa android kullanıcam symbian kullandım önceden :( g2'de özellikler markette kolayca bulunup nexus'a eklenebilir şeyler mi?

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
En uzun götüren telefon Nexus5 olur diyorlar ama ben root'la room'la uğraşmadan saf androidle gelen bu telefonu doldurabilir miyim. Demek istediğim; G2'nin ara yüzünde tonla özellik varken (bence avantaj) güncelleme sıkıntısı var. Öte yandan ilk defa android kullanıcam symbian kullandım önceden :( g2'de özellikler markette kolayca bulunup nexus'a eklenebilir şeyler mi?

G2 kullanan biri olarak pişman oldum ve Nexus 5 öneririm, nexus 5'in performansına ve stabilitesine yaklaşıcağını sanmıyorum.

G2nin içinde olan o özelliklerin hepsi telefonu şişirmekten başka işe yaramıyor '' ben kullanmıyordum şahsi görüşüm ''.

watersome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki nexus5'i mobil veri açık whatsapp snapchat'in ara ara kullanıldığı şekilde kaç saat gidiyor

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2 kullanan biri olarak pişman oldum ve Nexus 5 öneririm, nexus 5'in performansına ve stabilitesine yaklaşıcağını sanmıyorum.

G2nin içinde olan o özelliklerin hepsi telefonu şişirmekten başka işe yaramıyor '' ben kullanmıyordum şahsi görüşüm ''.

Daha düne kadar g2 diyordun naptın hocam :) Birde sony z1 ile mukayese eder misin g2 yi? Nexus'un tipi hoşuma gitmiyor benim.Şarj desen öyle...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Daha düne kadar g2 diyordun naptın hocam :) Birde sony z1 ile mukayese eder misin g2 yi? Nexus'un tipi hoşuma gitmiyor benim.Şarj desen öyle...

Önceden önerdiğim bir telefondu evet ama daha sonradan insan araştıra araştıra ve yaşayarak ne tarz bir telefon olduğunu çözüyor.

Z1 vs G2 diye sordun sanırım G2'yi seçerdim ama Z1 compact mı G2mi desen Z1 compact derim.

Ben nexus'un tasarımını beğeniyorum, şarj olayına o kadarda takılmamak gerekir bana iphone 5s'in şarjı hayli hayli yetiyorsa nexus 5 'in de yeticektir mantıken :)

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yinede LG'yi bırakmam diyorsunuz yani :) Z1 compactı yakın takibe alıyorum ayrıca nexus 5'e güzel bir kılıf ile gayet çekici bir hal verebiliriz aslında. G2'yi aklımdan sildim artık :flowers: Şuan nexus 5 ile z1 compacta yükleneyim :) Zamanım da yok şuan için ama boş olduğumda 2'sini güzel bir inceleyeyim.
Kamera çekimi bu 2si arasında hangisinin iyidir peki bilginiz var mı?
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
yinede LG'yi bırakmam diyorsunuz yani :) Z1 compactı yakın takibe alıyorum ayrıca nexus 5'e güzel bir kılıf ile gayet çekici bir hal verebiliriz aslında. G2'yi aklımdan sildim artık :flowers: Şuan nexus 5 ile z1 compacta yükleneyim :) Zamanım da yok şuan için ama boş olduğumda 2'sini güzel bir inceleyeyim.
Kamera çekimi bu 2si arasında hangisinin iyidir peki bilginiz var mı?
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Tabi ki Z1 Compact daha iyi kamera konusunda, ses konusunda da daha iyi diye biliyorum, nexus'un kutusundan kulaklık çıkmıyor bunuda belirtiyim.

watersome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

G2'den niçin pişman oldunuz sayın Vikings. Biraz daha açabilir misiniz? :)

f1r4tc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=405118]watersome[/MENTION] bence ara yüzünden ve donmalardan dolayidir :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Bazılarına çok güzel geliyor ayrıca arayüzün kastığını yada donduğunu nerden çıkarıyorsunuz anlamıyorum cm nin arayüzü de benim için berbat ve çok sade.

watersome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya rom root nedir cynogen nedir bilmem . Aylardır nexus 5 mi g2 mi diye karar veremedim -_-
Öğrenciyiz para kıymetli. Alıp pişman olmak istemiyorum. Nexus 5'e de arayüz bomboş sıkıcı diyolar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
ya rom root nedir cynogen nedir bilmem . Aylardır nexus 5 mi g2 mi diye karar veremedim -_-
Öğrenciyiz para kıymetli. Alıp pişman olmak istemiyorum. Nexus 5'e de arayüz bomboş sıkıcı diyolar.

Her iki telefonda pişman etmez, G2'nin içi daha dolu kulaklık çıkıyor nexus 5'in kutusundan çıkmıyor, kamerası daha iyi vb.

Nexus'un güncelleme desteği daha iyi, daha performanslı stabil çalışıyor daha uzun ömürlü bir cihaz ve en fazla rom çeşidi bulunan telefon.